Doğal Saç Bakım Kürleri yeni saç çıkartmasını başaran arkadaşlar bı yardımcı olun nolursunuz:(

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

zayca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
253
0
yeni saç çıkartmasını başaran arkadaşlar bı yardımcı olun nolursunuz:KK43: ya ardkşlar acayp pskljm bozuldu saçlarımın önu resmen seyrekleşti bı yardım edın nolrsunuzzz:KK43:((((((

Sarımsağı rendele içine tuz at ve saç diplerine sür bunu sık sık tekrarla.2 Gün önce kuaföre gittim kaşım kısa benim uzatmam için sarımsak sürmemei söledi.Sarımsak gerçekten kıl çıkartıyo haberin olsun.

turp suyu dene yılan yagı ve badem yagını karıstırp sur
bemıx ve bepanten kullan
bunlarn hepsı saclarımı gurlestrdi

Dogal bakım kÜrlerının hepsının faydası farklıdır degıŞtırerek uygulayabılırsınne yaparsan yap uygulamaların da sÜreklılık Çok Önemlı saÇların Çıkana ve o Çıkan yenı saÇlar gÜÇlenene kadar haftada enaz 1 kez yapmalısın

bende saç kıran oldu ceviz büyüklğünde bu ikinci oluşu. ilkinde de sarımsaklı yoğurt yapıp bi gece beklettim saçımda. baya saçım çııkmıştı.ikincsinde de aynı şeyi yaptım şimdi bekliyorum ufak ufak saçlar belirdi. :) ama hala tabiri caizse kelim :)

çamterebenti kullanabilrisin.milyonlarca saçım çıktı.oysaki ben saçalrım uzasın diye kullanmıştım.uzattıda ayrıca.ama bir dezavantajı oldu saçlarımı çok kuruttu.saç maskesi,saç kremi ve durulanmayan bakım kremi kullandığım halde saçlarım yine kuru.

benim denemediğim yöntem kalmadı. eğer genetikse ne yaparsan yap fayda etmiyor.
saçlarım uzun ama çok az. daha çok gözükmesi için sabunla yıkadım 1 sene boyunca ve şampuandan daha sağlıklı oldu. kurutuyor saçı ama ben zaten parlak ipek gibi saç sevmiyorum.
bıttım sabununu deneyebilirsin. tanıdığım kel bi erkekte işe yaradı ama bende yaramadı :-)

badem yağı,bepanten, ewegen tüplerini okumuşsundur..annem de bununla çıkardı yeni saçları..

aslına bakarsan hepsini deneyip sana en ii geleni seçmelisin..saçlarına değer..umarım en kısa zamanda sonuç alırsın opuyorumnanaktan

bende saç kıran oldu ceviz büyüklğünde bu ikinci oluşu. ilkinde de sarımsaklı yoğurt yapıp bi gece beklettim saçımda. baya saçım çııkmıştı.ikincsinde de aynı şeyi yaptım şimdi bekliyorum ufak ufak saçlar belirdi. :) ama hala tabiri caizse kelim :)

nasıl oluyor canım bu formül

ısırgan tentürü diye bişey varmış çok iyiymiş arkadaşlar dünduydum yarın aktara bakıcam google yazın çıkıyor

Sarımsağı rendele içine tuz at ve saç diplerine sür bunu sık sık tekrarla.2 Gün önce kuaföre gittim kaşım kısa benim uzatmam için sarımsak sürmemei söledi.Sarımsak gerçekten kıl çıkartıyo haberin olsun.

evetarkadasıma atılıyorum. benımde gecen sene saclarım dökulmeye baslamıştı. sımdı ne oldular. sarımsak gercekten işe yarıyor arkadasım

ben şampuanımın içine sarımsak rendeledim ayrıca sabah akşam ısırgan çayı içiyorum

canım herbalist leyla hülya çabuk diye bir hanım var ilkkez bir televizyon programında izlemiştim.bu bayan 7 kuşaktır buişle uğraşan bir aileden geliyor yurt dışındanda bir çok sertifikası var.Yaşı epey var ama yüsünde çizgi bile yoktu gayet kesin ve net konuştu.Saç dökülmeleri için eczanede satılan bitki derman isminde bir set varmış bu setin saça hiçbir yan etiksi yok tamamen bitkisel.Saçının dökülme şiddetine göre günlük haftalık yada aylık kullanıyormuşsun ve 4 aylık bir kullanım sonunda 100de 100 etikili olduğunu söyledi.Bitkisel çözümler uğraştırıcıdır ancak birdaha böyle bir sorunla karşılaşmassınız demişti umarım faydası dokunur

cnm bende kansızlıktan dolayı saclarım döküldü seyrekleşmede var şimdi bir nepzede olsa eski saclarıma kavusmaya calısıyorum inş ALLAH ım kavuscam :Saruboceq:bu yazdığın formül nasıl bişey sadce birqün yapmakla sac cıkmasına coğalmasına yardımcımı oluyo:uhm: cnm beni ve diğer arkadsları aytınlatırsan sevinirim

ben şampuanımın içine sarımsak rendeledim ayrıca sabah akşam ısırgan çayı içiyorum

sarımsağı rendelemek şampuanın.kimyasını bozmazmı bu formülü yapanlar var bendemi yapsam şimdi bu yazdığın sac cıkmasına yardımcı oluyomu arkadşım ,seyreklik var acılmalar var onları kapatablirmiym bu formüllesenağlama

sarımsağı rendelemek şampuanın.kimyasını bozmazmı bu formülü yapanlar var bendemi yapsam şimdi bu yazdığın sac cıkmasına yardımcı oluyomu arkadşım ,seyreklik var acılmalar var onları kapatablirmiym bu formüllesenağlama

bence yapmalısın bendede kansızlıktan dolayı dökülme var hala dökülüyor ama eskiye nazaran daha iyi beslenmek çok önemli onun yanında 100ml şampuana 4 diş sarımsak rendele onunla yıka kullanan arkadaşlar hem saç dökülmesini kestiğinden hemde ufak saçların çıktığından bahsetmişler.

hint yağı da çıkaRıyor bence
saç bitiş çizgimin biraz altında ufak ufak saçlar olustu :-)

bu sitede gördüğüm zeytinyağ+sarımsak karışımı yapmıştım pamukla saç diplerime sürdüm iyi geldi saçlarım çıktı :KK70: tavsiye ederima.s.

X