Kumar bağımlılık ve çocuğunu görmeyen baba!!!

Çocukları görmesi için arasanız bi konuşsanız? En azından kızıyla görüntülü konuşsun. Bu boşanma aşamasındaki erkeklerin çocukları da boşaması beni öyle sinir ediyor ki! Nasıl insan evladından vazgeçebilir, nasıl özlemez aklım almıyor benim!
Geldi görmeye. Kızım çok etkileniyor. Ağladı babamı görmek istemiyorum diye. Neden istemiyosun deyince babam bizi evimize götürmüyor dedi. Gerçekten bu süreçte kriz yönetimi nasil yapilir hiç bilemiyorum 😪

Ben durumu kabul ettim zaten. Benim derdim şimdi bir hafta öncesi sonrası değil. Genel olarak çocuklarım babası ile görüşsün istiyorum. Dünya nin her hali var. Daha küçükler yarın bana bisry olsa sahip çıkacak babaları olsun istiyorum. Eşimin yaptiklarini sineye cekiyim de gitsin kumara devam etsin biz evde aç sefil oturalım demiyorum
Sizin istemenizle olmuyor işte.Siz ne ıstıyorsanız sızı ordan manıpule edecek...Bırakın aramasın zaten sız ara desenızde yapmayacak..Ancak dıger secenekte onun manıpulasyonunu kırarsınız..

Sizin istemenizle olmuyor işte.Siz ne ıstıyorsanız sızı ordan manıpule edecek...Bırakın aramasın zaten sız ara desenızde yapmayacak..Ancak dıger secenekte onun manıpulasyonunu kırarsınız..
Gerçekten bağımlılık çok zor birşeymis. Allah kimseye yaşatmasın
Miss gibi tertemiz yuvalar yalana batıp evlilikler bitiyor. Çocuklar perişan oluyor

Gerçekten bağımlılık çok zor birşeymis. Allah kimseye yaşatmasın
Miss gibi tertemiz yuvalar yalana batıp evlilikler bitiyor. Çocuklar perişan oluyor
İşte uaynma zamanı.Artık kumar var..Ya bunla yaşarsınız ya da bunsuz..Aslında ben bız yetıskınlere degıl çocuklara acıyorum.Baba esını ve çocuklarını hiçe sayıp kumarı tercıh edıyor.Aman anneler o adamla devam edip çocuklarını baba kısvesı altında o adamın gelgıtlerıne,borçlara,sefalete mahkum edıyorlar. ımkanı olmayana saygım sonsuz<..Ama ekonomık durumu varken çocujklarını buna mahkum etmesı akıl alır degıl

Çocuk anlar, konuşun babanı bir süre görmeyebilirsin. Ama yanlız değilsin, biz varız, ananen var deden var gibi. Kimle yaşıyorsanız artık... Büyüdükçe oda neyin doğru olduğunu görecek.

Boşanmadım, çocukları kandırmak için yalan söylemeyi doğru bulmuyorum.

Siz görüşsün istiyorsunuz. Çocuklar için iyi ama o istemiyor... Gerekirse psikiyatrist desteği alın. Allah yardımcınıx olsun

Çevremdede var , bu kumar virüsü nereden yayılıyor aileler mahvoldu hepinize Allah kolaylık versin , bence hiç bize sormadan bir profesyonel desteği ile ilerle çocuğun şekillendiği yaşlar bunlar

Demiyorum. Annem iyiki öyle yapmış diyorum. İckici ve kumarciydi o kadar bagimliydi ki ablamlari bile satmaya kalkmış. Benim beşigimi evdeki çöp kutusuna kadar satmış herkes beton yerlerde yatmış zamaninda. Hala yanimizda olsaydı Allah bilir nerdeydik.
Biz de bayramda eski bir kumarbaz tanıdıkla karşılaştık. Son gittiği Masada karısını ortaya koyanları görünce tövbe etmiş kaçmış dediğine göre.

Çevremdede var , bu kumar virüsü nereden yayılıyor aileler mahvoldu hepinize Allah kolaylık versin , bence hiç bize sormadan bir profesyonel desteği ile ilerle çocuğun şekillendiği yaşlar bunlar
Çok hızla yayılıyor. Sanal dünya herkesi mahvetti. Coinler, iddialar, şeker oyunları derken hayatlar bitti gitti.

Çocuk anlar, konuşun babanı bir süre görmeyebilirsin. Ama yanlız değilsin, biz varız, ananen var deden var gibi. Kimle yaşıyorsanız artık... Büyüdükçe oda neyin doğru olduğunu görecek.

Boşanmadım, çocukları kandırmak için yalan söylemeyi doğru bulmuyorum.

Siz görüşsün istiyorsunuz. Çocuklar için iyi ama o istemiyor... Gerekirse psikiyatrist desteği alın. Allah yardımcınıx olsun
Yalan söylemek değilde kriz yönetmekte zorluk. Çocuk ağlayınca insan kahroluyor.

X