Ya lütfen bakın kimse yok mu

Stresten dolayı olmuyorsunuz adet gecikmesinin 7. Günü ve itibari ile testte sonuç mutlaka çıkardı. “Stresten” kelimesi çok basit gelebilir ama stres çok etkiliyor ben eski kadın doğum hemşiresiyim gebe değilsiniz. Doktora gitseniz adetinizi söktürmek için “tarlusal” isimli ilacı yazacaktır eczaneye gidip alabilirsiniz . Tok karına günde 2 kere sabah akşam için ilaç bittiğinde adet olacaksınız bazı kadınlar ilaç bitmeden adet oluyor . Endişenizi anlıyorum fakat korkulacak bir durum yok maalesef. Gebelik olmadığı için nasıl düşüreceğinize dair bir bilgi veremiyorum çünkü maalesef tutunan sağlıklı embriyo ne yaprsanız yapın düşmez . Bu dediğim sizi korkutmasın tamamen strese bağlı gecikme yaşıyorsunuz içiniz rahat olsun
Merhaba bir şey sorabilir miyim size

Adet döngüm genelde 29-34 gün arası sürer. Son adetimi 21-28 mart arasında 8 gün gördüm. 31 martta korunmalı bir ilişkim oldu. İlişkinin en başında prezervatif ters takılmıştı ve birleşme olmadan hemen düz çevirip aynı prezervatifle devam ettik ama prezervatifi sanırım elimle silmiştim gerçekten hatırlamıyorum.

Ve 6 gündür kahverengi/kırmızı lekelenme tarzı vir şey yaşıyorum(döngümün 21-26. günleri arasına denk geliyor yani)

Yerleşme kanaması olabilir mi? Hamilelik ihtimali var mı? 🙏🏻

Merhaba bir şey sorabilir miyim size

Adet döngüm genelde 29-34 gün arası sürer. Son adetimi 21-28 mart arasında 8 gün gördüm. 31 martta korunmalı bir ilişkim oldu. İlişkinin en başında prezervatif ters takılmıştı ve birleşme olmadan hemen düz çevirip aynı prezervatifle devam ettik ama prezervatifi sanırım elimle silmiştim gerçekten hatırlamıyorum.

Ve 6 gündür kahverengi/kırmızı lekelenme tarzı vir şey yaşıyorum(döngümün 21-26. günleri arasına denk geliyor yani)

Yerleşme kanaması olabilir mi? Hamilelik ihtimali var mı? 🙏🏻
Hamilelik sıfır

X