Saç Rengi ve Saç Boyama Yeni köpük saç boyası Loreal ~

lorealde açık bir kahve elde eden var mı? boyadıktan sonra ısı versek açılır mı acaba :KK31:
bende boyamak istiyorum şu köpük boya ile hala cesaret edemedim deneyip iyi sonuç alanlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim:KK71:

loreal'in köpük boyasının 7.0 rengi ile boyadım. saçlarım koyu bakır rengi olmasına rağmen bu boya saçımı bayağı bir koyulaştırdı. açmak için emek harcadığım saçlarımı, üzerindeki öncesi-sonrası resimlerine rağmen koyulaştıran bu boyayı kınıyorum.

içindeki karışımı yaptığınızda azıcık bir şey çıkıyor, boyamaya başlayınca her fısta o azıcık şey köpürüyor ve bayağı bir çıkıyor. ne var ki sanki saça etki etmiyor. tabi bunlar benim kişisel gözlerim ve sonuç olarak şahsım adına konuşmak gerekirse, bu boyayı hiç mi hiç tavsiye etmem.

kızlar mesajlarınızı yeni okudum.bu köpük boya olayı çok iyi ammaaaaaaa loreal boyamıştım hatırlarsanız 62 ye benim saçım normalde kumral tonlarıyken resmen kahve oldu koyu oldu yane.1 hafta 10 gün içinde de aktı.dün koleston alıp boyadım çikolata kahve sırf beyazlarım kapansın diye.kolestonun miktarı daha iyi bana göre.düşünün arttı bile.beyazlarımı kapatabildim rengi de çikolata kahve (KOLESTON yani) açık renk beklemiyodum ama buda koyu oldu tabi bakalım 10 güne kadar sonra yine saçımın rengi ne olacak yine akacakmı bukadar çabuk:44:
akmazsa bi süre köpük boya kullanacağım kuaförlerdeki boyalar saçımı yıprattı belki saçım toparlanır diye düşünüyorum.foto isteyen arkadaşlar loreal le boyanan saçım artık olmadığından koyamıyorum üzgünüm:KK50:

bende youtubedan birçok video izledim ve tüm saçları koyulaştırdı. evde ilkkez boyayacagım için rahat oldugunu düşünüyorum ama istenen renk elde edilmiyor gördüğüm kadarıyla.:KK59:

arkadaşlar loreal in köpük boyasını aldım 56 ateşli sıcak kahve.. uygulaması gerçekten kolay lakin sonuç olumsuz.. kutudaki renkle alakası yok ben kahve diye aldim..koyu kızıl oldu..
pişmanım tabi..tavsiye etmiyorum..
alt rengim karameldi..şimdi bir an önce açılmasını umuyorum..İnşallah yıkandıkça akar:KK43:

562nin kutusunun üzerindeki renk zaten koyu kızıl görünüyor. daha çekici bir isim olsun diye ateşli sıcak kahve demişler. işte bu nedenle yanlış bir seçim yapan bir müşteri daha...ne zaman firmalar adam gibi rengin esas adını (bilimsel) koyacaklar kutuya acaba? siz tek değilsiniz, daha kaç kişi bu hatayı yaptı ve yapacak...bundan sonra boya alırken renk geçişlerinin olduğu tabloyu yoğun ışıklı bir ortamda iyice inceleyin...ayrıca şanslısınız ki kızıl çabuk akar. iyi ki siyah falan gibi bişey çıkmamış...beyaz sabunla saçınızı yıkarsanız rengin akmasını daha da hızlandırırsınız...geçmiş olsun...

