yerleşme kanaması çok acil

arkadaşlar merhaba,ben aranıza yeni katıldım ve yardıma ihtiyacım var.

ben 20 martta adet gördüm ve nişanlımla 7 nisanda birlikte olduk ve içime boşaldı.hemen arkasından,ilk yarım saat içinde diyebilirim,norlevoyu içtim.normalde 17 nisanda adet olmam gerekiyordu ama cumartesi akşamı oldum,hala da devam ediyor ama normalden az gelen bir kanama var,acaba yerleşme kanaması olabilir mi? yani hapı da içtim ama hamile kalmış olabilir miyim? yerleşme kanaması nasıldır? adet kanaması gibi birkaç gün aralıksız devam eder mi,yoksa gün içinde bir-iki damla falan mı gelir?

ben 20 martta adet gördüm ve nişanlımla 7 nisanda birlikte olduk ve içime boşaldı.hemen arkasından,ilk yarım saat içinde diyebilirim,norlevoyu içtim.normalde 17 nisanda adet olmam gerekiyordu ama cumartesi akşamı oldum,hala da devam ediyor ama normalden az gelen bir kanama var,acaba yerleşme kanaması olabilir mi? yani hapı da içtim ama hamile kalmış olabilir miyim? yerleşme kanaması nasıldır? adet kanaması gibi birkaç gün aralıksız devam eder mi,yoksa gün içinde bir-iki damla falan mı gelir?

Arkadaşlar benim de adetten bir hafta önceydi sanırım sadece 2,3 damla kan geldi arkadşalrın dediği gibi pembe veya kahverengi bir akıntı değildi.Bunun anlamı nedir acaba:KK3:

merhaba arkadaşlar, adetime 3 gün var bir haftadır belim, bacaklarım çok ağrıyor. dün gece şiddetli bir baş ağrısı çektim. bugün pembe bir sıvı geldi azıcık. adet oldum sandım. ama arkası gelmedi yardımcı olursanız sevinirim.

canim oncelikle hayirli olsun Allah tamamina erdirsin.Ben de su anda altinci kez hamileyim diger besi dusukle sonuclanmisti cok sukur simdi uc bucuk aylik olduk.Bende adetim iki gun gecti kan testi yaptirmistim hamilelik vardi ama ertesi gun kahverengi lekelenmeler basladi arada sirada artti lekeler ben yine ayni sonucu yasayacagimi sandim Allah korusun.Ama dr a gittigimde riskli oldugunu ama herseyin normal gozuktugunu soyledi daha sonra gittigimdede bikac hafta daha surecek demisti cunku kesenin yanindaki baska biseyden geliyormus leke hamdolsun bu zamana kadar geldik.Ama dikkat edeceksin surekli dinleneceksin ben hala dinleniyorum is falan kesinlikle yapmayacaksin ve ilaclarinida ihmal etmeyeceksin tabi en onemliside dua canim.Hayirlisi olsun insallah Rabbim tum isteyenlere nasip etsin bizimkileride kucaklarimiza almayi nasip etsin insallah.

inşallah allah sağ salim kucağına almayı nasib eder.

canım mrb ben sadece endısenı bıraz olsun gıdermek amaclı yazıyorum yumurlama adet oldugun gunden 10. gunde baslar ve 1 hafta yumurtlama haftandır yanı sanslı hafta dedımızden.bu arada implantasyon kanaması gebeligin en erken 4. haftasında olur ve cok acık pembedır ve adet kanaması gıbı yogun degıldır azdır.sen bıldıgın adet olmussun endıselenmene hıc gerek yok.buarada ben ebeyım bana guven:)

herkese günaydınnnnnnnnnnnn :KK71::KK71::KK71:
canım bende 15 gündür folikasit kullanıorum adetime 5-6 gün kala günlük pedimi batırmıycak şekilde kahverengi akıntım geldi böle karamel gibi,dün yine bikaç damla geldi bugünde öyle ..adet olmaktan korkuyorum :26: sadece sağ kasığımda çook ince bir sızlanma oldu:KK53: lekelenmenin geldiği ilk günler onun dışında hiçbir adet belirtisi yok bende göğüslerim falan gayet sıkıntısızlar aksine geçen hafta çok sızlıorlardı ve dolgunlaşmışlardı,ama şimdi bişicik yok o lekelenmlerin dışında...acaba ne kadar sürer ?ya da adetime şuan 4 gün var idrar testi yapsam silik de olsa bişiler görür müyüm acabaa
bu arada son adet tarhim 28mart idi:26:

