yeni bosandiklari adama bos ev resmi...

karamelii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2013
62
0
Arkadaşlar bir arkadasim yeni bosandi boşanma sürecinde esi evi çoktan terketti ne giden esyalri ne evin son halini gördü.arkadasinda içine dert oldu o hic aci çekmedi sence evin boş resimlerini atsammi diyor sizce? ???atsamda içi yansin diyor...

Eger o kadar umrunda olsa karisini birakip gidemezdi. Belki biraz uzulur ama sonra yine hayatina devam edermis gibi geliyor bana. Eger bosanmayi adam istiyorduysa, suan ozgurluk naralari atiyordur o

Amac daha fazla yanmasıysa gönder.üzülüp geri gelecekmi tekrar mı bir araya gelmek istiyon.
E üzülmezse niye gönderdin dese.senin yüreğin daha fazla yanar.adamın umrunda olsa uğrasırdı elbet.coktan bırakmış herseyi. Gitmiş.gelip hiç düzeltmeye calışmamış.resim bişey ifade etmez.siz anıları görürsünüz orada ama erkek kafası anlamaz hatta bu ne yanlışlıkla mı gönderdin bile diyebilir

Adam evi bırakıp gitmiş boş görünce mi kıymete binecek.
Çok anlamsız "bak sensin darmadağınım" diye mesaj atsın daha açık olur bence.
Adamı hiç umursamasın daha iyi.

Arkadaşınız öyle saçma bişey yapmasına gerek yok, herif demekki taş kalpli öküzmüş:KK19: Cvp alamayınca yada ne bu derse canını sıktığıyla kalır.. Bu dönemi atlatınca böyle bişey yapınca pişman olur.. :KK53:

adamın yuvası dağılmış önemsememişte boş resimlerle mi içi yanacak.boşversin hiç önemsemesin

Uygulmadan yorum nasıl beğeniliyor bi türlü bulamadım :/
Hay ağzınız dert görmesin adam evi barkı terketmiş üzülecek adam girmezdi zaten. Karısına çocuğuna üzülmeyen eşyaya mı üzülecek

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gondermesin bence de.
Sahsen ben terkedip gitsem, bos ev resimleri gonderse "iyi de.bundan banane?" derdim buyuk ihtimal.
Sonucta birakip gitmisim.
Hem hos olmaz yani Ne o oyle emlakci sitesi gibi.
:KK14:

Son düzenleme:
gerek yok bence de, evden çekip giden evliliğini , eşini düşünmeyen bir adam evin boş haline de acımaz ,

Yav adamin niye ici yansin umrunda bile olmaz. Kadini bosamis umursamamis da evden etkilenecek sanki. Erkekleri niye duygusal saniyosunuz ki duygusal olan biz kadinlariz

Adam simdi mesaj atiyo neymiş... Simdi evin önünden geçtim beni mahvettin diye... Halbuki yuvayi yikan o ...ihanet, annesi ,....

Arkadaşlar bir arkadasim yeni bosandi boşanma sürecinde esi evi çoktan terketti ne giden esyalri ne evin son halini gördü.arkadasinda içine dert oldu o hic aci çekmedi sence evin boş resimlerini atsammi diyor sizce? ???atsamda içi yansin diyor...

Baba annemi aldatti ben evliyim evim annemin yaninda. Bizde bir sabah babam evde yokken benim evimi tamamen bosalattik annemin esyalarinin bir kisminida aldik gittik.babam eve bir geldi evden esyalar tasinmis camdan bir bakti benim ev bomboş. Bizde tlfn bekliyoruz aramadi bile.ve babam suan o bos evde yasiyor tanidiklara duvarlar üzerime geliyor diyormus.dusun biz 30yillik evi bosaltip gittik ve hala o evde ama güya bin pisman edecektik hic bir etkisi olmadi.biz gittigimzle kaldik.bosversin gondermsn anlayan adam nelerden anlardi

hiç gerek yok be güzelim
aslına bakarsan
arkadaşın bunu kendisi için istiyor
biraz olsun pişmanlık yaşadığını görmek istiyor eski eşinin
ama belliki
adamın keyfi yerinde
tepki vermez yada oralı olmazsa
bu sefer yine arkadaşının canı sıkalacak
engel ol
hiççç uğraşmasın

X