Yemek takımının tabağı kırıldı

Kütahya Porselen ve Güral Porselen amca çocukları.
NG Kütahya mı 😱NG Afyon termal de yani NG de onlara mı ait acaba 🤔hanoğğğğ bir yaşıma daha girdim

Belki kaybettiği bir yakını ölmeden önce ona para verdi çeyizine bununla benden anımlık bir şey al dedi o da üzerine biriktirdi yemek takımı aldı lütfen manevi değeri var dediyse dürtmeyelim incinir yürekler vesselam 🌹
Kadının boğazına yapışmadım anlatacaksın diye. Bilemiyorum eşyaya önem vermeyen bir insan olduğum için sanırım anlayamıyorum bu tür durumları.

O kadar kalabalık gelen aile tek tip tabağa bakar mı ki? Bulduklarıyla yesinler ayol canınıza yazık. Ama madem önemli tekli benzer başka markalarda da vardır illaki. İnternet sitelerinde ya da nereden aldıysanız gidip sorun.

Duz beyaz bi takim almistik, kac tanesi kirildi, kalanlarla devam ediyoruz, onlarin da kenarlari kirik, makineden çıkarıp yerine koyarken dolaba carpiyom hepazcagba
Benim de bi kismini kedi kirdi, bi kismini ben. E ne yapayim yaaa? Bundan once marketten aldigim tabaklar vardi falan. Hepi topu icine yemek koydugumuz nesne yani 🤦🏼‍♀️

Duz beyaz bi takim almistik, kac tanesi kirildi, kalanlarla devam ediyoruz, onlarin da kenarlari kirik, makineden çıkarıp yerine koyarken dolaba carpiyom hepazcagba
Ay benim de günlük yemek takımım vardı. Tek tek parçalamışım. Bir çukur tabak, 3 kase kalmış. Büyük düz tabakları da duruyor ama onları çok kullanmadığım için şanslılar😅 büyük takımı da çıkarmaya usendigim için uzun yillar koli icinde kaldı. 😬

Baktim dumduz beyaz tabak kenarlari sari. Tabak canak satan yerlerden bir sey uydurun gitsin, mutlaka benzeri vardir. 😄
Fotoğraf nerede ben göremedim valla tabak çanak satan yerlerin ürünü markaların gibi olmuyor 😂yani marka ürünler gibi tabaklar ışıl ışıl parlamıyor 🤭

Eklentiler

• IMG_3234.jpeg
    IMG_3234.jpeg
    71,4 KB · Görüntüleme: 17
Nerden aldınız? 7 yıl parça garantileri oluyo. Ben internetten aldım yılllar önce. Satıcıyı aradım iki tabak kırık gelmişti söyledim. Wpden foto istedi attım. Adresime yenileri geldi. Bitti gitti. Aldığınız yere ulaşın.

Fotoğraf nerede ben göremedim valla tabak çanak satan yerlerin ürünü markaların gibi olmuyor 😂yani marka ürünler gibi tabaklar ışıl ışıl parlamıyor 🤭

Modelin adini yazip kendim baktim. 😀
Bilmiyorum tabak canakla çok işim olmadi acikcasi yillardir 6 kişilik takimimi kullaniyorum, 12 kişilik yemek, su takimi almişti annem ve evleneli 9 sene oldu kullanmadim hic annemin evinde duruyor kutusuyla kendi de kullanmamiş belki ben alirim.bir gun diye. 😄😄😄😄 müzelik olacaklar

X