sonuç ne oldu ki :/
benim de 23. gün kahverengi leke geldi 2 kez.1 kez de çok açık pembemsi minik bir leke.adet günüme 1 hafta var.ağrım felan olmadı.25.gündeyim bazen batma oluyor karnımın ortasında,bir de bacaklarımda halsizlik var.
doktora söyledim,yarın test için çağırdı.inş hayırlısı... :/

Son düzenleme:
benm son adet tarihim 25 hazirandı yumurtlama döneminde birliktelik oldu bi takım belirtilerden dolayı gebelik umudum war aderime 4 gün kala predictor erken gebelik testi yaptm heyecanımdan tek çizgi çıktı 26 günde bi oluyorum bgn 3 gün var 2 3 gündür böle hafif kahwe lekelenmem oldu pek önemsemedm bgn yani adete 3 gün kala günlük pete pembemsi lekelenme olmş 4 5 saattir 1 2 damla geldi normalde adetimin ilk günü daha yoğun olurdum ve hiç bu kadar erken olmazdm acaba buı adet kanamasımı yerleşme kanamasımıdır neyapsam bilemiyorum tekrar yeni bi test mi yapsam daha 2 gün kalmş olacak

benm son adet tarihim 25 hazirandı yumurtlama döneminde birliktelik oldu bi takım belirtilerden dolayı gebelik umudum war aderime 4 gün kala predictor erken gebelik testi yaptm heyecanımdan tek çizgi çıktı 26 günde bi oluyorum bgn 3 gün var 2 3 gündür böle hafif kahwe lekelenmem oldu pek önemsemedm bgn yani adete 3 gün kala günlük pete pembemsi lekelenme olmş 4 5 saattir 1 2 damla geldi normalde adetimin ilk günü daha yoğun olurdum ve hiç bu kadar erken olmazdm acaba buı adet kanamasımı yerleşme kanamasımıdır neyapsam bilemiyorum tekrar yeni bi test mi yapsam daha 2 gün kalmş olacak

Canim bende de bahsettiğin şekilde lekeler oldu sonra kesildi. Beş gün bekledim evde test yaptım iki çizgi gözüktü. Pazartesi doktora gideceğim. İnşallah seninki de yerleşme kanamasıdir..

Dün adetim gecikeli 4 gün oldu ve kan testi yaptırdım 0,9:KK43:((( ama bu sabah kahverengi bi lekelenmem oldu... Tutunma kanaması olabilirmi ama bu kadar geç olmaz heralde... Off ümitsizim çok ama niye hala adet görmedim...

Dün adetim gecikeli 4 gün oldu ve kan testi yaptırdım 0,9:KK43:((( ama bu sabah kahverengi bi lekelenmem oldu... Tutunma kanaması olabilirmi ama bu kadar geç olmaz heralde... Off ümitsizim çok ama niye hala adet görmedim...

Genelde kan testinde sonuç çabuk gözüküyor. Bazen malesef psikolojik olarak gecikme yaşıyor insan. Normalin üstünde bir gecikme geçen ay bende de olmuştu. Fakat yerleşme kanamasıni adet tarihinden sonra görenler de var. Umarim seninki de öyledir. Hayırlısı. ..

Canim bende de bahsettiğin şekilde lekeler oldu sonra kesildi. Beş gün bekledim evde test yaptım iki çizgi gözüktü. Pazartesi doktora gideceğim. İnşallah seninki de yerleşme kanamasıdir..

