yasmin kullanıp bıraktıktan sonra hamile kalanlar buraya lütfen

ben uzun bir süre kullandıktan sonra bıraktım ve 5 ay içinde hamile kaldım hiç o konuda endişe etmeyin bece kızlar allahh herkesin gönlüne göre versin

arkadaslar hapı bıraktıktan sonra bır-ıkı ay ek koruma sart mı..yanı hemen hamıle kalmamak mı lazım düşük riski için..

14 ay kullandım ve bıraktıktan 14 ay sonra hamile kalabildim ancak...
şimdi 4 aylık bir kızım var çok şükür..

selamlar;
bende 2,5 senedir aynı ilacı kullandım 3 ay önce bıraktım
Allah izin verirse yaza hamile kalmak istiyorum
ama eğer hamile kalamazsam diye çok korkuyorum...:KK43:

slm arkadaşlar bende 9aydır yasmin kullanıyodum hapı yeni bıraktım..hap bittikten 2gün sonra adet olunurya biz hapı bıraktığımın ertesi akşamı ilişki yasadık adetim bigün gecikti simdi adet oldum ama yşinede hamile kaldımmı diye ümitleniyorum cokzor bir ihtimal degilmi:))))

ewet cnm zor bi ihtimal birkaç gün daha bekle cnm bırakınca düzensizlikte yapabilio

hapla alakası yok diyo doktorlar ya düsügün o insanın bünyesiyle alakalı..simdi adetim biran önce bitmesini istiyorum ki hamle kalabilmek için girisimlere baslayabilelim:))annelik duygusu içime nasılda yerlesşti canım sıkıldıgında beni mutlu eden en güzel sey bebişimin :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:eek:labilecegi duygusu..rabbim hayırlısını nasip etsin..herkese.2ay sonra kpss sınavımda var daha olmayan bebişim için kazanmayı cok istiyorum onun gelecegi için istiyorum cok garip yaa..olmadıgı halde bunu düsünebiliyosam oldugu zaman kimbilir neler yaparım onun için..annelik cok güzel bişi olsa gerek...

adet oldunmu sen canım bigün gecikmişti demiştinde.inşallah herşey dilediğin gibi olur canım bende çok istiyorum.buarada doktorlar zaen hapı bıraktıktan sonra en az 1 sefer adet olmanın iyi olacağını sölüyolar hap vücuttan atılsın die

yasmini bırakanlar da genelde ilk ay adetleinde uzun bi süre gecikme oluyor
benim adetim 12 gün geçti kesin hamileyim diye düşünmeye başladım ve tam test yapacaktım ki adet oldum.9 ay oldu hala hamiş değilim
ama arkadaşım bırakdığı ay hemen hamile kaldı
arkadaşlar yasminin bir zararı yok ancak kişiden kişiye değişiyor bu durum

:uhm::uhm:
adet oldunmu sen canım bigün gecikmişti demiştinde.inşallah herşey dilediğin gibi olur canım bende çok istiyorum.buarada doktorlar zaen hapı bıraktıktan sonra en az 1 sefer adet olmanın iyi olacağını sölüyolar hap vücuttan atılsın die

evet canım suan adetim devam ediyo hayırlısı olsun hapı zaten yeni bıraktım inş.haziran ayında hamile kalırım diye düsünüyodum inş. en yakın zamanda seninde olur birbirimize güzel haberler verirriz:)sen hapı ne zaman bırktın?

benimde bu üçüncü ayım bakalım adet günüm mayısın 16 sı hayırlısı olsun inşallah birbirimize güzel haberler veririz.bende enfeksiyon varmış doktora görünmüştüm enfeksiyon gebeliği engeller dedi tedavi oldum bu ay,o yüzden bu aydan pek ümidim yok ama inşallah öbür ay olur canım.sende de varsa hemen tedavi ol derim ben akıntı koku varsa dikat et dr a görün bence cnm

