Yasminle hamile kaldım

yger

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2012
146
2
Merhaba
7 haftalık hamile olduğum öğrendim ve sonuna kadar yasmin kullandım yani hamile olduğum halde yasmin kullanmışım şimdi korkum bebeğime bsy olur mu diye
Yasmin kullanma esnasında hamile olan varmı aranızda?

Doğum kontrol hapları bebeğe bi sıkıntı yaratmıyor diye okumuştum, yumurtlamayı baskılıyor sadece. Sizde baskılamamış gerçi 🥲

Bir şey olmaz genelde. Düzensiz mi kullandınız? Ya da antibiyotik mi vardı?

Off böyle şeyler beni çok korkutuyor ben de hap kullanıyorum hep bir ihtimal var demek ki

Doğum kontrol hapları bebeğe bi sıkıntı yaratmıyor diye okumuştum, yumurtlamayı baskılıyor sadece. Sizde baskılamamış gerçi 🥲
Mwrhaba bi konuma yorum yazmıştınız da bulamadım . Bu ay ovulasyon takibiyle günleri değerlendirdik ve hamile kalmadım :KK43: sizin kaçıncı denemede olmuştu acaba

Meraktan soruyorum yani hap vs almaktansanda neden Spral taktirmiyorsunuz? Daha güvenli ve kesin değilmi?

Aynı saatte kullanmak kullanırken yiyip içtiğin şeylere dikkat etmek gerekiyor.
Bi arkadaşın annesi hap kullanırken hamile kalmış kızının vücudunda sıfır kıl vardı😂 kılla tüyle uğraşmak zorunda kalmıyordu. Saçı maçı güzeldi ama.

Vay be yumurtalar süper işlevli, baskılayamış hormon.
Ceketini üzerime atıyor hamile kalıyorum diyordu eskiden bayanlar. O misal.

Bana doktorum şu nu demişti.
Öğrenmeden önce kullandığın dogum kontrol hapı sorun olmaz. Zaten hamile olma şüphesine varsa hemen öğreniyor anne.

Bu konu da birebir sahidim akrabamiz kiz yesil recete ilac kullaniyordu, esi de 2-3 ayda bir zorla.
2 yada 3 aylık gebe iken tesadüf öğrendi hamile oldugunda.
Kizdan yazi aldilar hatta kullandigi ilaclarin bebeğe olusturabilecegi sorunlari kabul ettigine dair.
Cocuk sapasağlam 8 yaşında.

Merhaba
7 haftalık hamile olduğum öğrendim ve sonuna kadar yasmin kullandım yani hamile olduğum halde yasmin kullanmışım şimdi korkum bebeğime bsy olur mu diye
Doğum kontrol habına rağmen ben de bu kervana katılmış bulunmaktayım.. Bebeğe bişi olmuyor merak etme 😄

Merhaba
Bisey olmaz bende doğum kontrol hapı kullanırken iki aylık hamile olduğumu öğrenmiştim

Merhaba
İçini ferah tut inşallah bir problem çıkmaz bebişte kaçıncı gebeliğiniz olacak?

X