Aile Planlaması Yasmin Doğum Kontrol Hapı Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
mrb bende düşükten sonra kist çıktı ve yasmin kullanmamı önerdi dr. zaten 4 yıldır kullanıyordum ara vermiştim bebek için ama düşük yaptım ve dr. kist var yasmin kullanırsan geçer dedi bende tekrar başladım ve şuanda kistlerim eridiopuyorumnanaktan

çook geçmiş olsun cnm.kisti eritmiş olması sevindirici...bizde tüp bebek tedavisi öncesindeyiz kist engeline takıldık malesef .yasmin kullanıyorum umarım bende de işe yarar

arkadaşlar yaklaşık 20 gündür yasmin kullanıyorum
bulantılarım hala geçmedi
gece 11 gibi içiyorum gece miğde bulantısına uyanıyorum sabaha kadar kıvran dur
ne yapsam sizce kızlar bilmiyorumkismile

arkadaşlar yaklaşık 20 gündür yasmin kullanıyorum
bulantılarım hala geçmedi
gece 11 gibi içiyorum gece miğde bulantısına uyanıyorum sabaha kadar kıvran dur
ne yapsam sizce kızlar bilmiyorumkismile

ilk ay bunların olması normal sigara kullanıyorsan azaltmanı tavsiye ederim birde gebeliğin olmadığından eminsin değilmi

kızlarr kimse bana yardımcı olmicak mı :gitme: Ben yasmine yeni başladım 6-7 tane kullandm henüz adetimin ilk günü başladm ama adetim bir türlü bitmek bilmiyor 1 haftadır sizce bu normal mi?? Kesmesi gerekmez miydi acaba?? Bilmiyorumkismile

ayrıca ilk kutuda koruması ne kadar oluyor acaba bu ilacın illa onla birlikte prezervatif mi kullanmalıyız? Yoksa geri çekilme yeterli midir??:kedi:

adetinin üçüncü veya beşinci günü başlaman gerekirdi yanlış başlamışsın ayrıca hap ilk ay korumaz çok dikkat et

canım ama bana doktorum adetin ilk günü başlamalısın dedi ben d eöyle yaptım nette de araştırdım adetin ilk günü başlanır ve hiç unutulmassa ilk ay korumaya başlar diyo fisfisfis

ayrıca kızlar ilk kutu 10.gündeym mide bulantısı baş ağrısı vs yapmadı şükür ama adetim bitmedi resmen ya tam bitti sanıorm ara ara gelio adetin ilk günü gibi damla damla fln ama bzn daha yoğun anlamadm normal midir bu ya size de olmuş muydu??? bilmiyorumkismile

canım ama bana doktorum adetin ilk günü başlamalısın dedi ben d eöyle yaptım nette de araştırdım adetin ilk günü başlanır ve hiç unutulmassa ilk ay korumaya başlar diyo fisfisfis

ayrıca kızlar ilk kutu 10.gündeym mide bulantısı baş ağrısı vs yapmadı şükür ama adetim bitmedi resmen ya tam bitti sanıorm ara ara gelio adetin ilk günü gibi damla damla fln ama bzn daha yoğun anlamadm normal midir bu ya size de olmuş muydu??? bilmiyorumkismile

mrb canım bende 4 yıldır kullanıyorum banada doktorum adetin ilk günü başlamamı sölemişti hapa ilk başladığımda ben çok memnunum herkese tavsiye ederim.sıkma canını ilk kutu olduğu için ara kanamaların oluyodur bünyen alışınca geçer bazı arkadaşlarımdada oldu senin gibi sonra normale döndü üzülme tatlım geçmezse sen yinede dr. bi görün istersenopuyorumnanaktan

slm arkadaşlar doğum yapalı 11 ay oldu bugün ilk defa regl oldum ve doğum kontrol hapına başlamak istiyorum tecrübeli arkidişler dr.a yarın gideceğim 2.günü başlansada olur mu???

slm arkadaşlar doğum yapalı 11 ay oldu bugün ilk defa regl oldum ve doğum kontrol hapına başlamak istiyorum tecrübeli arkidişler dr.a yarın gideceğim 2.günü başlansada olur mu???

canım eğer bebeğini emziriyosan kullanma.ben emzirirken doktorum önermedi.emmeyi bırakınca başlamıştım.ayrıca adetin 2.günü başlasan da olur....

bazen öle oluyo bende daha önce pko için kullanmıştım ilk ay öle olmuştu sonra düzelmişti sonra bıraktım evlenince korunma amaçlı ve yine pco için kullanmaya başladım ama bu sefer sorun olmadı vaktinde bitti bu seferde 7 gün ara vermem gerekirken 3.günü reglim başladı doktorumu aradım sordum ilaca 7.gün başla ilk ay böle olabilir dedi

slm canım allah bebişini analı babalı büyütsün.evet arkidişim 2. günü başlasanda olur fark etmez ben baya tecrübeliyim yasmin konusunda 4 yıldır kullanıyorum çokta memnunumopuyorumnanaktan

ilk ay bunların olması normal sigara kullanıyorsan azaltmanı tavsiye ederim birde gebeliğin olmadığından eminsin değilmi

yok canım bekarım ben 3 ekimde düğün olcakkaydirigubbakcemile3
sigarada kullanmıyorum zati bi deri bi kemiğimmkaydirigubbakcemile3
bu ilacı kullanma sebeplerimden biride kilo almak:kedi:

doktoru aradım az önce
ilk bir iki ay olabilir dişini sık bünyen alışır dedi
ama pes edersende kullandığın haplar boşa gider korunman sıfıra iner dedi
bende iyi kötü bulanarak hap içicem geneboshayallersmile

arkadaşlar merhaba..
bende bu sitenin takipçisiyim ve sonunda üye oldum..

ben de yaklaşık 9 aydır yasmin kullanıyordum ve nohut yutmuş cinali bgibi dolaşıyordum
inanılmaz şişkinlk yaptı..sonunda yumurtalıklarda yağlanma yapıyor diye bıraktım..
bırakalı 4 gün oldu ve bugün biraz kanamam oldu neden acaba?
çok tedirginim şuan ??
yardıım

arkadaşlar merhaba..

ben de yaklaşık 9 aydır yasmin kullanıyordum ve nohut yutmuş cinali bgibi dolaşıyordum
inanılmaz şişkinlk yaptı..sonunda yumurtalıklarda yağlanma yapıyor diye bıraktım..
çok tedirginim şuan ??
yardıım

bir iki gün kanamanda düzensizlik olacaktır keşke son paketide bitirip öyle bıraksaydın

arkadaşlar merhaba..

çok tedirginim şuan ??
yardıım[/Q
zaten bıraktıktan sonra normal olarak adet görüyosun.

keşke..tedirgin oldum..
Bebeğimin olmasını da istiyorum bir yandan ama daha yeni evliyim..ileri de yumurtalıklarımla ilgili bir sorun olur diye çok korktum..

ben üç sene kullandım bıraktıktan bir ay sonra hamile kaldım şimde dünya tatlısı kızım doğa var

X