Yasin-i Şerif Okuyoruz..

allah razı olsun canım böylece debusının kedı 4 tanesı kaldı yanı bitirmiş olduk hayırlısıyla
inşallah yukselır degerim
canım ben okudum....sen listeye eklemiştin sonraki listede yoktu karışıklık oldu herhalde...:KK22:
tüm dua okuyan arkadaşlara teşekkür ederim...Allah razı olsun...Hayırlı haberler paylaşmak dileğiyle...:KK15:

canım ben okudum....sen listeye eklemiştin sonraki listede yoktu karışıklık oldu herhalde...:KK22:
tüm dua okuyan arkadaşlara teşekkür ederim...Allah razı olsun...Hayırlı haberler paylaşmak dileğiyle...:KK15:
Amin cnm tez zamanda kabul olur duan insallah seninki bitti cnm hayirli olsun ya yeni topik acalim bence cunku konusahibi ilk mesaji hep duzenleyebilio boyle alinti yapioruz karisio tabi geride kalio

ayy çok güzel..:KK49:bende bugün iş başı yaptım raporum bitti:KK12:ilk önce girip bi bakayım sana dedim ... :KK68:
Canim benimmmm cok sagol bende iki gun rapor alcm bugun pazartesi gidecem okula kismetse Test yaptim silik cikti degerim yukselmis anlamina geliyor bu di mi

Canim benimmmm cok sagol bende iki gun rapor alcm bugun pazartesi gidecem okula kismetse Test yaptim silik cikti degerim yukselmis anlamina geliyor bu di mi
bencede al canım dinlen bu günlerde bence yükselmiş 7 de kalsaydı silik çıkmazdı bence bta hcg yükseldikce silik çıkıyor çünkü..:KK39:yarın yaptırcaksın demi kan testi.?

bencede al canım dinlen bu günlerde bence yükselmiş 7 de kalsaydı silik çıkmazdı bence bta hcg yükseldikce silik çıkıyor çünkü..:KK39:yarın yaptırcaksın demi kan testi.?
cumartesı kendı druma gıtcem orda yaptırcam yukselmısse pazartesı tekrar yaptırcam yanı deger yukselmeseydı çızgı çıkmazdı heralde cunku oncekı akşama yaptıgım testte hiçbişey yoktu

gözün aydın canım
iki günde bir katlanarak artacak inşallah değerin
çok sevindim senin adına :KK36:
canım benım çok sagol dua işte duanın etkısı ben bır yıldır ugrasıyorum tedavı oluyorum olmuyo sonra ruyamda oku emrını gördum oncelerı ustune dusmemıstım ama oku ayetını her yerde gormeye basladım mesaj gıbıydı ben dua etmeye kuran okumaya baslayınca oldu artık tesbıhı bırakmam elımden heralde eşimde etkılendı bundan sonra sen hergun dua edıcen dıo bana :) çok sevınmıorum ama yınede cumartesı bakalım kaç cıkacak o zaman daha emın olurum

canım benım çok sagol dua işte duanın etkısı ben bır yıldır ugrasıyorum tedavı oluyorum olmuyo sonra ruyamda oku emrını gördum oncelerı ustune dusmemıstım ama oku ayetını her yerde gormeye basladım mesaj gıbıydı ben dua etmeye kuran okumaya baslayınca oldu artık tesbıhı bırakmam elımden heralde eşimde etkılendı bundan sonra sen hergun dua edıcen dıo bana :) çok sevınmıorum ama yınede cumartesı bakalım kaç cıkacak o zaman daha emın olurum
tüylerim ürperdi valla
ne güzel :nazar:

cumartesı kendı druma gıtcem orda yaptırcam yukselmısse pazartesı tekrar yaptırcam yanı deger yukselmeseydı çızgı çıkmazdı heralde cunku oncekı akşama yaptıgım testte hiçbişey yoktu
hadi hayırlısı canım..cumartesi kesin emin olursun..:KK60:

1.@@katre584............................yok
2. @miskamber ........................3
3. eymen4545 eymen4545 ..........................3
4. @@Debusi ................................3
5. @@berirem ..............................3
6. @@okulum .................................3
7. @@asmunikal >.......................3
8. @@tuncer82 .............................3
9. @@berree ................................3
10. @@adrenalin85 ......................3
11. @@kitapseverim ......................3
12. @babamınkızıyım ..................3
13. @@dior ........................3
14. @@loyalty88 ..............................3
15. @@esma73 ............................................2

TOPLAM...................................................41

yeni liste bu.. berirem için okuyoruz ..

Allah kabul etsin..( B berirem canım duanı yazarsan hepimiz başlayabılırız)

canım senin daha çok dua etmen gerek sakın bırakma her akşam yasin oku tespih çek ve düşmemesi için dualar var onları oku

canım selati fetih nasıl çekiyorsun bitek onumu diyorsun dua adımı hiç duymadım anlamı ne
salatı fatih canım aynen böyle dediği gibi başlıosun

Her hangi bir dileğinizin acilen kabulü için…

Her hangi bir sıkıntınızın çözümü için..

İçinden çıkamadığınız bir sıkıntınız için.

Açılmayan kapıların açılması için.

Abdestli bir şekilde kıbleye dönüp, diz üstü oturarak 25 istiğfar getirilmelidir

Her gün 1000 “Ya Latif c.c” ve 100 defa aşağıdaki salavat okunur.

“Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka ven nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym”

MANASI: Allahim Kapaliklari açan,geçmise son veren,hakka hakikatla destek olan,mahlukati senin dogru yoluna ileten Efendimiz Muhammed ve o nun aline ve ashabina O “nun yüce kadrü kiymetince salat eyle,selam eyle ve O”nu mübarek kil.

FAZILETI VE SIRLARI:
6 yüzbin salevat 6 Hatime Eşit Salâtü’l Fatih Siğası, başka bir rivayette ise 120,000 salavati serife güçünde oldugu mana aleminde peygamberimiz tarafindan bildirilmistir.

Faziletleri:
1- Bu salavat-i serife, okuyani cehennem atesinden korur.
2- Kırk gün okuyanin tevbesi kabul edilir.günahlari bagıslanır.
3- Cuma gecesi bin defa okuyan ,efendimiz . ile görüsür.
4- Her gün 100 defa okumayi vird edinenin kalp gözü açılır.
5- Bir defe okuyan insin ,cinin ,meleklerin okumus oldugu bütün zikir,tesbih ve dualari okumus gibi ecre nail olur.bütün savaslara katilmis mücahidinin faziletini ihraz eder
6- Kişinin maksadına ulasması için bir iksirdir.
7- Bu salavat-i serife öyle bir hazinedir ki, ecir ve mükafatını, esrarını yerde ve göklerde bulunanlar yazmak isteseler yazamazlardı.

aman yat boşver griptin ona dıkkat et bitki çayı içme canım
normal çay içtim bıde sen tavuk corbası demıstın yaptın lımonlu lımonlu bogazımın agrısı gectı gözlerım de akmıo artık bı tek burnum kaldı hem tıkalı hem akıo dun dr kesınlıkle ılaç falan ıcme dedı

X