Ya lütfen bakın kimse yok mu

Kendini kullandırma artık akıllan biraz, her seni seviyorum diyene kendi vücudunu sömürmesi için izin verme, sonuca bak adam alacağını aldı kayboldu. Sen ella kullandın sağlık sistemi pert oldu, gebelik stresi yaşıyorsun karşında muhatap yok.. Bir zahmet kendisi prezervatif kullansın adama güvenip nasıl izin veriyorsun? Belki adamda herkesle yattığına göre( bence öyle) cinsel yolla bulaşan hastalıklar var başına bela olacak iyi cesaretlisiniz

Kendini kullandırma artık akıllan biraz, her seni seviyorum diyene kendi vücudunu sömürmesi için izin verme, sonuca bak adam alacağını aldı kayboldu. Sen ella kullandın sağlık sistemi pert oldu, gebelik stresi yaşıyorsun karşında muhatap yok.. Bir zahmet kendisi prezervatif kullansın adama güvenip nasıl izin veriyorsun? Belki adamda herkesle yattığına göre( bence öyle) cinsel yolla bulaşan hastalıklar var başına bela olacak iyi cesaretlisiniz
Aslında öyle biri değildi ama bir anda değişti bu da bana ders oldu ama umarım sonu daha kötü olmaz

Şuan bayram dolayısıyla köydeyim pazartesiden önce yapamıyorum maalesef
Tamam o zaman pazartesiye kadar 20 gün olmuş olacak varsa kesin çıkar. Belkide yoktur,her gecikme hamilelikten olacak diye bir şey yok. Ben bir keresinde 1 ay boyuca adet olamadım sebepsiz yere. Ama gözünü seveyim korun bundan sonra. Bak insanı bir başına bırakıveriyorlar.

Gerçekten de tam olarak bu oldu 😞
Köy möy diyorsun küçük yerdesin anladığım kadarı ile , inşallah sağda solda anlatmaz aynı yer değildir. Ondan sonra senin onunla birlikte olduğunu öğrenen senden faydalanmak için sana yürür , sen de aaa beni seviyor sanarsın uyanık ol biraz çevrene de dikkat et

Köy möy diyorsun küçük yerdesin anladığım kadarı ile , inşallah sağda solda anlatmaz aynı yer değildir. Ondan sonra senin onunla birlikte olduğunu öğrenen senden faydalanmak için sana yürür , sen de aaa beni seviyor sanarsın uyanık ol biraz çevrene de dikkat et
Artık kimseyle işim olmayacak

Ya inşallah öyledir ağlayarak okudum mesajı umarım öyledir inşallah çok korkuyorum evet stres yapıyorum primolut-n 5 mg içtim iki gün birer tane ama olmadı 3 gün geçti onu içmeyi bırakalı şimdi de maydonoz suyu içiyorum 3 gündür umarım haklısınızdır ya lütfen hamile olmayayım
Primolut adet geciktirir tarlusal için

Evet boşa bir hülyaymış ama şuan korkumdan onu dert etmiyorum bile gerçek yüzünü gördüm
Kayda düşse bile e nabızdan gizle diyorsun ve sistemde gizleniyor canım sen öncelikle kendi sağlığını düşün merak etme hamile dğeşlsindir umarım . Test yap bi daha çizgi çıkmazsa ada çayı yeşil çay iç hormonların düzelsin adet olursun. Lütfen bi daha da korunmasız kimseyle birlikte olma yoksa olan hep kadına oluyor .

X