Ya lütfen bakın kimse yok mu

merve123123333

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
29
-1
23
Kızlar ve ablalarım merhaba ben 22 yaşındayım erkek arkadaşımla korunmasız ilişki yaşadık ve bu ay ella içtim ama haptan bir kaç gün sonra yine yaşadık ve bu kez içmedim içime boşalmadı ama zevk suyu geldiğini hissetmiş öyle söyledi reglım 17 gün gecikti normalde akintim olmazdı bu ay 3 defa beyaz akıntim oldu dün ve bugün açık kahverengi akintim oldu ilk defa yaşıyorum böyle bir şey adetin geciktigi ilk gün 2 tane 4. Gün 2 tane 8. Gün iki tane olmak üzere 6 tane erken gebelik testi yaptım hepsi negatif şuan biraz bel ağrım hafif kasıkta şişme hafif de göğüs ağrım var normalde bunlar fazlaydı regl olacam sanıyordum ama bir haftadır azaldılar sizce hamile olabilir miyim yoksa elladan kaynaklı olabilir mi bu durumum lütfen yardımcı olur musunuz?

Kızlar ve ablalarım merhaba ben 22 yaşındayım erkek arkadaşımla korunmasız ilişki yaşadık ve bu ay ella içtim ama haptan bir kaç gün sonra yine yaşadık ve bu kez içmedim içime boşalmadı ama zevk suyu geldiğini hissetmiş öyle söyledi reglım 17 gün gecikti normalde akintim olmazdı bu ay 3 defa beyaz akıntim oldu dün ve bugün açık kahverengi akintim oldu ilk defa yaşıyorum böyle bir şey adetin geciktigi ilk gün 2 tane 4. Gün 2 tane 8. Gün iki tane olmak üzere 6 tane erken gebelik testi yaptım hepsi negatif şuan biraz bel ağrım hafif kasıkta şişme hafif de göğüs ağrım var normalde bunlar fazlaydı regl olacam sanıyordum ama bir haftadır azaldılar sizce hamile olabilir miyim yoksa elladan kaynaklı olabilir mi bu durumum lütfen yardımcı olur musunuz?
Evliler bile kendine güvenip korunmasız ilişkiye girmiyor aile planlaması hususunda :KK70: sizi tebrik ederim cesaretiniz için😁

Ella 17 gün geciktirir mi emin değilim.
Bence tektar bir test yap,17 gün iyi bir süre. Hamileysen kesin çıkar bence. Ve test sonucundan bağımsız bir doktora görün 17 gündür adet olmamışsın demek ki bir sorun var.

Ya kafam çok karıştı normalde bu kadar gecikme yaşamıyorum ama o kadar test var ortada hani onlara da güvenmek istiyorum ella geçen ay da kullandım bu ay da kullandım kan için de korkuyorum kayıtlara geçer diye ne yaparım bilmiyorum çok kötü bir durum

Ya kafam çok karıştı normalde bu kadar gecikme yaşamıyorum ama o kadar test var ortada hani onlara da güvenmek istiyorum ella geçen ay da kullandım bu ay da kullandım kan için de korkuyorum kayıtlara geçer diye ne yaparım bilmiyorum çok kötü bir durum
2 ay üst üste kullandıysanız hormonlarınızın ağzına z*çtığınız için gecikme vardır bu kadar. Doktora gidin

Ella çok çok nadir kullanılması gereken bir ilaç. Sistem alt üst olmuştur ondan gecikmiştir testler negatifse. Düzgün bir korunma yöntemi seçmelisiniz.

E ne yapacaksın öyle bir durum varsa kayıtlara geçer diye doktora mı gitmeyeceksin? Hem senin kayıtlarına kim nasıl ulaşsın? Ulaşsa da nerden anlayacak hangi testin ne için yapıldığını?

Hamile çıksam kürtaj dışında gebelik sonlandırmak için ne yapabilirim yasal olarak çünkü çocuk engelledi beni yanliz kaldım çok kötüyüm
Öncelikle geçmiş olsun talihsiz olay için.
Yazdıklarınıza bakılırsa gebelik yüksek ihtimal.Kaset test yani gebelik testini eczaneden alıp uygulasanız bu kadar süre zarfında net bir sonuc verecektir.
Erkek arkadaşınız sizi engellemiş umarım söylediğim ihtimal doğru çıkmaz, çıkarsa da kürtaj harici bir yöntem ben bilmiyorum.Çikmazsa buyuk bir ders alacağınız kesin.Sizi istenmeyen durumlarda ya da en küçük sorunda bir tuşla engelleyebilen kişileri bir daha hayatınıza sokmayın.

Hamile çıksam kürtaj dışında gebelik sonlandırmak için ne yapabilirim yasal olarak çünkü çocuk engelledi beni yanliz kaldım çok kötüyüm
Yahu hiçmi akıl fikir yok sizde ya üstüne bide engellemiş. Neden korunmuyor beyefendi? Bu size büyük bir ders olsun. Hayatınızda ilk kez kullandıysanız bunu gecikme oluyor arkadasimda da olmustu. Idrar testi yap bu kadar gecikmeye çıkar. Özelde yap kan testini ozaman kayitlara gecmez.

X