Yasin-i Şerif Okuyoruz..

canım senin daha çok dua etmen gerek sakın bırakma her akşam yasin oku tespih çek ve düşmemesi için dualar var onları oku
ayyy zaten bızım ıcın cok zor olan bı surec bu duadan eksık olamam bız normAL DIILIZ rabbım bıdaha yasatmasın

normal çay içtim bıde sen tavuk corbası demıstın yaptın lımonlu lımonlu bogazımın agrısı gectı gözlerım de akmıo artık bı tek burnum kaldı hem tıkalı hem akıo dun dr kesınlıkle ılaç falan ıcme dedı
şifa olsun canım dikkat et aman azmasın yat dinlen elma üzüm ye

şifa olsun canım dikkat et aman azmasın yat dinlen elma üzüm ye
ıyı hıssedıom atesım falan kalmadı da ıste bı burnum rahatsız edıo benı sprey sıkacam bırazdan benım hamıleıkte hemen burnum tıkanıo hep suruyo gecen yıl hamıleyken kullanıodum sımdı eger devam ederse gebelık dra yazdırcam yıne

ınsallah canım evde tek basına da vakıt gecmıo ev dagınık ama esım çıkarken tek bı yerı topladıgını görmuycem deı yatıom valla :)
eşin haklı canım boşver yat dinlen tam şu sıralar yerleşiyo zaten rapor alman çok iyi olmuş 4 gün evdesin..

salatı fatih canım aynen böyle dediği gibi başlıosun

Her hangi bir dileğinizin acilen kabulü için…

Her hangi bir sıkıntınızın çözümü için..

İçinden çıkamadığınız bir sıkıntınız için.

Açılmayan kapıların açılması için.

Abdestli bir şekilde kıbleye dönüp, diz üstü oturarak 25 istiğfar getirilmelidir

Her gün 1000 “Ya Latif c.c” ve 100 defa aşağıdaki salavat okunur.

“Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka ven nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym”

MANASI: Allahim Kapaliklari açan,geçmise son veren,hakka hakikatla destek olan,mahlukati senin dogru yoluna ileten Efendimiz Muhammed ve o nun aline ve ashabina O “nun yüce kadrü kiymetince salat eyle,selam eyle ve O”nu mübarek kil.

FAZILETI VE SIRLARI:
6 yüzbin salevat 6 Hatime Eşit Salâtü’l Fatih Siğası, başka bir rivayette ise 120,000 salavati serife güçünde oldugu mana aleminde peygamberimiz tarafindan bildirilmistir.

Faziletleri:
1- Bu salavat-i serife, okuyani cehennem atesinden korur.
2- Kırk gün okuyanin tevbesi kabul edilir.günahlari bagıslanır.
3- Cuma gecesi bin defa okuyan ,efendimiz . ile görüsür.
4- Her gün 100 defa okumayi vird edinenin kalp gözü açılır.
5- Bir defe okuyan insin ,cinin ,meleklerin okumus oldugu bütün zikir,tesbih ve dualari okumus gibi ecre nail olur.bütün savaslara katilmis mücahidinin faziletini ihraz eder
6- Kişinin maksadına ulasması için bir iksirdir.
7- Bu salavat-i serife öyle bir hazinedir ki, ecir ve mükafatını, esrarını yerde ve göklerde bulunanlar yazmak isteseler yazamazlardı.
sğl canım yapmaya çalışcam işten geç dönüyorum eve hep o sorun çalışan evlilerin derdi

sğl canım yapmaya çalışcam işten geç dönüyorum eve hep o sorun çalışan evlilerin derdi
canım ben de gec cıkıom 6 daa gelıom eve yemek bulaşık çay derken saat 10 da 11 de anca okuyabılıordum sımdı bugun gunduz okuycam yaarım saat 40 dk suruyo basta sonra ezberlıosun hızlı okuyosun 25 dkkada falan bıtıyo

eşin haklı canım boşver yat dinlen tam şu sıralar yerleşiyo zaten rapor alman çok iyi olmuş 4 gün evdesin..
ewet cok ıyı gelcek bana bu 4 gun ınsallah degerım yukselır de boşuna yatmıs olmam

