Yeğenin gelmesini istemeyen hala

Nasi suclari yokmus. Köpeklerden özür dilerim ama bunu böyle köpek gibi kim yetiştirmiş? Hiç olmadi agzinin payini vermeleri lazim arada. Her seyine tamam demek suç degil miymis? Yaptiklari evlat ayrımı resmen. O da suçun dik alasi.
Bende sizin gibi anne babayı çok hatalı buluyorum maalesef kız bunları sindirmiş
En ufak bir şey de kendimi öldüreceğim diye tehdit ediyor

Çok teşekkürler ☺️ ne güzel yazmışsınız
Aşırı idare, yok sayılma yapılanı normalleştiren ebeveynler tabiri caizse özellikle anne çanak tutuyor
Çünkü kavga çıkınca onlara kendimi öldürürüm🤦🏻‍♀️diye tehdit ediyormuş annesini panik Atak yaptı
Maalesef kötüler kendilerine tahammül edildikçe daha çok azarlarmış doğru
Asla göndermeyeceğim yavrumu
Dünya bir parazitten kurtulur. Canı bu kadar değersiz ise madem. Anne baba olarak yapmaları gerekeni yapmadıkları için bu yaşında bile şımarıklık devam etmiş. Yaptığı hiçbirşeyin karşılığını görmüyor o yüzden bugün böyle bence. Kolaylıklar dilerim. Eşinizin gözü açılıncaya kadar bu çatlak ile işiniz var gibi.

Merhaba arkadaşlar çok da dert olmayan bir konu ama danışmak isterim :)

43 yaşında bekar bir görümcem var
Biz eşimle 14 yıllık evliyiz

Görümcem klasiklerden daha zorlu bir vaka😎

İş yapmayı sevmez, yapılanı beğenmez, pasaklıdır ama gezegenin en titiz insanı gibi davranır atar tutar :)

#Islak çamaşırdan toz çıkıyor, yürümeyin çayım toz oluyor

#Balkona çıkmayın, bu koltuk benim oturmayın:)

#Buzdolabımızı elleme, açma!
#paronayaktır onu dinlediğimizi (evi,odasını) düşünür!

#Pilavı tereyağlı yaptığım için çarpntısı oluyormuş beni öldürmek istiyorsun! o yüzden tereyağlı yaptın! der

#Hadsizdir🤦🏻‍♀️yakışıklı kardeşimi kaptın çok kurnazsın der💆🏻‍♀️
#Gezdirirken hep ön koltuğa eşimin yanına oturmak ister, oturur
#Eğer oturamazsa arkamda ayaklarını tepeme diker🦶🏻🦶🏻
#Dinledğimiz müziklere b.k gibi der(kendi
aracımızda) onuda gezdirirken
#Restorantta daha yağlı pide ona, az yağlısı bana gelince sen şişman olduğun için (40bednm)🫠sana az yağlısını verdi garson der :)

#Cimridir asetonu pamuğa sürüp verir ( bende günlerce kalıp her şeyimi kullanan insan)

#Yüz temizleme jelimi kullanıp kırışıklık çıktı senin jelin yüzünden mahsus yaptın dimi der:)

#Onu denizlere götürürüm çocuğumla saatlerce yüzeriz eve geliriz kenara çekilir yemek vs benden bekler
Ama kalkar zırt diye pişirdiğim yemeyi kapatır sormadan
#yanımızda götürmesek surat yapar, kv kızım gezdirin görümceni sıkılıyor evde der

#Cimridir onlardayken domatesli makarnanın
yanına

yoğurt isterim vermez domatesli makarnayla yoğurt mu yenir der :)

#Onlara gitmemi hiç istemez uğraşmak istemez yemek va ağarlamak zormuş

#Biz nereye gitsek gelmek ister yer içer öderiz kendi paramızla o babasının evindeki suyu elektriği kıskanır bizden (kendisi çalışmıyor)

*Onlardayken sürekli suyu az aç!
*Neden her gün saçını yıkıyorsun?
*Balkona çıkma, orayı elleme, bunu yapma!
Yılbaşında çağırmadık diye kızarlar yıllardır biz çağırırız bir kere onlar siz de gelin demez
Bütün bunları benim ayağımı ordan kesmek içindi, başardı artık gitmiyorum 14 yılda on kere gitmedim zaten

Ve biz 10 gün kalsak. dahi asla temizlik yapmaz
Biz gidince yapacakmış 2 kere mi yapsınmış
Eğer pis eve denk gelmişsek öylece dururuz
Ama.bana gelince binbir tenkit yapar evime perdenden toz çıkıyor vs der

Kayınvalideme usulünce söyledim siz kp ile gelin ama görümceyi getirmeyin rahatsız oluyorum zorluyor beni dedim

Oda, Evde yalnız bırakamıyorum komşularla kavga ediyor (halı silkelemek, gürültü için)
deyip kızını getiriyor peşinde sürekli🤦🏻‍♀️
Ve daha çok çok şey var yazmakla bitmez!
⬇️🚧👇
Bunlar sürekli gelip 3 kişi kalıyorlar ama eşim dışında önce beni şimdide çocuğumu istemiyor görümce
Ben uzun zamandır gitmiyorum zaten (umrumda değil) iyi bile asıl sorum

BU KISIM ÖNEMLİ !
Eşim yarın ailesinin yanına gidecek çocuğumuzu da götürecekti
Görümce mesaj atmış çocuğu sakın getirme her yeri batırıyor istemiyorum diye
( 9 yaş)

Ben bir daha çocuğumu göndermek istemiyorum, zaten yıllardır kendim gitmiyorum ….
artık çocuğumu da soyutlayacağım!
sizce bu doğru olur mu?

Siz olsanız ne yapardınız?
Kocanız adamsa o da gitmez
Çocuğumu istemeyeni ben görmek dahi istemem

X