Yemek takımının tabağı kırıldı

Kafamda tarttım, yemek takımının ne gibi büyük manevi bir değeri olabilir?
Bir daha o kadar para veremem o yüzden çare arıyorum demek zor değil.
Niye öyle söylüyorsunuz belki kaybettiği bir yakını hediye etmişti mağazadan hediye almıştı belki de karşıda incitebileceğiniz bir soru sormasanız ya manevi değeri var demiş işte incik cinciği sormanın ne alemi var

On iki kişiyi birden nasil agirlıyorsun ya
Bıkac kez agırladım
Sımdılerde Allah tan cocuk var dıye kurtuldum
Hamileyim diye kurtulmustum taa da 🤣🤣🤣
Ağırlanıyor Allah kolaylığını veriyor ben de ilk evlendiğim zaman 2 grup akrabamı bi grup 23 kişi bir grup 16 kişi ağırlamıştım sonrasındaki memnuniyet o yorgunluğa da değiyor

Sitelerinde tek parça satılıyor kırılan parça yerine. Mağazaya sorabilirsiniz. Ben takım aldığımda bir parça kırıktı mağaza yenisini getirtti.
Fincan tabağı yapıştırıcı ile yapışıyor, bir fincan tabağımı yapıştırdım kullanıyorum ama siz içine yemek koyacaksınız olmaz.

Niye öyle söylüyorsunuz belki kaybettiği bir yakını hediye etmişti mağazadan hediye almıştı belki de karşıda incitebileceğiniz bir soru sormasanız ya manevi değeri var demiş işte incik cinciği sormanın ne alemi var
Ne zorluklarla aldım yazınca hediye olduğunu düşünmüyor insan doğal olarak.

Ne zorluklarla aldım yazınca hediye olduğunu düşünmüyor insan doğal olarak.
Belki kaybettiği bir yakını ölmeden önce ona para verdi çeyizine bununla benden anımlık bir şey al dedi o da üzerine biriktirdi yemek takımı aldı lütfen manevi değeri var dediyse dürtmeyelim incinir yürekler vesselam 🌹

Firmaya mail atin ya da telefonla arayip sorun. Kutahya porselenin boyle bir uygulamasi var. Eksik parcanizi yapip yolluyorlar ellerinde serinin şablonu oluyormus cunku. Ben yaptirdim oradan biliyorum. Bu firmanin da vardir belki.
Tam da annem için aldığım takımın tabağı kırılmıştı. Rica etsem nereden iletişime geçtiniz yazar mısınız? Ben araştırdım ama bulamadım.

X