Doğuma Hazırlık Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesinde sezeryan doğum yapan varmı ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

supurgelicadi

<3
Pro Üye
10 Şubat 2009
5.290
2.102
35
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesinde sezeryan doğum yapan varmı ?Doktornuz kimdi,memnun ladınızmı hastaneden vs.

Ben 5.5 sene önce orda doğum yaptım. Doktorum oradaydı sonradan hastaneden ayrılmıştı fakat doğum anlaşması hastaneyle vardı ve doğumu orada yapmıştım sezaryenle. Hastaneden de doktorumdan da memnun kalmıştım. Şuanda da hamileyim ve yine aynı hastanede doğum yapacağım umarım yine memnun kalırım. Yalnız memnun kalmayacağım tek konu doğum ücretleri çünkü bence bu çevreye göre çook çok fazla

Ben 5.5 sene önce orda doğum yaptım. Doktorum oradaydı sonradan hastaneden ayrılmıştı fakat doğum anlaşması hastaneyle vardı ve doğumu orada yapmıştım sezaryenle. Hastaneden de doktorumdan da memnun kalmıştım. Şuanda da hamileyim ve yine aynı hastanede doğum yapacağım umarım yine memnun kalırım. Yalnız memnun kalmayacağım tek konu doğum ücretleri çünkü bence bu çevreye göre çook çok fazla
Kaç TL canım. Hayırlısı olsun sağlıklı al kucağına inşallah.

X