Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
susma sustukça sıra sana gelecek ....

Mune Mune sen bu başlığı uyarmıştın değil mi?
Ama o aramızdaki bi şakaydı. Bir başkası üzerine hiç bir şekilde laf atmıyoruz, asla. Uyarınızı yapmıştınız biz de uyuyorduk ona

Çekemeyende çok motorları küçük zaaar:süslü::süslü::süslü::süslü::süslü:

Susmayak :KK53::KK53::KK53::KK53:

Fatihayı okuyup pambııı dıkamışlar g.... ne🤣🤣🤣

Çikiletalııı🫠

bu üslup mu uyulmuş hali? siz bizi çok yanlış anlamışsınız. Burada olmayan bir ihakkında da yorum yapmak istemiyorum. İnanın şu mutsuz(! :KK20:) günlerimde inanın sonuçları hiç hoş olmaz. Koşullu aftan yaralananlar var aynı hatayı yapıp farklı sonuç bekleyenler aptallardır bu sebeple ikinci kez hata yapmamak adına artık uyarmayacağımızı da paylaşayım.

buyrun iyi diyetler size bunlar hep 2022 Merkür retrosundan

Evet, sözde eş zamanlı olarak 2 topiği uyardım, dedim ki direkt banlamayalım önce uyarı yazalım ama yok olmuyormuş böyle, herkes kendi işine bakmıyormuş meğerse.
Acaba yanlış mı anlaşıldı? Çünkü sadece bu kendi aramızda bir şaka.kimseye herhangi bir şey söylenmedi.

Evet, sözde eş zamanlı olarak 2 topiği uyardım, dedim ki direkt banlamayalım önce uyarı yazalım ama yok olmuyormuş böyle, herkes kendi işine bakmıyormuş meğerse.
Uyarınızdan sonra emin olun ki uyuluyordu. Kendi aramızda olan susak (şapşal) anlamında ifade ediliyordu. Arkaşdaşta susmayak olarak cevap vermiş.
Kimseyi kastetmek asla değil amaç

Arkadasın konuyla uzaktan yakından bir alakası bile yok.

yani bir konu var burada da kabul ettiniz, sorunu altta yazdım

Ama aramızdaki şakaydı o bizim gerçekten kimseyle işimiz yok :KK43:

sorun kullanılan üslup bu kadar gerginken 2 başlık bu üsluba hiç gerek yok işte sizin anlamadığınız bu.

Biri yellense diğeri zatüre oluyor.

bu üslup mu uyulmuş hali? siz bizi çok yanlış anlamışsınız. Burada olmayan bir ihakkında da yorum yapmak istemiyorum. İnanın şu mutsuz(! :KK20:) günlerimde inanın sonuçları hiç hoş olmaz. Koşullu aftan yaralananlar var aynı hatayı yapıp farklı sonuç bekleyenler aptallardır bu sebeple ikinci kez hata yapmamak adına artık uyarmayacağımızı da paylaşayım.

buyrun iyi diyetler size bunlar hep 2022 Merkür retrosundan
Abi gerçekten konun başka şeyler ile alakası yok sadece kendi aramızda bir konuşma.
Arzu ablanin zaten olan bitenden de haberi yok 😔

sorun kullanılan üslup bu kadar gerginken 2 başlık bu üsluba hiç gerek yok işte sizin anlamadığınız bu.

Konu mu kim şikayet ediyorsa herşeyi üstüne alıyor neden biz almıyoruz peki?

Burda kimseyle sorunumuz yokken niye varmış gibi yaşayalım
Kendi aramızda olan şeyler konuştuklarımız

Ama kendi aramızda yapılan şaka vs dikkat çekilmesi bilemedim normal mi 🙄
Niye herşeyden nem kapılıyor ki .

Kullanılan uslubun baskasına oldugunu nereden cıkardınız kendi aramızda sakalarda mı yapamayacağız?

Ama kimsenin zatürre olmasına gerek yok, buna sebep olacak bir şey gerçekten yapmadık. Aramızdaki şakalaşmaları neden millet üzerine alıyor. Biz kimsenin topiğine bakmıyoruz bile. Milletten bize ne değil mi?

Tek ayak cezası ne demek kızlar 🙄 onda ne varki hakaret yok bişey yok ben anlamadım ne bu 🤬 bölmüş yani üstü kapalı biseyler söylediyse kimin ne ahlaki bozulmuş Allah Allah siz burda bizze hizmet vermek için degilmisiniz kim kimle kavga etmişte engelliyosunuz bu kadar kaşıntı olmanın ne anlamı var anlamadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X