Doğal Saç Bakım Kürleri yeni saç çıkartmasını başaran arkadaşlar bı yardımcı olun nolursunuz:(

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
canım sarımsaklı şampuanı dene gerçekten faydasını görürsün ben bi ara denemiştim saç dökülmem durdu ve saçlarm gürleştii

zeytinyağı maskesi ve de sinameki maskesi uygulayabilirsin...yeni yeni saçlar çıkıyor ama sabırlı olmak gerek cnmm

ha ayrıca da sarımsakla ovmak işe yarayabilir...babam hasar gören ve sakalı çıkmayan bi bölgeyi sarımsakla iyice ovalamış...bi müddet sora çıkmış yenileri :)

yeni saç çıkartmasını başaran arkadaşlar bı yardımcı olun nolursunuz:KK43: ya ardkşlar acayp pskljm bozuldu saçlarımın önu resmen seyrekleşti bı yardım edın nolrsunuzzz:KK43:((((((
400 ml kadar şampuanın içine 5-6 diş sarımsak rendele.rutin saç yıkamanı bununla yap.özellikle diplere iyice yedir.3-5dk beklet ( o arada liflen mesela) sonra da durula.kokusu kalmasın diye 1 kere de sarımsaksız bir şampuan ile yıka&durula.dökülmen bi kaç yıkamada azalıcak,zamanla da saçların çıkacak.sarımsağı kesinlikle direkt sürme saç köklerine.derini yakar,tahriş olmasına neden olur a.s.:nazar:

şu sarımsak birtek bana yaramadı valla.saç diplerimi yara yapıyordu hemen müdahale ettim...ama arkadaşlar size tecrübemi söylüyorum saçlarınız uzunsa 5-6 cm kestirin inanın çok topluyor kendini ben kestirdim sanki saçım daha bir gürleşti...benden tavsiye...sinemakiye devammmmmmmm

kapaklı bi cam kavanozun içine bir avuç karanfil at ve bunu hiç güneş almayacak yerde karanfilleri dibe çökene kadar beklet sonra mesela gece yatarken bunu saç diplerine sür sabah yıka haftada iki gün yap kalan karanfil suyunu dolapta bekletebilirsin ben geçen sene denedim ve birsürü saçım çıktı kışları yapamıyorum malum soğuk yaza gene başlıyacağım yüzde yüz çözüm

kapaklı bi cam kavanozun içine bir avuç karanfil at ve bunu hiç güneş almayacak yerde karanfilleri dibe çökene kadar beklet sonra mesela gece yatarken bunu saç diplerine sür sabah yıka haftada iki gün yap kalan karanfil suyunu dolapta bekletebilirsin ben geçen sene denedim ve birsürü saçım çıktı kışları yapamıyorum malum soğuk yaza gene başlıyacağım yüzde yüz çözüm

normal sumu olacak canım karanfil koyacağımız kavanozda aklım karıştı da biraz açsann CADIARZU

tabi normal su canım bi kavanoza yarım litrelik hani şu annelerimizn konseve yaptıkları varya onlardan bi avuç karanfil at hiç güneş görmeyen bi yerde iki üç gün beklet sonrada saçlarına diplerine friksiyon yaparak uygula istersen fıs fsılı bi şişeye alarak azar azar kullanabilirsin ben öyle yapıyordum hem hiç bi tarafada bulaşmıyodu ama özalliklede saç diplerine

yanlış anlaşılma olmasın diye uygulamadan tekrar sorayım dedim vereliniortak saol tatlım tşk ettim...

benimde yazın saçlarım çok seyrelmişti saç bakım yağı kullandım şampuanımın içine çam terebentin yağı koydum daha sonra şampuanı kestim defne sabunuyla yıkıyorum saçlarımı bademyağı zeytinyağı sinameki ve ısırgan otu sürüyorum saçlarıma düzenli olarak gerçekten çok işe yaradı hem saçlarımı uzattı hemde yenileri çıktı eskisi gibi olmasa da gözle görülür şekilde çoğaldı. yerimseniben

tabi normal su canım bi kavanoza yarım litrelik hani şu annelerimizn konseve yaptıkları varya onlardan bi avuç karanfil at hiç güneş görmeyen bi yerde iki üç gün beklet sonrada saçlarına diplerine friksiyon yaparak uygula istersen fıs fsılı bi şişeye alarak azar azar kullanabilirsin ben öyle yapıyordum hem hiç bi tarafada bulaşmıyodu ama özalliklede saç diplerine

baharat olan mınık koyu kırmızı sıyah karanfılı mı koyuoruz canm *??

uzatıo mu pekı??? yenı saclar kac hftada cıkıo??
bebek sacları gıbı mı cıkıo tuy tuy

tabi ilk önce kısa kısa bebek saçı gibi fark ediyosunuz ama birsürü sonrada tabi onlara iyi bakmka gerekliki uzuyor

X