kızlarrrr sonucumu aldım 7.41 cıktı dr gebelık var ama çok yenı dun veya bugun yerleşmıs dedı 5ın ustune gebelık dıyoruz dedı ne dusunecegımı bılemıyorum deger cok dusuk sevınmedım acıkcası bıda ölçturmek nasıp olursa ve degerım yukselmıs olursa sevınecegım
Allah hepinizden razı olsun rabbım ne dılegınız varsa sıze hayırlı etsın versın ınsallah benım de degerım yukselır yukselmese de bunu gordum ya yıne de mutlu olurum
adrenalin çok sevindim..rabbim hayırlı uğurlu etsinsin inş:nazar::nazar::nazar:

1.@@katre584............................yok
2. SUHAN SUHAN ........................3
3. @eymen4545 ..........................3
4. @@Debusi ................................3
5. @berirem ..............................3
6. @@okulum .................................3
7. @@asmunikal >.......................3
8. @@tuncer82 .............................3
9. @@berree ................................3
10. @@adrenalin85 ......................3
11. @@kitapseverim ......................3
12. @babamınkızıyım ..................3
13. @@dior ........................3
14. @@loyalty88 ..............................3
15. @@esma73 ............................................2

TOPLAM...................................................41

yeni liste bu.. berirem için okuyoruz ..

Allah kabul etsin..( @berirem canım duanı yazarsan hepimiz başlayabılırız)
duası nedir berriemin...bide süre kaç gün adrenalin

kızlarrr yenı topık acalım dıorum lısteyı 1. sayfada guncel turtarız sureklı alıntı yapınca KIMI YAZIO KIMı okumus oluyo yazmamıs oluyoz oraya gelın herkese duyuralım bıde beriremin nıyetıne dıye başlayalım bence debusı dun bıttı bugun başlayalım berıreme

amıjnnn cok sagoll dualarımız kabul oldu sanırım ama deger duzgun yukselecekmı bakalım daha sevınmek ıcın cok erken :)
inş kat kat artacak.kal p atışlarınıda duymayı nasip etsin rabbim.darısı bize olur inş..sendemi ilk bebeğini kaybetmiştin adrenalin...yeni topik bana uyar..okunanları yine renkli gösterelim..daha düzenli ilerler en azından ilk sayfada takip kolay olur

inş kat kat artacak.kal p atışlarınıda duymayı nasip etsin rabbim.darısı bize olur inş..sendemi ilk bebeğini kaybetmiştin adrenalin...yeni topik bana uyar..okunanları yine renkli gösterelim..daha düzenli ilerler en azından ilk sayfada takip kolay olur
ben ılk ve ıkıncı bebegımı kaybettım cnm ılkı 16 ıkıncı 23 haftalıktı rahım ağzı yetmezlıgım var bunda da olacak serklaj yapılacak hep yatıcam bol bol dua edıcem dusmesın dıye

ben ılk ve ıkıncı bebegımı kaybettım cnm ılkı 16 ıkıncı 23 haftalıktı rahım ağzı yetmezlıgım var bunda da olacak serklaj yapılacak hep yatıcam bol bol dua edıcem dusmesın dıye
Rabbim korusun sizi..bende kaybettim ilk bebeğimi ağustosta..kalbi durmuştu benimkinin..serklaj dediğin rahim ağzının dikilmesiyse halamın kızı yaptırmıştı çok şükür bir evladı var..bol bol yat ayakların havada...

Rabbim korusun sizi..bende kaybettim ilk bebeğimi ağustosta..kalbi durmuştu benimkinin..serklaj dediğin rahim ağzının dikilmesiyse halamın kızı yaptırmıştı çok şükür bir evladı var..bol bol yat ayakların havada...
ewet serklaj dedıgım o benım ıkıncı de vardı ama gec kalmıstı 17. haftada atıldı rahım agzı bıtmıstı nerdeyse ben de oyle ayakları dıkıp yatıcam ınsallah bu sefer alıcaz kucagımıza

sen pıhtılaşma ve kromozom testlerını yaptır kaç haftalıkken durmustu cnm

X