Yeni ev

Hayırlı olsun 🙏🏿

Benim çok ev değiştirme tecrübem yok. Doğduktan evlenene kadar aynı evde yaşadım. Ama 27 sene aynı evde yaşadıktan sonra taşındığımız o yeni ev çok garip gelmişti. Boş, soğuk. Dekorasyonunu yaptıkça, ufak ufak tatlı anılar yaşadıkça ev gibi hissettirmeye başladı. Sizin de geçicidir diye düşünüyorum o yüzden. Çok uzun sürmez, alışırsınız umarım hemen 🤩

Hayırlı olsun 🙏🏿

Benim çok ev değiştirme tecrübem yok. Doğduktan evlenene kadar aynı evde yaşadım. Ama 27 sene aynı evde yaşadıktan sonra taşındığımız o yeni ev çok garip gelmişti. Boş, soğuk. Dekorasyonunu yaptıkça, ufak ufak tatlı anılar yaşadıkça ev gibi hissettirmeye başladı. Sizin de geçicidir diye düşünüyorum o yüzden. Çok uzun sürmez, alışırsınız umarım hemen 🤩
Çok teşekkürler🙏🏻 bende öyle ailemleyken hiç ev değiştirmedik ama evlendikten sonra 8 senede 3.evim bu😅 umarım dediğiniz gibi olur. Bende daha dekorasyon kısmına falan hiç geçemedim belki yapınca benimserim

Hayırlı uğurlu olsun ❤️

Şu an ev size, siz eve yabancısınız. Yaşanmışlıklar arttıkça, enerjiniz eve sindikçe o his geçiyor.

X