Walk at home ile evde yry yap salkl zayfla ve incel

bende ındırdım ıkı gun once
yapmaya basladım gercektende ınsanı zorluyor
ben suan ıcın 2 mıl olanı yapıyorum bıraz alısınca 3veya 5 mıl olanına gecmeyı dusunuyorum
yapacaklara kolay gelsın şımdıden

arkadaşlar ben 3mil olanı yaklaşık 1aydır falan yapıyorum.ilk 1-2hafta hemen hemen her gün yaptım.buaralar haftada3-4kez yapıyorum.emzirdiğim için diyet yapmama ragmen3kg verdim.cok zevkli herkese tavsiye ederim.üstelik sıkılaştım.dar gelen pantalonlarıma girmeye başladım..devam edicem yürümeyeee:KK70:

google a yürü ve incel programı indir yazın

ikinci linki tıklayın..tek part halinde indirebilirsiniz...

Bugün okudum bu konuyu hemen indirdim ve başladım..:eek: 3mil olanı indrdim,bir set tamamladım bir de 1. ve 3. milleri tekrar yaptım kaydirigubbakcemile2 yani toplamda 5 mil ediyor ve kilometreye çevirirsek 8km süprizzzzz ve ben hareketleri yparken bile çok fazla zorlandım diyemem ki 8 km olduğunu hiç hiç anlamadım..Herkese tavsiye ederim..ınşallah ben de bunu her gün yapabilirim gitsin kilolar,gitsin kilolar hihoyyyt

bende hergün 4 mil yapıyorum daha önceleri 3 mil yapıyordum 2aydır düzenli yapıyorum ayrıca sabah yürüyüşünede çıkıyorum çok şükür 11kg gitti son 3 haftam tatile dahada yoğunlaşcam bi 5kg daha verirsem süper olcak ama başarıcam:)herkese bu yolda bol azim sabır diliyorum.

selam kızlar ben de her gün 5 mil yapıyorum....artı plates yapıyorum...walk at home olmadan günüm geçsin istemiyorum...

selam kızlar ben de her gün 5 mil yapıyorum....artı plates yapıyorum...walk at home olmadan günüm geçsin istemiyorum...

bnde hergün pilates yapıorum ama leslie de kaçtan baslasam bilemedm ..ben 2 3 ayda 8.5 kilo verdm ama smdi durdu vermem:S ve bacaklarımı inceltmewk istorumm..leslie işe yararmı??kilo verdirici 3 milden basladm ben ama uygun mudur??ve aynı zamanda slim6 yapıorum bacaklarmı bi inceltemedmmmm :SS:sinifsinif:

bnde hergün pilates yapıorum ama leslie de kaçtan baslasam bilemedm ..ben 2 3 ayda 8.5 kilo verdm ama smdi durdu vermem:S ve bacaklarımı inceltmewk istorumm..leslie işe yararmı??kilo verdirici 3 milden basladm ben ama uygun mudur??ve aynı zamanda slim6 yapıorum bacaklarmı bi inceltemedmmmm :SS:sinifsinif:

3mil kilo vermek için uygun.5 mil daha fazla yağ yakımı için ideal canım.incelmek istiyorsan hem leslie hem de platesi öneririm...ikisini de mümkün olduğunca yap canım..kilo vermen durduysa karbonhidrat alımını azalt bir süre proteinle beslen cnaım...tekrar kilo vermeye başlarsın...

kızlar ben bu walk at home u ılk defa duyuyorum konuyu acan arkdasın evrdıgı lınkler kaldırılmıs, bende netten buldum bısyeler 2 ve 4 mıl olanı vardı 2 lıgı ındırtıyorum , uc gundur pılates yapıyorum sabah aksan 40 ar dk,ve hemen arkasından yesıl cay ıcıyorum bırde bunu yapcam pılatesten once ıse yarar mı sıkılasıp kılo vermekte 2 mıl olanını ne kadar sure yapıp bı ustune gecmem lazım ve bu nasıl yapılıyor bıraz bılgı verır mısınız?

kızlar 3mıl olanı ındırdım az once yaptım , sabah aksam 45er dk pılates pılateslerden sonra yesıl cay ve aksam yemegınden 1 saat sonra 3 mıl yapcam nasıl olur? bır hafta sonra 4 mıle cıkarcam, ınsallah yakın zamanda etkıelrını gorurum ben walk at walk ne bılmıyorum etkısı konusundada bılgım yok ama burada duydum ındırdım hemen ve yaptım

3mil kilo vermek için uygun.5 mil daha fazla yağ yakımı için ideal canım.incelmek istiyorsan hem leslie hem de platesi öneririm...ikisini de mümkün olduğunca yap canım..kilo vermen durduysa karbonhidrat alımını azalt bir süre proteinle beslen cnaım...tekrar kilo vermeye başlarsın...

çok teşekkür ederim cnm hergün pilates ve slim6 yapıorum leslininde 3miline devam :KK66:)

badem13 tesekkur edrım cnm ılgın ıcın mesaj atamıuorum buraya yazmak zorundayım.verdıgın lınk acımadı canım maalesef :1no2:

yürü ve incel programı yaz google ıkıncı lınkı tıkla oyle dıyordu bır arkadas ben dedıgını yaptım oradan ındırdım, sabah 2mıl olanı artı pılates ardından yesıl cay, aksamda 5 mıl artı pılates ve gene ardından yesıl cay yapcam bakalım ne olcak :))))

tesekkur ederım programı indirmeye basladım sımdı ılk 500 adımla baslıcam bakalım. sagol cnm

kızlar ben gunde ıkı kez yapıyorum sabah ogleden sonra gıbı 3 mıl ardından pılates, aksamda 5 mıl ( buna daha yenı baslıcam) ardından pılates, ben seyı merak edıyorum kac kalorı yaktıgımı nasıl ogrenecegım

X