Yardım melekleri yardım edin 💐🙂

Emine ben

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2022
17
-24
25
Hanımlar dertliyim bana yardımcı olursanız çok sevinirim matematik temeli yapmaya çalışıyorum ama iki çocukla ne kadar yapabileceğimi bilmiyorum 25 yaşındayım fırsat buldukça ders çalışıyorum lise okuyorum açık öğretimden seneye üniversite sınavına girmeyi düşünüyorum hem lise hem üniversite 2'si bir arada çalışıyorum liseden mezun olmama 3 sınav kaldı ama Türk Dili ve edebiyat dersim kötü hangi kitaba çalışmam lazım Türk dili ve edebiyatında iyi olabilmem için bana kitap önerisi yapın lütfen sözel dersim kötü sayısal deseniz temel yapmaya çalışıyorum bana yardımcı olun lütfen çocuklar okula başlayacak zaten zamanımda olacak çalışmaya daha çok çalışacağım daha çok verimli olmaya bakacağım ama hangi kitaplara çalışmam gerekiyor bana yardımcı olun yanlış çalışmak istemiyorum sizleri seviyorum güzel anneler Allah'a emanet olun

Kitap şekilde değil de siz Türkçe matematiğe yönelik YouTube ders videolarını izleyin. Gerekirse 2 kere izleyin ve izlerken muhakkak not alın. İzlediğiniz konuyla alakalı soru çözüm videolarını peşine izleyin. Bir de paragraf soru çözüm kitabı edinin. Tyt ayt Türkçe için çok işe yarar. Allah kolaylık versin

X