Ya lütfen bakın kimse yok mu

Ya kafam çok karıştı normalde bu kadar gecikme yaşamıyorum ama o kadar test var ortada hani onlara da güvenmek istiyorum ella geçen ay da kullandım bu ay da kullandım kan için de korkuyorum kayıtlara geçer diye ne yaparım bilmiyorum çok kötü bir durum
Ella yumurtlamanı hormonlarını bozmuştur, ağır bir hap bol yan etkili, bir kadın doğuma git baktır arka arkaya iki kez kullanılmış bi de

Hamile çıksam kürtaj dışında gebelik sonlandırmak için ne yapabilirim yasal olarak çünkü çocuk engelledi beni yanliz kaldım çok kötüyüm
Stresten dolayı olmuyorsunuz adet gecikmesinin 7. Günü ve itibari ile testte sonuç mutlaka çıkardı. “Stresten” kelimesi çok basit gelebilir ama stres çok etkiliyor ben eski kadın doğum hemşiresiyim gebe değilsiniz. Doktora gitseniz adetinizi söktürmek için “tarlusal” isimli ilacı yazacaktır eczaneye gidip alabilirsiniz . Tok karına günde 2 kere sabah akşam için ilaç bittiğinde adet olacaksınız bazı kadınlar ilaç bitmeden adet oluyor . Endişenizi anlıyorum fakat korkulacak bir durum yok maalesef. Gebelik olmadığı için nasıl düşüreceğinize dair bir bilgi veremiyorum çünkü maalesef tutunan sağlıklı embriyo ne yaprsanız yapın düşmez . Bu dediğim sizi korkutmasın tamamen strese bağlı gecikme yaşıyorsunuz içiniz rahat olsun

Öncelikle geçmiş olsun talihsiz olay için.
Yazdıklarınıza bakılırsa gebelik yüksek ihtimal.Kaset test yani gebelik testini eczaneden alıp uygulasanız bu kadar süre zarfında net bir sonuc verecektir.
Erkek arkadaşınız sizi engellemiş umarım söylediğim ihtimal doğru çıkmaz, çıkarsa da kürtaj harici bir yöntem ben bilmiyorum.Çikmazsa buyuk bir ders alacağınız kesin.Sizi istenmeyen durumlarda ya da en küçük sorunda bir tuşla engelleyebilen kişileri bir daha hayatınıza sokmayın.
Umarım gebelik değildir lütfen olmasın çocuğu umursamıyorum zaten o kendini belli etti kürtaj da çok pahallı diyorlar ailemden gizli özelde yaptırsam kaç paradır ki o öğrenciyim bir de offf

2 dakikalık zevk için şu strese değer mi ya. Hem de 2 ay üst üste ella içmişsin, hormonlarının ve vücut dengenin içine etmişsin. Sen kullanmıyorsan doğum kontrol erkek kullansaydı yani. Pfff soruya gelirsek gebelik olabilir de olmayabilir de kan vermen lazım

Stresten dolayı olmuyorsunuz adet gecikmesinin 7. Günü ve itibari ile testte sonuç mutlaka çıkardı. “Stresten” kelimesi çok basit gelebilir ama stres çok etkiliyor ben eski kadın doğum hemşiresiyim gebe değilsiniz. Doktora gitseniz adetinizi söktürmek için “tarlusal” isimli ilacı yazacaktır eczaneye gidip alabilirsiniz . Tok karına günde 2 kere sabah akşam için ilaç bittiğinde adet olacaksınız bazı kadınlar ilaç bitmeden adet oluyor . Endişenizi anlıyorum fakat korkulacak bir durum yok maalesef. Gebelik olmadığı için nasıl düşüreceğinize dair bir bilgi veremiyorum çünkü maalesef tutunan sağlıklı embriyo ne yaprsanız yapın düşmez . Bu dediğim sizi korkutmasın tamamen strese bağlı gecikme yaşıyorsunuz içiniz rahat olsun
Ya inşallah öyledir ağlayarak okudum mesajı umarım öyledir inşallah çok korkuyorum evet stres yapıyorum primolut-n 5 mg içtim iki gün birer tane ama olmadı 3 gün geçti onu içmeyi bırakalı şimdi de maydonoz suyu içiyorum 3 gündür umarım haklısınızdır ya lütfen hamile olmayayım

Yahu hiçmi akıl fikir yok sizde ya üstüne bide engellemiş. Neden korunmuyor beyefendi? Bu size büyük bir ders olsun. Hayatınızda ilk kez kullandıysanız bunu gecikme oluyor arkadasimda da olmustu. Idrar testi yap bu kadar gecikmeye çıkar. Özelde yap kan testini ozaman kayitlara gecmez.
Tamam çok teşekkür ederim

Ankara ama hep öyle çok pahallı demişlerdi öyle hatırlıyorum
Hayir canim o kadar degil. Öncelikle testi yap benfe hamile degilsin. Farzedelimki oylesin kan testi sonucunda cikar. Bulundugun bölgede ara bir kadin dogumcuyu kac haftalik diye soracaklar cunkü kan testi yapmadan arama. Kac haftalik olduguna göre fiyat veriyorlar.

Hayir canim o kadar degil. Öncelikle testi yap benfe hamile degilsin. Farzedelimki oylesin kan testi sonucunda cikar. Bulundugun bölgede ara bir kadin dogumcuyu kac haftalik diye soracaklar cunkü kan testi yapmadan arama. Kac haftalik olduguna göre fiyat veriyorlar.
Anladım çok teşekkür ederim umarım yoktur ya

X