Yay Burcu erkeğini gönlünü almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yengeç erkeğini tavsiye ederim bu arada. Kendileri kibar, düşünceli, her türlü sorunda yanında oluyorlar.

Onları arkadaşım sordu ben değil canım beraber açtık siteyi😂

kurban mı hesabınız yani?
kaç kişi ortak girdiniz?

konunuza gelince bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyeyim. burcuna göre insan ilişkisi yönetmeye çalışan arkadaşın gibisin yani.
çocuk boşta kalmamamak için oldurmaya çalışıyor ama sizle ilgili bir beklentisi yok. vakit dolduruyor.

Emrin olur cınım. Yazdıklarından utandığından arkadaşım yazmış demeyi bırakırsan cevap verebilirim. Böyle ciddiye alamıyorum.
Gerçekten ciddiyim ne utanacam açıkça söylerim sonuct kimse beni tanımıyor öyle olsa başka hesap açardım kolay yani

Ne nazlı ne de yay burcu özelliğinden. Adam trip atarak sizi kendine çekip oyunu kendi kurallarıyla oynamaya çalışıyor. Sizi bu şekilde yola getirdikten sonra artık hep onun istekleri olacaktır.

Hayır tabiki mesela ben kova burcuyum gerçekten burcumun özelliğini taşıyorum o yüzden yay burcuda aynı sekilde adam taşıyor yani bazısının üzerine gidersin hoşuna gider bazısı nefret eder mantıklı düşün ne olur

Burçlara göre karakter analizi yapıp tavsiye isteyen insan bana mantıklı düşün diyor 🙄
Tavsiye için tşk.

Napacam başka pardon ama ne kadar akıllı sen evet mesaj saatleri ne olduki sorunmu var
Yazarken insanlara okuma zorluğu olmasın diye silebilirsin mesela o kısmı.
Çocuğa tripli demişler ama şu iki sayfadan anladım ki siz daha triplisiniz.
Yay eksperiyim. Yaylar özgür ruhlardir. Fazla tribe, naza, kaba insanlara, gerginliğe gelemezler. Neşesi bol - enerjisi yuksek - kendi kendine yetebilen - fazla sormayan - yay şahsini hayatının birinci köşesine koymayan - kendine daha çok değer veren - uyumlu - gezmeyi tozmayi seven - dramadan uzak biri olursan yay erkeği dizinin dibinden ayrılmaz.

Olur atsın önemli değil sen benim soruma yanıt ver

ben inandım ilk mesajınızda yazdığınız dangur dungur konuşurum lafınıza.
nerede nasıl konuşulacağını bilmediğiniz belli.
yay olur başka burç olur karşınızdakinin burcunun önemi yok siz kendinizi adabı muaşeret dahlinde ifade etmeyi öğrenmediğiniz sürece.

Yazarken insanlara okuma zorluğu olmasın diye silebilirsin mesela o kısmı.
Çocuğa tripli demişler ama şu iki sayfadan anladım ki siz daha triplisiniz.
Yay eksperiyim. Yaylar özgür ruhlardir. Fazla tribe, naza, kaba insanlara, gerginliğe gelemezler. Neşesi bol - enerjisi yuksek - kendi kendine yetebilen - fazla sormayan - yay şahsini hayatının birinci köşesine koymayan - kendine daha çok değer veren - uyumlu - gezmeyi tozmayi seven - dramadan uzak biri olursan yay erkeği dizinin dibinden ayrılmaz.
Evet haklısınız bir anda öyle yaptım silmeden dedim anlarlar şimdi şöyle birşey var hala devam ediyor arıyor yaziyor onda sıkıntı yok am ben kova burcuyum ve anlarım degistigini o hep derdi bana ben yalan söylemem sordum bitsin dedim açıkça oda bana bunları söyledi seviyorum dedi hala haber veriyor yazıyor ama ben eskisi gibi olmak istiyorum giderse zaten tutmam anlatmak istediğim en hassas olduğu konuda yanlış konuştum oda bana aklıma kurt öyle mi olacaksın diye biraz geri çekti kendini

ben inandım ilk mesajınızda yazdığınız dangur dungur konuşurum lafınıza.
nerede nasıl konuşulacağını bilmediğiniz belli.
yay olur başka burç olur karşınızdakinin burcunun önemi yok siz kendinizi adabı muaşeret dahlinde ifade etmeyi öğrenmediğiniz sürece.
Tamm sen bil konuşmasını ben bilmiyorum niye yorum yaparak yoruluyorsun

Onları arkadaşım sordu ben değil canım beraber açtık siteyi😂

Arkadaşla açtık dedim orayı da oku öyle gül😂
“Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar; başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa forumdan uzaklaştırılırlar.”
Kuralına uymadığınız için üyeliğiniz iptal edilecek.
Aralık ayında açtığınız konuyu (Terazi Burcu erkeğini etkilemek?) bu sabah arkadaşınız mı sildi siz mi sildiniz? İkinizde kuralları bilmiyorsunuz ama maşallah üyelere emir eri gibi davranmayı pek beceriyorsunuz.

İçerik silmek de yasak, üyeliği başkalarının kullanması da yasak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X