Saç Rengi ve Saç Boyama Yeni köpük saç boyası Loreal ~

en açık sarısını :) benim saçım açık karamel şuan koyulaşsın istemiyorum köpük daha kolay olur diye denim diyorum hangisi olursa olsun en açık rengini alıp boyicam :KK66:

o zaman ıyı :) dene bakalım ınsallah faydasını gorursun ama bızede yaz ozellıkle ben cok merak edıyorum

tmm yapınca yazarım :KK66: köpük daha kolaymıs ona başlim ben diğer boyalarla risk var dagılma konusunda :)

kızlar ben de kolestonunkini denedim kahve aldım siyah oldu.. KAHVE TONLARINI BULAN OLURSA LUTFEN NUMARASINI YAZSIN cunku cooook pratik super .. bi de rengini tuttursak :84:

ben bugün aldım ve denedim.enfes açık kahve adıyla yani 62 numara.çıkan saçımla kutudaki arasında hiçbir alaka yok.koyu oldu ama önemli değil nasılsa akar ben deneme amaçlı yapmıştım.kullanımı gayet güzel rahat.ben ilk defa saçımı kendim boyadım yıllardır kuaföre boyatıyordum.acemiliğim vardı ve fazlasıyla heyecan yaptım bilmiyorum neden.:KK1:
benim beyazlarım var ve diplerim 2 cm kadar çıkmıştı.sanırım heyecan ve telaşla bazı yerlerine yedirmeyi unuttum ki beyazlarım kalmış ama yarım topladığımda falan belli olmuyor demekki önlerime daha bir özenmişim.neyse yani sözün kısası ben memnun kaldım.15 gün sonra tekrar boyasammı karar veremedim.aynı renge belki tekrar boyarım diplerine daha bir dikkat ederek boyarım.çoğu kişi etti boya arttı demiş ama bana anca yetti benim saçım çok boya yiyor fazla uzun olmamasına rağmen kuaförümde öyle derdi.neticede ben boyayabildiysem demekki süper bir buluşşşş:KK19:

kolestonun köpük boyasında olduğu gibi bu boyada da yoğun amonyak kokusu var mı arkadaşlar?

Ebuuşş senin saçlarının rengini çok merak ediyorum fotograf koyabilirmisin lütfen :KK43: ben 60 veya 62 ile boyamayı düşünüyorum çünkü daha önce 40 ile boyadım saçlarım simsiyah oldu ama uygulama cok rahat saçlarını yıkadığın zaman bile yumuşacık ve parlak duruyor ama renkler koyu cıkıyor rengi tutturmak lazım daha önce yaşadığım tecrübelerimden kaynaklanarak şu kanıya vardım artık palette koleston loreal 6 tonlarına kadar cok koyu renkler çıkıyor kutudakiyle alakası yok renklerin :KK47:

70 eminimki çok güzeldir :) bence 70 ile boyasan 60 ın kutusunda olan renk çıkıcakmış gibi geliyor bana cünkü ne zaman boyasam kutudakinin 1-2 ton koyusu cıkıyor

Ebuuşş senin saçlarının rengini çok merak ediyorum fotograf koyabilirmisin lütfen :KK43: ben 60 veya 62 ile boyamayı düşünüyorum çünkü daha önce 40 ile boyadım saçlarım simsiyah oldu ama uygulama cok rahat saçlarını yıkadığın zaman bile yumuşacık ve parlak duruyor ama renkler koyu cıkıyor rengi tutturmak lazım daha önce yaşadığım tecrübelerimden kaynaklanarak şu kanıya vardım artık palette koleston loreal 6 tonlarına kadar cok koyu renkler çıkıyor kutudakiyle alakası yok renklerin :KK47:

62 numarayı cok merak ediyorum deneyen arkadaslar yardımcı 0lsun ltf:KK43:

annişim kullndı..kızıl büyü rengini...çok begendi çok gzel ve kalıcı oldgnu syledi..ama tüpten sıkarken her yere sıçradı..biraz söylendk boyaya ama ii sonç alınca şikayet etmedikk :KK52:

70 i aldım kızlar bugün ama boya bana bakıyor ben boyaya sarı röfle üstüne boyuycam :KK60::KK60:

Ben iki seferdir kullaniyorum.Memnunm.Acik kahverengi boyadim.Boyarken birz zorlandim ama videoyu izleyince hicte zor gelmiyor insana .Bir dahaki sefere böyle boyamaya calisicam,Benim sirunum kulAK ARKASI COK ZOR LUYOR:bEYAZIM COK VE ZOR TUTUYOR BOYA:bUNA RAGMEN BEN BEGENDIM:

Kızlar eminsiniz mi yahu saçım yok yıprandı bidaha fiyasko olsun istemiyorumm:)) eger köpük boyadan memnun degilseniz tüp boya alıcam kopuk boya alıp koyu renk elde edenler yazsın lütfen :) he birde ben altınkahve istiyorum tutturabilmem mümkünmü onu?

Son düzenleme:
Ben iki seferdir kullaniyorum.Memnunm.Acik kahverengi boyadim.Boyarken birz zorlandim ama videoyu izleyince hicte zor gelmiyor insana .Bir dahaki sefere böyle boyamaya calisicam,Benim sirunum kulAK ARKASI COK ZOR LUYOR:bEYAZIM COK VE ZOR TUTUYOR BOYA:bUNA RAGMEN BEN BEGENDIM:

bended 62 acık kahverengi boyayacgım nasıl bir renk oldugu konusunda bana yardımcı olabilirmisin????ona göre boya alacağım

canımbende 62 acık kahverengi boyamayı düşünüyorum, bana rengin nasıl oldugu konusunda yardımcı olabilirmisin??:KK43:

X