yabancıyım ve Türk ile evliyim..

aslında onu hala seviyorum ama hala boşanmayı düşünüyorum çünkü yoruldum ve psikolojik olarak bitkinim. Çok güzel anlarımız da oldu sonuçta bu benim ilk ilişkim. O çalışkan, ikimiz kamp yapmayi çok seviyoruz, ayda en az iki kere yapıyorduk.. genel olarak onu kötü bir insan olarak görmüyorum. Ne yazık ki birbirimize uygun olmadığımızı düşünüyorum, her şeyden sonra.. Yani böyle acı ağır sözler affetmek çok zor.
Sizin iyi anılarınız var mı demedim. Kocanızın iyi yanları neler dedim.
Mesela, kocam çok tatlı dillidir, yemek yapmayı bilir ve sever, yemeğe çıktığımızda sandalyemi çeker, bana karşı çok naziktir, sürprizler yapmayı sever... şeklinde örnekler olabilir.
Bunlar sizin kocanızda yok anladığım kadarıyla.
Onda olanları soruyorum.

Ögretmenlerin üstün bir öğrenme yeteneği genelde pek olmuyor😬😬, Ingilizceyle de Türkcenin ne gramer, ne morfoloji olarak hiçbir ilgisi yok. Ingilizce bilince Türkçe daha kolay olmuyor yani ..kusura bakmayın bana geçmedi bu konu🤐
Yanlışsın. Bir yabancı dil öğrenenin ikinciyi öğrenme kolaylığı yüzde otuz artar. Anadiline hakim olan başka bir dili de kolay öğrenir. Çoklu zeka kuramında var dilsel zeka. Bu da ingilizce öğretmeninde olsun müsaadenle. Ama konu fake midir bilmem

Sizin iyi anılarınız var mı demedim. Kocanızın iyi yanları neler dedim.
Mesela, kocam çok tatlı dillidir, yemek yapmayı bilir ve sever, yemeğe çıktığımızda sandalyemi çeker, bana karşı çok naziktir, sürprizler yapmayı sever... şeklinde örnekler olabilir.
Bunlar sizin kocanızda yok anladığım kadarıyla.
Onda olanları soruyorum.
Hiç tatlı dilli bir değil, ama yemek yapmayı bilir ve sever, evet. Ben evde yemek hiç yapmıyorum. Dediğim gibi çalışkan, işinde gayet başarılı, hediye falan alıyor bana sürekli. Eğer sadece kötü yanları olsaydı boşanmaya karar vermek daha kolay olurdu..

Hiç tatlı dilli bir değil, ama yemek yapmayı bilir ve sever, evet. Ben evde yemek hiç yapmıyorum. Dediğim gibi çalışkan, işinde gayet başarılı, hediye falan alıyor bana sürekli. Eğer sadece kötü yanları olsaydı boşanmaya karar vermek daha kolay olurdu..
maşallah virgüller uçuşuyordu😂 Bari yalandan ben bilmiyor falan yazsaydın.

Semsettin abi daha demin bosaniyordun ne oldu? Bu tur konulari ilerletmek zor dimi ben sana hak verdim. Hikaye bir yerde tikaniyor cunku mecburen geri sariyorsun.

Ülkem Karadağ. Annem evliliğime karşıydı ve artık geri dönemeyeceğimi söyleyerek beni uyardı. Ama annem bana Türkiye'de bir ev hediye olarak satın aldı, fakat ben evliyken satın alındı bu ev. İşim, eğitim var. Eğer annemi en başından dinleseydim. Utanıyorum gerçekten..
Bir an evvel , ülkenize geri dönün,çocuk falan yapmayın . Düştüğünüz bu bataklığa bir de çocuğunuzu ortak etmeyin yazık, günah.Boyle adamlar baba olmayı hak etmiyor.......

Dil muhabbetinden konunun özünü kaçırdım Türkçeye o konuda ben de kırgınım. 😬

Kaç kurtar kendini ablacım kaybettigin her dakika senin aleyhine işler..

Boşanma sırasında mal paylaşımı konusunda anlaşmak mümkün müdür acaba? Evliyken eşim iki araba aldı, ben bir ev aldım. Evimi alacağım, o arabalarını alsın anlaşabilir miyiz acaba?
O boşanmaya kalkarsanız arabaları çok kolay devredebilir akrabalarına. Siz annenizin aldığı evde mi yaşıyorsunuz? Öyleyse şerh koydurabilir aile konutu diye, o zaman şerhi kaldırmadan satamazsınız. Boşanma olayından önce evi satın, parayı da annenize gönderin açıklamaya da borç ödeme olarak yazın. Sonrasında açın davayı.
Normal bir insan ise zaten evden hak iddia etmemesi lazım.

Ülkem Karadağ. Annem evliliğime karşıydı ve artık geri dönemeyeceğimi söyleyerek beni uyardı. Ama annem bana Türkiye'de bir ev hediye olarak satın aldı, fakat ben evliyken satın alındı bu ev. İşim, eğitim var. Eğer annemi en başından dinleseydim. Utanıyorum gerçekten..
Anneniz aldığı için evi esinize kalmıyor ev. O yüzden bosansaniz bile evden hak talep edemez Türk yasalarina göre rahat olun. Bosanin kendi evinize geçin ve asla çocuk yapmayın bu adamdan.

Bu arada eviniz anneniz aldığı için sizin. Araçlar evli iken alındığı için biri sizin biri onun. Sakın bir avukata danışmadan imza atmayın biseye. Evinizi arabanızı alıp yaşayın. Velev ki dava açılmaya yakın arabalar başkasına verildi akraba vs onu da hallediyor avukatlar merak etmeyin hakimler aptal değil. Hukukcularimiz da çok.basarili

X