Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Evet canım katı olanı gerçek hindistancevizi yağı. Çok güzel nemlendiriyormuş cildi ve saçları. Benimkisi çok güzel kokuyor ama ele sürünce falan yakıyor

Evet canım katı olanı gerçek hindistancevizi yağı. Çok güzel nemlendiriyormuş cildi ve saçları. Benimkisi çok güzel kokuyor ama ele sürünce falan yakıyor

$IMG_0653.jpg

canım benim hindistan cevizi yağım bu
perge marka
ama kullanmak için kaynar suya soka çıkara etiketi çıkmış
şişe diğer perge şişesiyle aynı olduğuna göre markası da aynıdır başka bi marka
olduğunu sanmıyorum

benim saçlarımda çok kötü strestende dökülüyo inşallah iyi gelir bebeğim ya

yaptım suyumu menekşe yağının kokusu çoook hafif normal olanı bu mudur bilemedim ama saçlarıma iyi geldiği kesin
yumşak yumşak :KK69:

yaptım suyumu menekşe yağının kokusu çoook hafif normal olanı bu mudur bilemedim ama saçlarıma iyi geldiği kesin
yumşak yumşak :KK69:

az koyduysan hafif gelmiştir canım aman zaten az koy bu sıcakta bayar insanı
sıcaktan tiskindim valla herşeyden
off sevmiyorum yazı ya:KK47:

ben de dün akşam yeni karışım yaptım bu sefer
menekşe yağı hint yağı badem yağı jojoba yağı ve gliserin kattım suya
menekşe esansını daha az koydum bu aralar koku hassasiyetim var
sıcaktan kesin sıcaktan
bu ne ya bu ne sıcak yaaa

az koyduysan hafif gelmiştir canım aman zaten az koy bu sıcakta bayar insanı
sıcaktan tiskindim valla herşeyden
off sevmiyorum yazı ya:KK47:

ben de dün akşam yeni karışım yaptım bu sefer
menekşe yağı hint yağı badem yağı jojoba yağı ve gliserin kattım suya
menekşe esansını daha az koydum bu aralar koku hassasiyetim var
sıcaktan kesin sıcaktan
bu ne ya bu ne sıcak yaaa

pek garip havalar oturduğum yerde yanıyorum :KK53:
kendimi tutamıyorum her gün duş almaktan bütün sene yaptığımız bakımlar da boşa giderse yazık olacak :KK14:

pek garip havalar oturduğum yerde yanıyorum :KK53:
kendimi tutamıyorum her gün duş almaktan bütün sene yaptığımız bakımlar da boşa giderse yazık olacak :KK14:

saçta boya kalmadı yıkanmaktan ben de duşa girince
kafamı yıkamayım desem de yapamıyorum
yarım yamalak kirli kalmışım gibi geliyo bu sıcaklarda

kızlar uğraşmayın bunlarla hiçbir işe yaramıyor.. loreal in repeir serisi var tam seri aldım kullanıyorum şahane.. serumu saçıma sürerken elimi bile yumuşatıyor.

kızlar uğraşmayın bunlarla hiçbir işe yaramıyor.. loreal in repeir serisi var tam seri aldım kullanıyorum şahane.. serumu saçıma sürerken elimi bile yumuşatıyor.

lorealin intense serisini kullanıyorum krem maske olarak
şampuan olarak da boyalı saçlar için olan vitamino color
bi numarısını görmedim açıkcası
market şampuanlarıyla aynı kalitede
hatta boyalı saçlar içi olan şampuanı saçları kazık
gibi yapıyo o paranın hakkını alamadım ben

denediniz mi bu tarifi işe yarayıp yaramadığını söylüyosunuz
burda deneyen ve memnun kalmayan birisi olmadı şimdiye kadar

Son düzenleme:
uçlarına biliyorum canım bende uçlarına yaptım da çok ta dökülüyo uçlarıda çok kötü yani inşallah iyi gelir.

uçlara eminim ki iyi gelir canım
ama dökülme için bişey diyemicem
yumuşatır saç uçlarını ondan eminim

uçlara eminim ki iyi gelir canım
ama dökülme için bişey diyemicem
yumuşatır saç uçlarını ondan eminim

dün sıktım bugün pek fark yok ama nedeni saçım yani yavaş yavaş alışacak eminim sonuçta saçımada badem yağı falan yapıyordum.bence bu tarifte çok güzel iyi fikir su ile karıştırmak insana yağlı saç hissi bırakmıyor.

Canim benim saclarimda ayni senin yazdigin gibi suan.. citir citir ses cikariyor ve cok kuru,tarayamiyorum bile :KK43:
yanmis saclarim :KK43: bu karisimi uygulasam iyi gelirmi birde MENEKSE YAGI ingilizcesi nedir acaba ?
burda ne diye geciyordur bilemiyorum da.. insallah bulurum :44:

Canim benim saclarimda ayni senin yazdigin gibi suan.. citir citir ses cikariyor ve cok kuru,tarayamiyorum bile :KK43:
yanmis saclarim :KK43: bu karisimi uygulasam iyi gelirmi birde MENEKSE YAGI ingilizcesi nedir acaba ?
burda ne diye geciyordur bilemiyorum da.. insallah bulurum :44:

ısaçların nemliyken bu suyu saç uçlarına sıkarsan nemi
hapsetmiş olursun canım
violet oil menekşe yağının ingilizcesi

güzel bi tarif az da olsa yumuşadı saçlarım ama dediğim gibi saçımdan kaynaklanıyor bu bile çok iyi yani.çok teşekkür ederim amonra kırıklar için bi fikrin varmı??

güzel bi tarif az da olsa yumuşadı saçlarım ama dediğim gibi saçımdan kaynaklanıyor bu bile çok iyi yani.çok teşekkür ederim amonra kırıklar için bi fikrin varmı??

kırıkların en fazla görüntüsünü hafifletebilirsin canım
en iyisi kestirmek ve sağlıklı hale getirmek

ben kullandım saçlarım yumuşak oldu. ama yine de kestririp sonrasında kullanmaya devam etmek daha sağlıklı olacak sanırım. biraz uzasın kestirmeyi düşünüyorum. tarifi veren arkadaşımıza çok teşekkür ederim. :KK8:

Son düzenleme:
X