kızlar ben de kolestonun köpük boyasını denedim çok memnun kaldım kokusu dışında tabi :KK70: saçımın alt rengi açık kumraldı yine açık kumrala boyadım yani dip boyası için yapmıştım ben istediğim renk oldu. belki benim sadece dip boyası olduğu için iyi tutmuştur. bir de saçımın doğal rengi siyaha yakın kahve ve diple uçlar arasında hiç bi renk farkı olmadı yani sonuç olarak ben memnun oldum :KK70:

kutudaki renkleri gün ışığında bile incelesen yine yanılırsın.. kaldı ki benim saç rengim karameldi..hani koyulaşacağını bekliyordum da bu kadar zift gibi olacağı hiç aklıma gelmezdi..anormal bir fark..şok oldum..incelemk faydasız arkadaşım..

arkadaslar ben kullandım harika bir ürün tesadüfen dün aldım cok rahat hemen kendiniz boyıyabilirsiniz sacınızı ve cok güzel kokuor
ama istediginiz renk acıgı alın cünkü kutudaki renk bir 2 ton koyusu oluo heralde ben cok acık kumral aldım kutudaki renk olmadı daha koyu oldu hatta alırken annem kızdı bu cok acık die ama cok güzel bir renk cıktı ortaya ona göre alın arkadaslar istediginiz renkin acıgını

merhaba kızlar bende boyadım ve sonuç rezalet.benim saçlarım doğal rengi de siyah ama ben kızıldan kurtulmak için siyaha boyamıştm 1.5 sene önce şmdi boyadım 6.2 ye ve hiç tutmadı simsiyahhala sadece üstleri kahve parlıor

merhaba kızlar bende boyadım ve sonuç rezalet.benim saçlarım doğal rengi de siyah ama ben kızıldan kurtulmak için siyaha boyamıştm 1.5 sene önce şmdi boyadım 6.2 ye ve hiç tutmadı simsiyahhala sadece üstleri kahve parlıor

canım siyah aksa da üstüne boyayınca koyu tutar. ben 1 sene sonra akmış koyu kahvenin üstüne 8 tonunda boyadığımda, altta eskiden boyalı olan yerler diplerden 2 ton kadar koyu olmuştu nerdeyse...

bende 60 numara rengini merak ediyorum boyayan yok mu hiç?geçen gördüm indirimdeydi alsam mı diye düşündüm ama turunculuk yapmasından korkuyorum zaten tam olarak kurtulamadım şu saçımdaki turunculuktan :KK43:

ben bu kolestonun köpük boyasının 77/44ünü aldım az önce :18:
merak ediyorum acaba benim saçımıda koyu yapacakmı
açıkcası ben bir tutamına uygulamayı düşünüyorum
eğer öyle 2 ton koyu yapıyorsa kıyamam saçlarıma :21:
palette tarçın bakır kullanıyorum hep ve memnunum
bunu görünce şeytan dürttü :86:

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar saçınızda boyaya oranla daha baskın bi renk varsa koyu olur saçınız. misal bakır tonlarında, karamel yada açık kahve gibi bi saç renginiz varsa kumrala boyayınca kahverengi olur kutunun üstündeki renk olmaz. saçın alt tonundaki kızıllık yapıyor onu. kutunun üstündeki renk olması için ya aynı renk olmalı saçınız kutu üstündekiyle ya daha açık yada hiç boyanmamış yoksa boya tutmuyor koyu oluyor.. koyu renk istiyorsanız sorun yokta açıksa aman dikkat edin gitmesin güzelim saçlarr:KK54:

saç rengim çok güzel oldu beğendim :KK34:
boyanın uygulaması gerçekden çok rahat devrim yaratan birşey bu bence
2 cmden fazla diplerim çıkmış olmasına rağmen harika oldu
özellikle diplerine önce sürmedim, direk boca ettim :KK53:
evet koyu olduğu konusunda aynı fikirdeyim :KK53:
kutunun üstündeki rengi beklemek imkansız diyebilirim
ancak zeminim sarı olsaydı o renk tutardı :KK34:
ben çıkan sonuçdan memnunmuyum evet :KK34:
koyu olmasına rağmen gayet canlı bir renk :KK34:

X