Yargilamadan dinleyin lütfen

Sevgiperisi88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2022
376
45
Uzun süredir iş arayışı içindeyim her yere yazıyorum ama kimse geri dönmüyor lise mezunuyum para kazanmak istiyorum ama nereye yazsam gelin goruselim diyorlar sonra geri dönmüyorlar ne yapmam lazım bilmiyorum

Evlenip ayrılır ya da evlenince çocuk yapar izin kullanır diye
Ee iyide bu ihtimaller evli insanlarda daha çok değil mi?Nişanlıya göre çocuk durumu veya boşanma durumu evli insanlarda olma olasılığı daha yüksek.
Yanlış anlamayın sadece mantığıma uymadı o yüzden.

Ee iyide bu ihtimaller evli insanlarda daha çok değil mi?Nişanlıya göre çocuk durumu veya boşanma durumu evli insanlarda olma olasılığı daha yüksek.
Yanlış anlamayın sadece mantığıma uymadı o yüzden.
Çok haklısınız ama çoğu işe alımlarda kadınlara çocuk düşünüyor musunuz, ne zaman? gibi hadsiz sorular soruluyor

Is bulduktan hemen ya evlenip tazminatini alip ayrilan ya da hamile kalan cok, o yuzden bazi isverenler genc kadin elemanlardan cekiniyor. Sirf hamilelik parasi almak icin is arayan insanlar var. Sadece bizim is yerinde 3 tane hamilelik izninde olan var, hepsi ise alindiktan sonra en gec 6 ay icinde hamile kaldi. 2sinin ikinci cocugu, birinin ilk cocugu olacak. Normalde cocuk plani olmadigini soyleyen kisilerdi.

X