Yeni başlayanlar için Dukan Diyeti

duraklamada yumruk harekatı var bunu uyguluyormuşuz ama motivasyon kaybolunca zorlanacakmışım gibi bir his var içimde :KK3:
duraklama harekatındada sunları yapacakmışız:

-4 gün saf proteinler ile atak rejimi uygulayın,

-Her gün mineral içeren en az 2 litre su için,

-Tuzlu yiyeceklerden uzak durun,

-Olabildiğince erken uyuyun, geceyarısından önceki uyku sonrasındakine kıyasla kendinizi daha çabuk toparlamanızı sağlar,

-Vücudunuz su tutuyor olabilir bu nedenle vücudunuzdan fazla suyu atmak için bitkisel çözümler, idrar arttırıcılar kullanın,

-Bu maddelere ek olarak, kesinlikle ve kesinlikle günde 60 dakika yürüyüş yapın.

püfff :KK1:

herşeyden önce bizim motivasyona ihtiyacımız var desene :)) herkes her gün tartılın diyor ya da her hafta bir kere tartılın, motive ediyormuş. ama ben diyete başladım başlayalı hiç tartılmadım. tartılmayalı da 1 sene oldu sanırım. benim için sayıdan çok görüntü önemli :) göbeğim inmiş, biraz incelmişim bu beni motive etti fazlasıyla mesela :) umarım o çok sevdiğim pantolonun içinede bir hafta sonra girebilirim ehe:3

(hatta hemen şimdi denicem)
(hmm denedim, biraz daha incelmem gerekiyor düğmenin kapanması için:KK70:)

Son düzenleme:
herşeyden önce bizim motivasyona ihtiyacımız var desene :)) herkes her gün tartılın diyor ya da her hafta bir kere tartılın, motive ediyormuş. ama ben diyete başladım başlayalı hiç tartılmadım. tartılmayalı da 1 sene oldu sanırım. benim için sayıdan çok görüntü önemli :) göbeğim inmiş, biraz incelmişim bu beni motive etti fazlasıyla mesela :) umarım o çok sevdiğim pantolonun içinede bir hafta sonra girebilirim ehe:3

Ayy ben her sabah kahvaltidan once tartiliyorum :) benim icinde gobek onemliydi gitti cok sukur :) ama bacaklardan veremiyorum o konuyu kafama takiyorum ya :) kapanir yakinda girdiysen eger :)

Arkadaşlar anlamiyorum ben bu dukani 76kiloyum 15-20kilo vermek istiyorum ne yapmalıyım atak dönemi için lütfen yardım

Ayy ben her sabah kahvaltidan once tartiliyorum :) benim icinde gobek onemliydi gitti cok sukur :) ama bacaklardan veremiyorum o konuyu kafama takiyorum ya :) kapanir yakinda girdiysen eger :)

Girdim girdim, accıcık daha incelirsem kapanacak düğme ehe =3 streç filmle sarıp bacakları zumba yapmayı denesen nasıl olur? =)

Merhaba, ben 5+2 yöntemini uygulamak istiyorum, 5 gün normal beslenme derken meyve yiyebilir miyiz mesela?

Ben de bu diyete başlamaya karar verdim meyve sevmeyen tam bir protein manyağı biri olarak dukan diyeti tam bana göre:KK31: bugün kitap siparişimi de verdim internetten. Kitabım gelir gelmezz menülerimi alışveriş listemi hazırrlıcam veeeeeeee uzunn yolculuğuma başlıııcamm :KK55: evrelerii kaç gün yapacağımı dukan diyetii sitesinde hesaplattım ama başlamadan önce daha net rakamlarla bir daha yapacağmm :KK31: ay inşallaaah kurallardan ayrılmam :KK20:

Herkese iyi akşamlar.bende bir süredir tek başıma kilo vermeye çalışıyorum ama hep 2 kilo verip 3 kilo alıyorum:KK1:
Netten araştırıp benim için en uygun diyetin Dukan olduğuna karar verdim ve dün atak devresiyle başladım.
Kitabı almadım ama nasılsa alan arkadaşlar vardır diyip aranıza katılıyorum:KK16:

Ben sabah 2 haşlanmış yumurta
1 dilim beyaz peynir (Light)
1 kase yoğurt (Light)

Öğlen
Et haşlama(Light)

Akşam haşlanmış tavuk göğsü

Yeşil çay da olmak üzere gün boyu tatlandırıcı ile çay,kahve içtim.2 litre su tükettim.

Ve lahana yağımı sürüp yarım saat yürüdüm:KK16:

Dün benimde atak evresinin ilk günüydü fakat tartılamadım.bugün tok karnına 67.800 geldim:KK50:

12 Kg verip 55 kg olmak istiyorum.
Hepimize sabır ve azim diliyorum:KK3:

geçen hafta dukan diyetine başladım 5 gün atak dönemini 77 kilo olarak tamamladım bu gün + sebze girecek hayatıma 1 protegin bir protegin +sebze uygulamayı düşünüyorum bu diyet sayesinde su içmeyi öğrendim 2 gündürde shapes spora başladım.Yaza kadar vaktim var eğer başarabilirsem artık bende giymek istiyorum örtünmek değil bu arada seramik tava bile aldım ama bir türlü şu krebi pişiremedim yoğurda karıştırıp yiyiyorum önerisi olan arkadaşlarda da yardım istiyorum:KK1:

merhaba ben dukan diyetine 2 kere başladım ama 1 hafta falan yaptıktan sonra iki seferde de bıraktım diyeti. şimdi tekrar başlasam bi zararı olur mu? hayatında 2 kere yapabilirsin diye duymuştum da.. :KK25::KK5::18:

merhabalar bende uzun zamandır dukan diyetini araştırıyorum 73 kiloyum ve bi on kilo vermek istiyorum en az.
ama bu testi bi türlü açamadım. acaba testi yapmadan atak ve seyir dönemlerini kendim belirlesem nasıl olur??
mesela 5 gün atak şeklinde başlasam??

bugun bende başlıycam çalışıyorum ama nasıl olucak bilmiyorum eşim bugun kitabi alıcak ama karışık sankii :2:

kızlar merhaba bugun basladım dukana. ama kısa surede kilo vermem lazım cunku tatile gidicem kilo veremeyenler varmıs dukanla. herseyi tam yapıpta kilo verememe durumu olur mu????

Dukan diyeti nasıl oluyor 4 seviye falan varmış? günlük yada haftalık planı olan varmı? Ne yemeli?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X