benimde bu üçüncü ayım bakalım adet günüm mayısın 16 sı hayırlısı olsun inşallah birbirimize güzel haberler veririz.bende enfeksiyon varmış doktora görünmüştüm enfeksiyon gebeliği engeller dedi tedavi oldum bu ay,o yüzden bu aydan pek ümidim yok ama inşallah öbür ay olur canım.sende de varsa hemen tedavi ol derim ben akıntı koku varsa dikat et dr a görün bence cnm

geçmiş olsun canım kendimize dikkat etmemiz lazım bende öyle bi sorun yok hersey normal görünüyo doktora gitmedim ama bir rahatsızlıgım yok.Bu ay ilk deneme olacak benim için heycanlı bir ay acaba hamile kalcakmıyım düsünceleri olacak ama kendimize stres yapmaya gerek yok bu cok güzel bi olay pozitif düsünceler üzerine olmalı üzülünce elimize ne geciyoki ben bebegimi mutlu duygularla beklicem aylar gecsede gelmesi hep böyle olacak rabbim zamanını bilir..tabi bir sorun varsada tedavi olmak sart..[/COLOR
]adet olmana 6gün var inş. olmazsın hayırlısıyla bekleyelim bakalım olursanda üzülme o gün gelecek inş...

geçmiş olsun canım kendimize dikkat etmemiz lazım bende öyle bi sorun yok hersey normal görünüyo doktora gitmedim ama bir rahatsızlıgım yok.Bu ay ilk deneme olacak benim için heycanlı bir ay acaba hamile kalcakmıyım düsünceleri olacak ama kendimize stres yapmaya gerek yok bu cok güzel bi olay pozitif düsünceler üzerine olmalı üzülünce elimize ne geciyoki ben bebegimi mutlu duygularla beklicem aylar gecsede gelmesi hep böyle olacak rabbim zamanını bilir..tabi bir sorun varsada tedavi olmak sart..[/COLOR
]adet olmana 6gün var inş. olmazsın hayırlısıyla bekleyelim bakalım olursanda üzülme o gün gelecek inş...

günaydın canım hastalandım bu sabah.zaten demiştim ya bu ay pek ümidim yoktu inşallah önümüzdeki ay olacak ikimizinde.

yasmini bırakanlar da genelde ilk ay adetleinde uzun bi süre gecikme oluyor
benim adetim 12 gün geçti kesin hamileyim diye düşünmeye başladım ve tam test yapacaktım ki adet oldum.9 ay oldu hala hamiş değilim
ama arkadaşım bırakdığı ay hemen hamile kaldı
arkadaşlar yasminin bir zararı yok ancak kişiden kişiye değişiyor bu durum

bende yeni bıraktım yasmini ve adetimin üzerinden 5 gün geçti bişi yok kan testi 0 ama benim kullanma amacım erken gelen adetlerdi yani lacı kullanırken bile 1-2 gün geriye kayıyordu

bende yeni bıraktım yasmini ve adetimin üzerinden 5 gün geçti bişi yok kan testi 0 ama benim kullanma amacım erken gelen adetlerdi yani lacı kullanırken bile 1-2 gün geriye kayıyordu
slm biraz sabırsız davranıyoruz galiba hemencecik olsun istiyoruz ama buda kısmrt basib olucaksa hertürlü oluyor..yamin hapından cok memnundum ilerde korunmayı istediğimde yine yasmin kullanıcam..biraz pahalı ama olsun saglık için:)

benim bi arkadaşım bıraktığı ay hamile kalmıştı..bu tür hikayeleri çok duydum etrafımda..

Slmmm:)
ben yenı katıldım aranıza herkese merhabalarrr..
benım bı sorum olcak bılgılendırırsenız sewınıırm 10 aydır ewlıyım esımde bende korunmuyoruz adetım duzensız oldugu ıcın doktora gıttım yasmın werdı bana 1 aydır yasmın kullandım suan ıkıncı paketıme basladım doktor bı paketten sonra ıcıme bosalmanın bı sakıncası olmadıgını soyledı bebek ıcın bıraz erken oldugunu dusunuyoruz.. ama ıcıme bosalmayıda cesaret edemıyorum napmalıyım =(

X