Walk at home ile evde yry yap salkl zayfla ve incel

ben de araştırdım ve yükledim başladım:dance: çok zevkli bir program:dance:
önemli olan programın başına geçmek. üşenmeyip yaparsak baya zevkli ve hareketlikaydirigubbakcemile2
leslie adında 60 yaşında bir ablamız var ama 30lu yaşlarında gibi maşallahboshayallersmile
devamlı konuşarak ritimli bir şekilde yerinde saydırarak veya sağa-sola, öne-arkaya kolları hareket ettirerek yürüyüş yaptırıyor:dance: 3.mil programında arkada boneli bir abla var onu derya baykala benzetip durdum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ingilizce konuşuyor ben hiç bir şey anlamıyorum keşke alt yazı olsaydıkaydirigubbakcemile3 ama ingilizce olması daha zevkli sanırımbayanssulusmile
ben beğendim, yeter ki başına geçebilecek vakiti bulayım, yoksa çok şahane bir program:dance: walk walk walk:dance::dance::dance::teytey:
60 yaşında mı şok oldum şu an :1shok: vay be helal olsun :dance: :nazar:

bence spora vakit ayıramayanlar bunu yapsınlar kilosu fazla olanlarıda daha da çok terletcektir eminim beni çok yoruyor ben 3 mil olanını yapıyorum ama gercekten etkili süreklilik önemli tabiki

türkçesi yok ama zaten dediklerini anlamanda çok bişey ifade etmiyo :)) yaptıklarını yap yeter dimi bizi ilgilendiren o kısmı :eek:

google a yürü ve incel programı indir tek link yazarsanız site çıkıyor..oradan indirebilirsiniz...

görüntüyü açamayanlar gomplayer indirip pcnize kurun...kolayca açabilirsiniz...

Kızlar bugün 3 mille başladım felaket terledim ardından da callenetics yaptım daha doğrusu yapmaya çalıştım:eek:
Sizde de oldu mu ilk başlarda bilmiyorum ama kendimi çok komik hissediyorum hareketler çok eğreti kalıyor üstümde sanki hele şu bacağı geriye kaldırma hareketi var ya tam saçmalıyorum orada onlar gibi yapmaya çlışıyorum ama cıks olmuyor. İnş faydasını görürüm

kızlar bende bugün başladım. bana çok eğlenceli geldi. normalde sporu pek sevmem ama leslie yi sevdim 1 2 3 4 5 mil olanları indirdim. karışık olarak yapıcam. bence bi deneyin:KK66:

kızlar bende bugün başladım. bana çok eğlenceli geldi. normalde sporu pek sevmem ama leslie yi sevdim 1 2 3 4 5 mil olanları indirdim. karışık olarak yapıcam. bence bi deneyin:KK66:

nerden indirdin link yok ortada merak ettim bnde istiyorum :)

Son düzenleme:
Herkese merhabalar. Bir kac haftadir ben de Leslie ile yürüyorum ve cok faydasini gördüm. Cok hizli olan 4 millik programi bulamiyorum acaba elinde olan link gönderebilir mi? Bende de 5 millik olan var ihtiyaci olanlara link gönderebilirim.

Nasıl bir fayda gördün bende de var.ama yapmıyorum.ben torrentten indirmiştim.

Ben torrent gibi sitelerin sayfalarini indiremiyorum. Faydasini söyle özetleyeyim. 42 yasindayim ve üc kez sezaryen amelyati oldum. Geriye kocaman bir mide ve karin kaldi tabii. Normalde cok yürürüm disarida ama artik vücut alisiyor bir süre sonra ve sekillenmeye de faydasi olmuyor. Baska sporlar icin de cok tembelim acikcasi. Leslie bugüne kadar kendime en uygun buldugum, eglenceli ve her yasta yapilabilecek bir program. 15 Aralik`tan beri yapiyorum. Hic diyet yapmadan, arada cikolata bile yiyerek bir kilo verdim. Aynadaki degisim ise daha fazla. Midemdeki sislik tamamen gitti. Karnimin yan taraflari sekillenmeye basladi. Otururken gögsümün altina bir yüzme simidi koymusum gibi görünüyordu o da yokoldu. Düzenli egzersiz yapmak garip bir sekilde mutlu da ediyor insani.
Benim kilo takintim yoktu, 4-5 kilo bile versem yeter en büyük derdim karnimla. Ama az kilo daha zor gidiyor bildigim kadariyla. Genelde google`da yaptigim arastirmalarda 30-40-60 gibi ciddi kilo verenler olmus bu programla.
Simdilik bu kadar. Baska sormak istedigin bir sey varsa severek yanitlarim.

Bu arada Leslie`nin walk at home.com diye sayfasi da var. Orada walk social diye bir bölüm var, üye oluyorsunuz böylece kilonuzu her gün ne kadar yürüdügünüzü yaziyorsunuz. Size calismanizi gösteren haftalik cizelgeler cikariyor. Bir de orada kayitli olan birkac videoyu görebiliyorsunuz ve mail adresinize yeni giren videolar geliyor. Tabii 4 really bir miles hic bir yerde yok. O hala peynir ekmek gibi satiliyor.

X