yerleşme kanaması çok acil

Canım yaşadığın şey yerleşme değil yumurtlama lekelenmesi. Aynı şey bende de oldu. Bazı şanslı hatunlarda bazı aylarda yumurtladığın gün östejen seviyesinden ve de yumurta atıldığı için akıntıyla karışık bir kanama oluyor, çok az. Bu ay bende de oldu. 15. günümde çift çizgi çıktı, 16. gün öğlen bu akıntı geldi. Önce panik oldum, internette aradım, yabancı sitelerde. Kesinlikle yumurtlama lekelenmesi diyorlar. Aslında çok güzel birşey. Herkes yumurtlamasını tahmin etmeye çalışıyor, Rabbim sana nişanını göndermiş. ınşallah o günü değerlendirdiniz. Ben de 26-28 günde bir oluyorum. Yerleşme kanaması en erken 21. günde oluyor, döllenmiş yumurtanın rahme ulaşması 1 hafta sürüyor. ınşallah ayın 13-14ü gibi onu da yaşarsın canım.

selam arkadaslar ben yenı katıldım sıteye.benım adet gunume 1 hafta kala kahverengı bı akıntı geldı ama 1-2 damla. 2.gun ıse acık pembeye donustu gecen ay korunmadık esımle gercekten bebek sahıbı olmak ıstıyorum ama ılk kez basıma bu ay bole bısey geldı sızce ne olabılır?lutfen bılgı verın....

Zamanlama olarak doğru, yerleşme kanaması olabilir. Adet günün geçti mi? geçtiyse hemen test yap valla.

SELAMLAR cevabını okudum tesekkur ederım ama anlamadıgım sey benım adet kanamama daha 1 hafta varken bole bısey olması hala az az gelıyor kan erken adet olabılır dıyorum ama adet kanamasından farklı.neden olabılır acaba?

Ovulasyon lekelenmesi yaşadım ama yerleşme lekesini görmedim. Bilemiyorum. Ama genelde 1 gün oluyormuş, pembe veya açık kahverengi ve çok az. Seninki sürdüğüne göre adet başlangıcı olabilir. Benim de adetim başlamadan önce 1-2 gün kahverengi akıntım olur. Erken oluyor olabilirsin. Eğer yarın falan kesilirse gene bi test yap 3-4 gün sonra belki üstüne görme denen olaydır.

kızlarrrr yardım edin banaaa:) ben ayın 5inde adet oldum ve yumurtlama dönemm de ayın 18i falandı sanırım bugün sabahtan beri karnımda şişlik ağrı var 1-2 damada kan geldi adetime daha 1 hafta var hamile olabilir miyimm sizce cvp yazın nolur...

merhaba ben yeni üye oldum bişeyler sormak istiyorum.. bende temmuz 3-4 adet görmüştüm. son birlikteliğimizde tam olarak korunmadık ama takvim hesabına göre yuurtlama dönemim değildi.... bu ay ayın 5inde az bir kanamam oldu adetim başladı sandım ama sonra bir daha kanamam olmadı sizce hamilemiyimdir....:CüvCüv:

arkadaşlar bişey sormak istiyorum yaaa yardımcı olur musunuz lütfennnn :çok üzgünüm:

kızlar merhaba ben 5 aylık evliyim 3 aydır falan da korunmuyoruz en son adetim 22 şubattı hastalıımın bitmesinden bir hafta sonra göğüslerimde ağrılar başladı hala da devam edior 33 günde bir adet oluorum ve martın 27sinde adet olmam gerekior dün gece ve bu sabah peçeteye pembemsi renkte akıntı geldi şuanda hala azıcık gelior gibi ama bir damla falan adet olsam daha fazla gelirdi die düşünüorum karnım da ağrımıor acaba yerleşme kanaması mı yaşıorum bilemedim yaa umarım öledir çok bebek istiorum çünkü her ay hayal kırıklıı yaşamak istemiorum

Son düzenleme:
kızlar merhaba ben 5 aylık evliyim 3 aydır falan da korunmuyoruz en son adetim 22 şubattı hastalıımın bitmesinden bir hafta sonra göğüslerimde ağrılar başladı hala da devam edior 33 günde bir adet oluorum ve martın 27sinde adet olmam gerekior dün gece ve bu sabah peçeteye pembemsi renkte akıntı geldi şuanda hala azıcık gelior gibi ama bir damla falan adet olsam daha fazla gelirdi die düşünüorum karnım da ağrımıor acaba yerleşme kanaması mı yaşıorum bilemedim yaa umarım öledir çok bebek istiorum çünkü her ay hayal kırıklıı yaşamak istemiorum

büyük ihtimalle yerleşme kanaması ayın 27sinde test yap ama önce yapma çok da strese girme herşey gönlünce olsun

saol canım yaa bugün de böle kahverengi gibi açık kahverengi ama bilemiorum çok az oluorum hastamıyım yoksa deilmiyim anlamadım ki off ne zor işmiş bu yaa hafif karnım da ağrıor ama

benımde bugun ole oldu.hafıf kahverengı leke vardı.sonra peceteyle sıldım acık renkte kan geldı.dahada devamı gelmedı.beklıyorum hala bıse yok.ne sancım var ne baska bıse.sızce yerlesme kanamsı olabılrmı lutfen cvp

serap son regl tarihin ne zaman dı kaç günde bir regl oluosun

son adet tarıhım 8 marttı.ben 35gunde bır adetoluyorum.dun 30.gundu.bugun bı test yapıcam.bılmıyorum belkıde psıkolojık olabılır.ama ıns deıldır.

serapcım benimde adet tarihime 5 gün kala pembemsi bişi gelmişti hemen ertesi gün test yaptım silik çizgi çıkmıştı bi dene bakalım inşallah herşey gönlünce olsun

serapcım benimde adet tarihime 5 gün kala pembemsi bişi gelmişti hemen ertesi gün test yaptım silik çizgi çıkmıştı bi dene bakalım inşallah herşey gönlünce olsun

ayy canım ıns.demın bı test aldım sansıma bozuk cıktı.hıcbı ısaret cıkmadı.bırazdan gıdıp bıdaha alıp yapıcam.sendede koku oluyomuydu.adet kokusu gıbı.

merhaba hanımlar en son reglim 25 marttaydı ovulasyonumu 8 nisanda test ile onayladım hafif ovulasyon lekelenmesinide gordüm bugun adetimin 26. günü 27-28 gunde bir gormeye basladım reglimi. sorum şu oacak. yerlesme lekelenmesini adetin kacıncı gunu gormem gerek normalde. lekelenme gormeden gebelik olmazmıdır?

herkese günaydınnnnnnnnnnnn :KK71::KK71::KK71:
canım bende 15 gündür folikasit kullanıorum adetime 5-6 gün kala günlük pedimi batırmıycak şekilde kahverengi akıntım geldi böle karamel gibi,dün yine bikaç damla geldi bugünde öyle ..adet olmaktan korkuyorum :26: sadece sağ kasığımda çook ince bir sızlanma oldu:KK53: lekelenmenin geldiği ilk günler onun dışında hiçbir adet belirtisi yok bende göğüslerim falan gayet sıkıntısızlar aksine geçen hafta çok sızlıorlardı ve dolgunlaşmışlardı,ama şimdi bişicik yok o lekelenmlerin dışında...acaba ne kadar sürer ?ya da adetime şuan 4 gün var idrar testi yapsam silik de olsa bişiler görür müyüm acabaa
bu arada son adet tarhim 28mart idi:26:

X