Yay Burcu erkeğini gönlünü almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sevgilayf

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2023
30
-13
33
Merhaba herkese sevgilim yay burcu erkeği ve ben biraz pat sözlüyüm ve beni konuştuğum konudan dolayı yanlış anladı en hassas olduğu konuda biraz saçmaladım ve kendisi bana mesafeli soyledide zamanla gördükçe geçer kendimi biliyorum diyor kendimi geri çekmemeye çalışıyorum ama yinede yapım bu değişmiyor diyor sizce nasıl davranmalıyım bana fikir verecek biri varmı acaba seviyorum ve beni üzüyor lütfen bana akıl verin bana yazdığı mesajlarda bunlar sogudun yani dedim oda bunları yazmıştı [19/3 18:32] A.😽: Ben soğumak olarak bakmıyorum kafamda soru işaretleri var konuştukça oluşan onları da zamanla gördükçe giderebileceğimi biliyorum bir anda olmayacak
[19/3 18:42] A.😽: Yansıtmamaya çalışıyorum ama tam.olarak beceremiyor olabilirim özür dilerim bu şekilde olmak istemezdim ama elimde değil yapım bu değişmiyor
[19/3 18:45] A.😽: İstemiyor değilim ama kafamdaki soru işaretleri zamanla gördükçe geçecek ikimiz için de kolay değil yeni bir ilişki geçmişimiz var onun etkileri var olmaya da devam edecek
[19/3 18:46] A.😽: Seni bu şekilde olmam yoruyor veya üzüyor olabilir haklısın ben de olmak istemezdim ama yaşanmışlıklar zamanla insanı yıpratıyor

Son düzenleme:
kaç yaşındasınız burçla falan ilgili bi durum yok konuştuğun neyden dolayı yanlış anladı sizi detay verseniz ?
Çekerse çeksin kendini sen kadınsın sen neden düşüyorsun peşine. bu Arada [19/3 18:42] A. bu nedir ?

Ay öf bu nasil nazli bi erkek ya
Ne dedin ki bu triplere büründü?
Adam resmen istemem yan cebime koy diyor
Seni gözden cikardim ama baska birini de bulamadim, arayistayim o sirada sende kenarda dur diyor
Neden istemiyor musun diye soruyorsun ki?
Ben boyle belirsizliklere gelemem sana iyi gunler diyemiyor musun cidden?
Ayrica yay burcuyla ne alaka dicem de adam cidden insani yay gibi gerer bi tripli halleriyle öf 😒

Dağılmasın dikkatin buraya odaklan hemde biraz mantıklı olun tabiki kopyaladım ne var bu kadar uyuz olacak
benim mantığımda bir problem yok tuhaf yanı burçla murçla olacak iş değil bana kalırsa bana tavsiye ettiğiniz mantığı siz kullanın istemiyorsa senden uzak duruyorsa mesafeliyse yapacak birşey yok kendını geri çekeceksin

benim mantığımda bir problem yok tuhaf yanı burçla murçla olacak iş değil bana kalırsa bana tavsiye ettiğiniz mantığı siz kullanın istemiyorsa senden uzak duruyorsa mesafeliyse yapacak birşey yok kendını geri çekeceksin
Evet haklısın ama tamm bir yay burcu ve gerçekten hataliyim bunu biliyorum yoksa bende geri çekerim yani uzatmamm

Merhaba herkese sevgilim yay burcu erkeği ve ben biraz pat sözlüyüm ve beni konuştuğum konudan dolayı yanlış anladı en hassas olduğu konuda biraz saçmaladım ve kendisi bana mesafeli soyledide zamanla gördükçe geçer kendimi biliyorum diyor kendimi geri çekmemeye çalışıyorum ama yinede yapım bu değişmiyor diyor sizce nasıl davranmalıyım bana fikir verecek biri varmı acaba seviyorum ve beni üzüyor lütfen bana akıl verin bana yazdığı mesajlarda bunlar sogudun yani dedim oda bunları yazmıştı [19/3 18:32] A.😽: Ben soğumak olarak bakmıyorum kafamda soru işaretleri var konuştukça oluşan onları da zamanla gördükçe giderebileceğimi biliyorum bir anda olmayacak
[19/3 18:42] A.😽: Yansıtmamaya çalışıyorum ama tam.olarak beceremiyor olabilirim özür dilerim bu şekilde olmak istemezdim ama elimde değil yapım bu değişmiyor
[19/3 18:45] A.😽: İstemiyor değilim ama kafamdaki soru işaretleri zamanla gördükçe geçecek ikimiz için de kolay değil yeni bir ilişki geçmişimiz var onun etkileri var olmaya da devam edecek
[19/3 18:46] A.😽: Seni bu şekilde olmam yoruyor veya üzüyor olabilir haklısın ben de olmak istemezdim ama yaşanmışlıklar zamanla insanı yıpratıyor

Adam ya mızmız ya da sizi cepten tutmaya uğraşıyor, bunu gönlünü almaya alıştırırsanız hep öyle devam eder tribi yapmayın

Sevgilim Başak Burcu tipik dediğim dedik 1 yıldır beraberiz ayrıldık barıştık beni seviyor aslında ama işte ben istiyorum ki evliliğe ikna etmek bende titiz temizim

Merhaba terazi burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır ben çok seviyorum ve bu adam burcunun özelliklerini taşıyor nasıl davranmalıyım etkilemek için bana bilgi verir misiniz terazi sevgilisi eşi olanlar lütfen üstüne gitmelimiyim yoksa umursamaz mi davraniyim bilemedim 🤷

Merhaba herkese sevgilim yay burcu erkeği ve ben biraz pat sözlüyüm

Zodyakta burç kalmadi. Biraz hızınızı azaltsanız mı?

Yay burcuysa sıkıntı ya koç olsaydı hallederdik, ikizler biraz zorlardı ama o da çözülürdü. Yayı tekrar ilişkiye ısındırmak için formül şu; üç mübarek çeşmeden su alıp kısık ateşte 99 dereceye kadar kaynatacaksın, ama dikkat et 100 olursa yanar ayrılır, 98 olursa ısınmaz. Tam 99 derecelik suya biberiye yaprakları bir kaşık sirke biraz tuz atıp o suyla yıkanacaksın. Kesin ısınır bu yöntemle.

Ya sende biraz akıllı ol düşün yani mesaj saatleri olsa ne olacak lütfen ama düşün biraz
Yahu arkadasim anlamiyor musun arkadas sormus o rakamlar ne diye bende acikladim kopyala yapistir yapinca o saatler cikiyor diye anaaa 😵‍💫
Sen akilli ol da dusun asil hayret birsey 😀 oyle vitesi boşa almissin gidiyon yokus asagi anlamadan etmeden, neyse 🥴

Yay burcuysa sıkıntı ya koç olsaydı hallederdik, ikizler biraz zorlardı ama o da çözülürdü. Yayı tekrar ilişkiye ısındırmak için formül şu; üç mübarek çeşmeden su alıp kısık ateşte 99 dereceye kadar kaynatacaksın, ama dikkat et 100 olursa yanar ayrılır, 98 olursa ısınmaz. Tam 99 derecelik suya biberiye yaprakları bir kaşık sirke biraz tuz atıp o suyla yıkanacaksın. Kesin ısınır bu yöntemle.
Ya boş yapmayın lütfen ama biraz daha mantıklı olmaya davet ediyorum 🤔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X