Via hospital selimiye (üsküdarda) yeni açılan hastaneye giden varmı?

İlk kez pazartesi gittim Tülay hanıma çok memnun kaldım sıcak güven verici içimi rahatlattı çok sevdim.Hastane personeli çok ilgili ve hijyen olarak temiz.

bilgiler için çok teşekkürler, doktorlar tamam ama yeni doğan yoğun bakım vs. bunlardan bahsedilmemiş, tam teşekküllü bir hastane mi yoksa herhangi bir sorunda hemen devlete mi yolluyorlar

Evime yakın olması sebebiyle bu hastaneyi tercih ettim. Normalde takip ve kontrollerimi yaptırdığım başka bir hastane var. 7. 5 aylık hamileyim. Ani gelişen sancılarla hastaneye başvurdum. Hastanenin bankosundan tutunda hemşiresinden doktoruna kadar herkes amatör. Sancılı gittiğim halde ne sedyeye yatırıldım ne müşade altına alındım. Üstüne bir de bankoda yirmi dakika acil girişimin yapılmasını bekledim. İşlemler o kadar fazla uzayınca eşim çok sinirlendi ve başka bir hastaneye gittik. Kesinlikle tavsiye etmiyorum bu amatör hastaneyi.

Benim iki arkadaşım doğum yaptı biri sezeryan diğeri normal ikiside memnun kalmış bende sema hastanesine gidiyordum buraya geçiş yapacağım nırmal doğum 800 sezeryan 1250 NST 10 muayene ücreti 12 tl miş telefondan öprendim ekstra yatmak gerekirse 150 tl alıyorlarmışnofmalde 1 gece ücretsiz yatışları varmış doktor olarak serpil hanıma gideyim dedim buradaki yorumlara bakarak bakslım şuan 29+3 günlük hamileyim 30 haftada gidiceğim inş hayırlısı bakalım

Arkadaslar son durum ne .dogum yapan varmi yataklar odalar nasil ferahmi.dogum ucreti sezeryan ne kadar

Arkadaslar son durum ne .dogum yapan varmi yataklar odalar nasil ferahmi.dogum ucreti sezeryan ne kadar[/QUOTE]

Arkadaşım doğumunu via hospital selimiye de gerekleştirdi geçtiğimiz hafta ve çok memnun kalmış odalar çok ferah aydınlıkmış ,yataklar tertemizmiş ve yepyeni herşey pırıl pırıl parlıyordu ayrıca doktorum ve personelde çok ilgiliydi dedi.ben de doğumumu orada yapacağım. arkadaşım da sezeryan oldu 1250 tl demişti.

Merhaba arkadaşlar ,

Bende ctesi için Serpil Özen'den randevu aldım gidenler tavsiye ediyor musunuz ? Doktorları nasıl ?
Bizleri bilgilendirebilir misiniz?
Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar ,

Bende ctesi için Serpil Özen'den randevu aldım gidenler tavsiye ediyor musunuz ? Doktorları nasıl ?
Bizleri bilgilendirebilir misiniz?
Teşekkürler.

Merhabalar bende serpil hanımın hastasıyım ve çokta memnunum. İnşallah doğumumu da orada gerçekleştiririm. Hastanedeki personel de çok ilgili. Benim de gidenlere bir sorum olacak doğum paketi var via hospıtal da ondan alan var mı?

Merhabalar bende serpil hanımın hastasıyım ve çokta memnunum. İnşallah doğumumu da orada gerçekleştiririm. Hastanedeki personel de çok ilgili. Benim de gidenlere bir sorum olacak doğum paketi var via hospıtal da ondan alan var mı?

Merhaba , ne kadarlık hamilesiniz acaba ? İlk Serpil Hanım ile mi başladınız ? Hastane nasıl , odalar nasıl biraz bahsedebilir misiniz?

Merhaba , ne kadarlık hamilesiniz acaba ? İlk Serpil Hanım ile mi başladınız ? Hastane nasıl , odalar nasıl biraz bahsedebilir misiniz?

Merhabalar.evet ilk serpil hanım ile başladım.gittiginiz zaman görecekiniz ki kendisi çok ilgili bir doktor.ama bugün öğrendim fiyatları baya bi zamlanmış :KK43: Ben hastanede doğum paketleri var onlardan satın alacağım o yüzden sordum satın alan var mı diye.Bu arada 19. hafta içindeyim hamileliğimde.sizin ne kadar.inşallah sağ salim bebişlerimizi kucağımıza alırız.

Merhabalar.evet ilk serpil hanım ile başladım.gittiginiz zaman görecekiniz ki kendisi çok ilgili bir doktor.ama bugün öğrendim fiyatları baya bi zamlanmış :KK43: Ben hastanede doğum paketleri var onlardan satın alacağım o yüzden sordum satın alan var mı diye.Bu arada 19. hafta içindeyim hamileliğimde.sizin ne kadar.inşallah sağ salim bebişlerimizi kucağımıza alırız.

