Yay burcu erkeğini gönlünü almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sevgilayf

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2023
30
-13
33
Merhaba herkese sevgilim yay burcu erkeği ve ben biraz pat sözlüyüm ve beni konuştuğum konudan dolayı yanlış anladı en hassas olduğu konuda biraz saçmaladım ve kendisi bana mesafeli soyledide zamanla gördükçe geçer kendimi biliyorum diyor kendimi geri çekmemeye çalışıyorum ama yinede yapım bu değişmiyor diyor sizce nasıl davranmalıyım bana fikir verecek biri varmı acaba seviyorum ve beni üzüyor lütfen bana akıl verin bana yazdığı mesajlarda bunlar sogudun yani dedim oda bunları yazmıştı [19/3 18:32] A.😽: Ben soğumak olarak bakmıyorum kafamda soru işaretleri var konuştukça oluşan onları da zamanla gördükçe giderebileceğimi biliyorum bir anda olmayacak
[19/3 18:42] A.😽: Yansıtmamaya çalışıyorum ama tam.olarak beceremiyor olabilirim özür dilerim bu şekilde olmak istemezdim ama elimde değil yapım bu değişmiyor
[19/3 18:45] A.😽: İstemiyor değilim ama kafamdaki soru işaretleri zamanla gördükçe geçecek ikimiz için de kolay değil yeni bir ilişki geçmişimiz var onun etkileri var olmaya da devam edecek
[19/3 18:46] A.😽: Seni bu şekilde olmam yoruyor veya üzüyor olabilir haklısın ben de olmak istemezdim ama yaşanmışlıklar zamanla insanı yıpratıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X