Whatsapptan gönderilen resimler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gönderdiğim kişiyle halen görüşüyorum. O yapmadı. Benim endişem WhatsApp ve indirdiğim resim geri yükleme uygulaması yabancı ülkelere ait olduğu için yayılır mı gerginliği.
Yayilacagini sanmiyorum. Yayilmasi icin birinin ozellikle yukleyip dagitmasi gerekir.

Size tavsiyem bundan sonra foto gonderirken kimliginiz belli olmayacak sekilde gönderin. Hatta dövmeniz varsa onlari da bir sekilde kapatin veya silin.

Bir de tek seferlik goruntulemeyle gonderin.

Burada bir kız var her cümlesi ben bipolarım diye başlıyordu. Siz iyice aşıp nicknamenizi bipolarbiri mi yaptınız:)) ona buna resim yollamanin bipolar olmakla ilgisi yok bu ahlaki bir şey. Tanıdığım bipolar insanlar var, gayet normal yaşıyorlar sadece mevsim geçişlerinde depresif ya da manik dönemleri oluyor..
Diyelim ki bipolar olmakla ilgisi yok diyelim ki canı istedi yolladı şimdide pişman oldu, size ne? Sizin kocanıza mı yolladı hayırdır? İnsanların ahlaksız olup olmadığına karar verme yetkisini kim verdi size? Hadi diyelim hasta değil de ahlaksız yine size ne? Siz kendi ahlakınızdan sorumlusunuz elaleminkinden değil.

Bipoların ne olduğunu biliyorum vaaz etmene ihtiyaç yok. Bu arkadaş gayet bilinçli ve yaptığı şeyin yanlış olduğunu biliyor. Yani hastaneye yatırılacak, bilincini yitirmiş, gerçek hayal ayrımı yapabilecek kadar kendinde. Sizin dıdınızın dıdısı bir seferinde öyle birine rastlamış diye bu arkadaşı da bilincini kaybetmiş gibi ilan edemezsiniz. Ayrıca evet internetten mahrem fotoğraf atmak ahlaki değil. Sizinle ilgili bir durum yok, sizi alintilamadim farkındaysanız.. birileri adına şövalyelik yapılması beni irite ediyor.. iyi akşamlar..
Bipolar hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz.

Burada bir kız var her cümlesi ben bipolarım diye başlıyordu. Siz iyice aşıp nicknamenizi bipolarbiri mi yaptınız:)) ona buna resim yollamanin bipolar olmakla ilgisi yok bu ahlaki bir şey. Tanıdığım bipolar insanlar var, gayet normal yaşıyorlar sadece mevsim geçişlerinde depresif ya da manik dönemleri oluyor..

O pek doğru değil, manik dönemlerde ne yaptıklarını pek bilmiyorlar. Aşırı cinsel istek yaşama da gayet yaygınmış, gelene gidene yazılma, rastgele yabancılarla birliktelik yaşama, evlilerde eşini aldatma .... hepsi olabiliyor. Kısacası konu sahibesi hastalığını yaşıyor.

Yüzün görünüyor mu konu sahibesi?? Yüzün görünmüyorsa sorun yok. Bir dahaki atak döneminde böyle şeylere kalkışırsan da yüzün veya varsa dövmelerin görünmyecek şekilde foto çek gerisi Allah kerim artık :110: Görüştüğüm kişi demişsin nerd e yaşıyor, yabancı mı, kimin nesi anlayamadım?

Son düzenleme:
Bipoların ne olduğunu biliyorum vaaz etmene ihtiyaç yok. Bu arkadaş gayet bilinçli ve yaptığı şeyin yanlış olduğunu biliyor. Yani hastaneye yatırılacak, bilincini yitirmiş, gerçek hayal ayrımı yapabilecek kadar kendinde. Sizin dıdınızın dıdısı bir seferinde öyle birine rastlamış diye bu arkadaşı da bilincini kaybetmiş gibi ilan edemezsiniz. Ayrıca evet internetten mahrem fotoğraf atmak ahlaki değil. Sizinle ilgili bir durum yok, sizi alintilamadim farkındaysanız.. birileri adına şövalyelik yapılması beni irite ediyor.. iyi akşamlar..
Bipoların ne olduğunu bilmediğiniz her cümleden belli oluyor. Şövalyelik yapmayalım o zaman bilgi verelim manik dönemler dışında sizden daha aklı başında olabiliyor bu rahatsızlığı geçirenler

O pek doğru değil, manik dönemlerde ne yaptıklarını pek bilmiyorlar. Aşırı cinsel istek yaşama da gayet yaygınmış, gelene gidene yazılma, rastgele yabancılarla birliktelik yaşama, evlilerde eşini aldatma .... hepsi olabiliyor. Kısacası konu sahibesi hastalığını yaşıyor.
Peki bu insanlar kendi hastalıklarını fark edip tedavi olmak istemiyorlar mi. Ya da ne zaman fark ediyorlar bu durumlarını. Uzaktan tanıdığım biri var bipolar. Kizin yuvası dağıldı 😐

Peki bu insanlar kendi hastalıklarını fark edip tedavi olmak istemiyorlar mi. Ya da ne zaman fark ediyorlar bu durumlarını. Uzaktan tanıdığım biri var bipolar. Kizin yuvası dağıldı 😐
Depresif dönemde hayattan bağları kesiliyor, hayattan bi beklentisi olmayınca, okula, işe gidecek enerjiyi bile bulamayınca tedavi olmak isteyenlerin sayısı da az oluyor tabii. Manik dönemdeyse zaten en iyisi onlar, her şeyi başarabilirler ve hasta değiller kendilerini tartınca. O halde eğer gerçekten kendilerine ya da başkalarına zarar verecek bi şey yapmadılarsa tedaviye kendi istekleriyle gelmeleri zor oluyor.

Ben de uzaktan uzağa bir kız tanıyordum, iş arkadaşımın eşiydi. Arkadaşım demişti ki kötü zamanlarında öylece kanepede oturuyor, duş almaya bir hali olmuyor. Yanş durumun farkında bile olmuyorlar bence :KK51: En sonunda boşandılar, kız biriyle aldattı çocuğu öyle oldu bana kalırsa böyle şeyler yaparken kendilerinde bile değiller farklı bir insan oluyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X