Yay Burcu erkeğini gönlünü almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alamazsınız gönlünü. Yavaşça soğuyup ayrılacak maalesef. Balık malık olsa alınırdı gönlü ama yay imkansız.
Benim tavsiyem ise boğa. Bir dahakine boğa bulursanız iyi olur. Özelliklerini incelerseniz bana hak vereceksiniz. Tam bir f/p ürünü.
Dedim ama istersen zorlamayim ayril diye

Merhaba herkese sevgilim yay burcu erkeği ve ben biraz pat sözlüyüm ve beni konuştuğum konudan dolayı yanlış anladı en hassas olduğu konuda biraz saçmaladım ve kendisi bana mesafeli soyledide zamanla gördükçe geçer kendimi biliyorum diyor kendimi geri çekmemeye çalışıyorum ama yinede yapım bu değişmiyor diyor sizce nasıl davranmalıyım bana fikir verecek biri varmı acaba seviyorum ve beni üzüyor lütfen bana akıl verin bana yazdığı mesajlarda bunlar sogudun yani dedim oda bunları yazmıştı [19/3 18:32] A.😽: Ben soğumak olarak bakmıyorum kafamda soru işaretleri var konuştukça oluşan onları da zamanla gördükçe giderebileceğimi biliyorum bir anda olmayacak
[19/3 18:42] A.😽: Yansıtmamaya çalışıyorum ama tam.olarak beceremiyor olabilirim özür dilerim bu şekilde olmak istemezdim ama elimde değil yapım bu değişmiyor
[19/3 18:45] A.😽: İstemiyor değilim ama kafamdaki soru işaretleri zamanla gördükçe geçecek ikimiz için de kolay değil yeni bir ilişki geçmişimiz var onun etkileri var olmaya da devam edecek
[19/3 18:46] A.😽: Seni bu şekilde olmam yoruyor veya üzüyor olabilir haklısın ben de olmak istemezdim ama yaşanmışlıklar zamanla insanı yıpratıyor

Erkek olduğuna eminmisin?
Bu ne ya asla çekilmez 🤣

Dedim ama istersen zorlamayim ayril diye

Yay olduğu için açıkça tamam diyemez ki. Yapısına aykırı.
Yay böyle uzata uzata ayrılır, araştırmanızı öneririm.
Zaten yeni ilişki geçmişimiz var gibi bir şey demiş. Eski sevgilisiyle ayrılalı çok zaman olmamış, aklı hala onda gibi yorumladım ben orayı.
Dediğim gibi siz bir de boğa bakın.

Yay olduğu için açıkça tamam diyemez ki. Yapısına aykırı.
Yay böyle uzata uzata ayrılır, araştırmanızı öneririm.
Zaten yeni ilişki geçmişimiz var gibi bir şey demiş. Eski sevgilisiyle ayrılalı çok zaman olmamış, aklı hala onda gibi yorumladım ben orayı.
Dediğim gibi siz bir de boğa bakın.
Ya dalgayı bırakın ne boğası Allah aşkına

Benim sevgilim hassas olduğum bir noktada pat diye konuşsa ve sonra saçmalasa bir de üstüne yapım böyle pat diye diyorum diyip geri de çekilmese ayrılırdım. Adamın kendisine saygısı varsa ayrılır.

Dalgayı siz geçmiyor muydunuz ya?
Yay burçlarına özel gönül alma yöntemleri olduğuna mı inanıyorsunuz gerçekten 🥲
Hayır tabiki mesela ben kova burcuyum gerçekten burcumun özelliğini taşıyorum o yüzden yay burcuda aynı sekilde adam taşıyor yani bazısının üzerine gidersin hoşuna gider bazısı nefret eder mantıklı düşün ne olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X