Maşallah size :) Ben geçen ay kimyasal gebelik yaşadım ve doktor değiştirmeye karar verdim o yüzden araştırıyorum Serpil hanımı .
Hastane de yeni olduğundan bilemiyor insan . Cvp verdiğiniz için teşekkür ederim.

nasıl kızlar eminmisiniz 12 tl olan muayene ücreti 40 tl mi olur.ayrıca doğum fiyatları değiştimi bilgisi olann varmı?

cnım evet artık muane ücreti 40 tl olmuş.yeni açıldığı için bir kampanya yapmışlar oyüzden katkı payı alınmıyormuş.şimdi ise artık hastane oturduğu için hastane ücreti 40 tl olmuş.yani nasıl medicana ssklıya 60 tl artık via da 40 tl.
ayrıca sakın olaki o hastanede ayrıntılı ultrosana girmeyin.tam bir kazık .250 yl ödedim verdikleri 2 sayfa A4 kâğıdı.
normalde Üsküdar hospitulıum bile 1 dosya içinde sunum yapıyormuş benim 2 sayfa kâğıdı 1 zarfa koyup elıme verdıler.çenemi açıcaktımda eşim izin vermedi zor tuttum kendimi.onun dışında doğumu hala orda düşünüyorum kontrollerim güzel geçiyor açıkçası huzurlu hıssedıyorum kendımı.ama test yaptırcaksanız araştırın derım.:KK34:
doğum fıyatlarına gelınce.normal 1000 tl sezeryan 1450.
paket programmış.içinde oda süsleme var ekstra şeyler fıyata dahıl degıl tabı.ben netteki sayfasından sordum onlıne olarak.
hastaneye gıdıp bu ay sonu anlaşma yapıcam açıkçası.

cnım evet artık muane ücreti 40 tl olmuş.yeni açıldığı için bir kampanya yapmışlar oyüzden katkı payı alınmıyormuş.şimdi ise artık hastane oturduğu için hastane ücreti 40 tl olmuş.yani nasıl medicana ssklıya 60 tl artık via da 40 tl.
ayrıca sakın olaki o hastanede ayrıntılı ultrosana girmeyin.tam bir kazık .250 yl ödedim verdikleri 2 sayfa A4 kâğıdı.
normalde Üsküdar hospitulıum bile 1 dosya içinde sunum yapıyormuş benim 2 sayfa kâğıdı 1 zarfa koyup elıme verdıler.çenemi açıcaktımda eşim izin vermedi zor tuttum kendimi.onun dışında doğumu hala orda düşünüyorum kontrollerim güzel geçiyor açıkçası huzurlu hıssedıyorum kendımı.ama test yaptırcaksanız araştırın derım.:KK34:
doğum fıyatlarına gelınce.normal 1000 tl sezeryan 1450.
paket programmış.içinde oda süsleme var ekstra şeyler fıyata dahıl degıl tabı.ben netteki sayfasından sordum onlıne olarak.
hastaneye gıdıp bu ay sonu anlaşma yapıcam açıkçası.

tşk ederim tatlımm...bende düzenli gidiyordum doktorum tülay hanım dı ama 1 aydır gitmiyordur fiyat değişmiş.doğum 1250 idi önceden .şimdi bakalım napıcaz.hastane arayışındayım.ılk doğumumu üsküdr hospitaltürkte yapmıştım.

tşk ederim tatlımm...bende düzenli gidiyordum doktorum tülay hanım dı ama 1 aydır gitmiyordur fiyat değişmiş.doğum 1250 idi önceden .şimdi bakalım napıcaz.hastane arayışındayım.ılk doğumumu üsküdr hospitaltürkte yapmıştım.

benimde doktorum Tülay hanım.aslında ilk serpil hanıma gıdıyordum sonra tatıle çıkınca Tülay hanımda kaldım.açıkcası çokta memnunum doktorumdan .Üsküdar hospıtalı açıkçası begenmedım ben 2 tanıdığımız doğum yapmıstı:KK1:bırı memnun dıgerı degıl.kişiden kişiye degısıyor ıste bu memnunluk derecesi:KK1:benim daha ilk doğumum olucak nasıpse.açıkcası tecrübem yok bu konuda.:KK31:bende sana bı soru sorayım ozaman.şuan tam 3 ayım kaldı erken doğum olmassa.bir sonrakı randevumda odalara baksammı bu fıyat hangı ayda konuşuluyor .:26:birde Üsküdar hospıtala baran hanıma gıdıyordum tedavideyken Allahım bır kuyruk sankı emeklı maaşı bekliyorum :KK1:dusunsene 9 aylıkken o sırayı bekledıgımı ..

Son düzenleme:
benimde doktorum Tülay hanım.aslında ilk serpil hanıma gıdıyordum sonra tatıle çıkınca Tülay hanımda kaldım.açıkcası çokta memnunum doktorumdan .Üsküdar hospıtalı açıkçası begenmedım ben 2 tanıdığımız doğum yapmıstı:KK1:bırı memnun dıgerı degıl.kişiden kişiye degısıyor ıste bu memnunluk derecesi:KK1:benim daha ilk doğumum olucak nasıpse.açıkcası tecrübem yok bu konuda.:KK31:bende sana bı soru sorayım ozaman.şuan tam 3 ayım kaldı erken doğum olmassa.bir sonrakı randevumda odalara baksammı bu fıyat hangı ayda konuşuluyor .:26:birde Üsküdar hospıtala baran hanıma gıdıyordum tedavideyken Allahım bır kuyruk sankı emeklı maaşı bekliyorum :KK1:dusunsene 9 aylıkken o sırayı bekledıgımı ..

Hayırlı olsun bebişin canımm.sağlıkla gelsin inşallah.evet tülay hanım ilgili güleryüzlü bir doktor.bence bakabilirsin odalara falan bazen dar falan oluyor ben sevmiyorum.benim ilk kızımda ona gidiyordum.haklısın çok yoğun oluyor.öle çok sıcak bir kadın değil.hele şimdi tek kadın doğumcu var düşünemiyorum şimdiki hali :KK1: sen nerde oturyorsun.

X