Vücut Kremleri Vücudunuzda en beğendiğiniz yeriniz neresi?

Vücut kremleri, losyonlar
amma da sımarığğız ha.efendime sölim ben de yüzümü ellerimi ayaklarımı bacaklaımı begenirim.saclarımıdA begenirim konuyla bi ilgisi var mı bilmem olsun yazdım artık.amma malesef karın bölgemi sevmiom.cunki ne kadar zayıflasam da kalıo accık da olsa.ha bi de 90 lık göğüslerimi begenir millet amma ben buyuk göğüsten gıcık alıom

fiziğimi beğeniyorrrm..
fazla kilo problemim yok ama son zamanlardaki selülitlerimi ve daim olan göbeğimi saymazsaaaknaniknanik

ergenlık cagında buyuk oldugunu dusundugum ıcın sevmedıgım
onları saklıyım dıye kampurum bılem cıkmıstı-tatlicadiarzu-
ama suanda tek favorım goguslerımzemuszemus

fiziğimi seviyorum kendimle veya herhangi bir yerimle ilgili beğenmediğim bir yerim yok

ben ince belimi ve göbüğümü seviyom :kedi: ama,azcık kalçalarım dolgun,sevmiyom o yüzden kaydirigubbakcemile2 ayrıca ayaklarımı ve ayak tıynaklarımı sevmem ...

Popom,ellerim,gögüslerim,belim,dudaklarım :KK66:))

Tabii vücudumun her yeri ayrı güzel ama bu sölediklerim daha bi güzeller yahuuuu:kedi:

popomu çok seviyorum son gnlerde birde göğislerimin dikliğini seviyorum diğerlerinide severim ama bunlar daha güzel :)

memişler hariç heryerimii
onlarıda zamanla beğenirim heralde galiba sanırsam :roflol:

ama en çok popomu yani büyük diil ama çok biçimli ve seksi görünüo :jeyyar:

Gögüslerimi begenirim :)

dudaklarımı omuzlarımı dişlerimi belimi popomu kulaklarımı bacaklarımı yani burnum alnim goğusleerim haric heryerimizemuszemus

kalçam - bacaklarım - dudaklarım top 3'ümdür :smiley-cool:

ergenlık cagında buyuk oldugunu dusundugum ıcın sevmedıgım
onları saklıyım dıye kampurum bılem cıkmıstı-tatlicadiarzu-
ama suanda tek favorım goguslerımzemuszemus

kendimi gördüm bi anda aynen bende öyleydim bol bol giyinirdim ama şimdi çok beğeniyorum

bu ara belimdeki gamzelerimi begeniyorummm:kedi:eek:puyorumnanaktan

Uzun saçlarım,dik kalçalarım,uzun bacaklarım,dolgun dudaklarım,iri gözlerim ve kaş yapım,hokka burnumkaydirigubbakcemile3

X