Yemek takımının tabağı kırıldı

Ha deyince alınmayınca kırılınca üzülüyor insan ki ne zorluklarla aldım manevi değeri büyük kötü yorum yapanlar kafanızda tartın azcik
Siz de kafanızda tartıp bi Google araması yapabilirdiniz mesela. Ayrıca kötü yorum yok herkes size iyi temennilerde bulunmuş, Allah başka dert vermesin demiş bunda kötü bi yorum göremedim.

Ha deyince alınmayınca kırılınca üzülüyor insan ki ne zorluklarla aldım manevi değeri büyük kötü yorum yapanlar kafanızda tartın azcik
Kötü yorum yapan yok ki. Sitede bu bölümü genelde derdi olan insanlar kullanıyor. Gerçi sizinkide size göre dert ama başkasına göre olmayabilir.Allah başka dert vermesm denilmiş ne güzel amin de geç 😅
Umarım bulursunuz çok zor değil. Aldığını yerden de temin edebilirsiniz

Evet haklısınız ama affedin bir derdim var bölümünde böylesine şeker bir konu görünce gülümsemeden edemiyor insan size hak veriyorum sevdiğim ve yeni aldığım bir takımdan bir parça kırılsa ben de üzülürdüm sonuçta artık ucuz meblalar da değil
Dikkat çekmek ve hangi etiket kullanılır bilemedim yeniyim sayfada ve evet çok büyük mebla günümüzde ve üzülmemek elde degil

Kafamda tarttım, yemek takımının ne gibi büyük manevi bir değeri olabilir?
Bir daha o kadar para veremem o yüzden çare arıyorum demek zor değil.

Firmaya mail atin ya da telefonla arayip sorun. Kutahya porselenin boyle bir uygulamasi var. Eksik parcanizi yapip yolluyorlar ellerinde serinin şablonu oluyormus cunku. Ben yaptirdim oradan biliyorum. Bu firmanin da vardir belki.

X