yarın için yardım kızlar :)

şimdi kıslar ne olduğunu yzmaya başlamadan tekrar konuya açıklık getireyim çünkü sanırım bazı arkadaşlar anlamadı.
ilk olara çocuğumun evde zaten hiç giymediği kıyafetleri var. ben kayınvalidemden hiç bişey istemedim. he bazı arkadaşlar sen yanında mont bakıp pahalı diye lmazsan üstüne alınır falan yazmış. olaylar gelişirken orda değildiniz malum burdada sırasıyla yazılmıyo. ısrarla bana all çok güzel al diyip duruyo o yüzden böle söylemek zorundaydımki sussun.

dediğim gibi ben hiç talep etmememe rağmen şunu alcam bunu alcam diyip duruyo sonra almıyo. hadi almamasınada biey demiycem çocuğuma başka kşilerin getirdiği hediyeleri sürekli küçümsüyo aşağılayarak konuşuyo. kendisi adam akıllı bişey almıyosa susması gerekmezmi benim olayım burda yani.

ayrıca hiçte torun sever biri değil zaten bayramda ayrıca tavrımı koydum ama kıyafetle alakası yok.

neyse bayram günü oğluma yeni cicişlerini giydirdim gittik el öpmeye. giydirdiklerimde gayet güzeldi dedim ya ona laf sokucam diye oğlumu kötü giydirmem. ilk bayramı bıcırığımın nede olsa.
daha öncede yazmıştım hatırlarsanız bu pazar kıyafetiyle igili mevzuyu pazardan alınan şeyleri nasıl aşşağıladığını. ve alışveriş için bizi çağıracaktı. kendi kendine gidip paip zadan almış. ya tamam pazardan alınırda onunda elle tutulur iyisi var ben zaten tekstilciyim ne kalite nekadara satılır biliyorum. aldığı kıyafetleri görmeniz lazım o aşşağıladığı kıyafetler çok daha iyi. bu arada durumu falan olmayan biride değil kendisi maddi durumu gayet iyi. ama bi kuaför parası kadar bile değilmiş oğlumun değeri.

neyse ben babası ve oğlum takım giyinmiştik. o hemen çıkarttı oğlumun üstünü giyerken kıyafetin defoları çıktı ayyy değiştirelimmi bunu falan diyo bende sen bilirsin dedim. sonra yok ya boşver diyip oğlum koş iğne iplik getir dedi diktik falan. çocuk öle evin içinde geziyo. dediğim gibi ben tekstilci olduğum için yeni alınan kıyafeti yıkamadan giymem nerelerde geziyo o kumaşlar top halindeyken yada dikilirken bir bilseniz. resmen o kıyafetle gezdikçe ben kaşınıp durdum :)) ısrarla çok güzel dimi çok güzel dimi diyip durdu hiç sesimi çıkarmadım. azımın ucuna gelip gitti laf hani pazarmalı kötüydü ne oldu bu defolu malımı aldın ala ala en azından hediye alanların defosu yoktu demek geçti içimden sustum. ama tek bir kşinin hediyesine dahi yorum yapsın bundan sonra büyük ihtimal tutamam kendimi. zaten büyük ihtimal uzun süre görüşmiycez. çok sert tepki gösterdim çünkü. tüm ısrarlarıma rağmen çocuğumun anında sigara içip nevar bizimkiler çocuk değilmiydi dediği için. tabi bide en son kv ve eşi oğluma bira tattırmaya çalışıyodu son anda yakaladım. kıyafet falan alsın gözüne soksun ama adamı rezil ederim bu nedenden dolayı ettimde zaten. kendileri 5 yaşındayken çcuklarına lıkırlıkır içiriyodu. kendi çocuklarına ne yaparlarsa yapsınlar ama benim çocuğuma asla bidaha öle yaklaşamıycaak aslaaaaaaaaaaaaaa

çikom sizinkiler aşmış iyice canım :KK52: tmm giysi eşya pılıpırtı bir yerde susulur ama dediğin gibi sigara içmeleri hele ki bira tattırmaları çok ayıp :KK53: oğluşun 11 aylıktı değil mi? ben sana söyleyim kv doğum gününü ben yapıcam derse sakın tmm deme eminim çocuğa çilingir sofrası kurar :18:

çikom sizinkiler aşmış iyice canım :KK52: tmm giysi eşya pılıpırtı bir yerde susulur ama dediğin gibi sigara içmeleri hele ki bira tattırmaları çok ayıp :KK53: oğluşun 11 aylıktı değil mi? ben sana söyleyim kv doğum gününü ben yapıcam derse sakın tmm deme eminim çocuğa çilingir sofrası kurar :18:

sorma canım ya hala aklım almıyo nasıl yeltendiler bide diyolar ya içirmiycektik sadece azını ıslatacaktık. gerizekalı kere gerizekalılar anlayacağın. kadından zaten hoşlanmıyodum şimdi tam nefret ediyorum hemde öle böyle değil bu kinde geçmez içimden. busefer eşimde arada kaldı ama olcak okaar benden önce sen tepki vermeliydin sessiz kaldın diye canına okudum onunda.

X