Cnm dün bnm 1 2 damlaydı bgn düne göre daha çoktu ama herzaman ki kanamama göre 2. Gün için çok çok azdı 1 ped kirlendi yarn durumuma bakıcam inşalah bnde gebeyimdir senin kanaman nasl olmştu 1 ped kadar çktımı birde normalde yumurtalıklarna doru ağrım olurdu bu defa sezeryan olan yer warya orada sadece gün boyu ağrm oldu normalde yarm saat ağrır ilk günü hemen geçerdi yarn kanamam olmazsa test yapacağm hafta sonu die 2 gün önce almiştm denerim die seni çok tebrk ediyorm darısı tüm isteyenlere dşyorum

aynı şekilde.. bugün 3. gün bitti cts adet olmam lazımdı olmadım pazar kan testi yaptırdım0.5 çıktı bugün kahverengi bir lekelenmem oldu 3 saat sonra açık pembemsi bi lekelenme oldu ama adet olmadım.. açıklama yapacak olan var mı

meraba kızlar ben bu ay yumurtlama iğnesini kullandım.6 temmuz adet oldum.ayın 15 inde yumurtam çatlamıştı.21 temmuzda yani dün kahverengi leke gördüm bugünde devam ediyor .bu yerleşme kanaması olabilir mi yardım edebilirmisiniz kızlar adetime 12 gün var

Son düzenleme:
Selamın aleyküm kızlar bende başımdan geçeni anlatmak istiyorum...son 3aydır adetim 28 gunde bir gelir ve kanamam bardaktan boşalırcasına başlar....bugun adtımın baslama gunuydu ve geldı ama nasıl? kahverengi kahve rengi kanama oluyo ama yogun değil ara ara...saat 5te baslayan adetım normalde 2. pedimide doldurmak üzere olurdu fakat suan pedim 4/1 i ara ara lekelenmiş ve wc de peçete ile sildikçe kahverengi ve azıcık bi leke oluyo peçetede de ... birkaç aydır korunmuyorduk acaba tuttumu sizce kızlar....sizce bu neyin habercisi olabılır...acaba yerleşme kanamasımı ...umutlanmak istemiyorum ama cevaplarınız içimi rahatlatır..cevaplarınız için şimdiden tesekkurler

kızlar merhaba.kadir geceniz mübarek olsun.bir süredir okuyorum yazdıklarınızı.sizleri tanımasam da görmesem de hepinizle bir bağ kurmuş durumdayım.heyecanlarınız,sevinçleriniz,endişeleriniz... hepsini sizlerle birlikte ben de okurken yaşadım.
ben yaklaşık 4 yıl yasmin kullandım.2013 haziran sonu doktora gittim ve ilacı bıraktım.doktorum ilaçsız korunmana gerek yok dedi.testlerim ve muaynelerim sonucu da hiçbir sorun çıkmadı.doktora gittikten 2 gün sonra 2 temmuzda regl oldum.hiç şaşmaz reglm.28 günde bir hatta sabah ilk tuvalete çıkışımda olurum.normalde 29 temmuzda regl olmam gerekiyordu.olmadım.bi 10 gün öncesinden bu yana da sağ kasığımda ara ara artan(rahatsız etmeyen) ama hiç geçmeyen bir ağrım var çok hafif.31 temmuzda reglime hiç benzemeyen çok az kahverengi akıntım geldi.ilk gün çok az sürdü geçti.ikinci gün yine ama yine az.3.gün hiç gelmedi diyebilirim.ve bugün yine çok az.ne olduğunu anlayamadım.test yaptım negatif.doktorumu aradım.orda çalışan kız genelde bir iki gün bekleyip öyle randevu veriyoruz böyle durumlarda dedi.ve eğer istersem p.tesi randevu verebileceğini söyledi.nolur yardımcı olun bırakın p.tesiye kadar bir saat bile geçmek bilmiyor.sizce olması gereken regli günümden 3 gün sonra gelen,çok az ama 4 gündür süren,reglimle hiç alakası olmayan bu şey yerleşme kanaması olabilir mi?eğer öyleyse test neden negatif?erken mi yaptım?kafayı yiyeceğim.nolur yardım edin.

Selamın aleyküm kızlar bende başımdan geçeni anlatmak istiyorum...son 3aydır adetim 28 gunde bir gelir ve kanamam bardaktan boşalırcasına başlar....bugun adtımın baslama gunuydu ve geldı ama nasıl? kahverengi kahve rengi kanama oluyo ama yogun değil ara ara...saat 5te baslayan adetım normalde 2. pedimide doldurmak üzere olurdu fakat suan pedim 4/1 i ara ara lekelenmiş ve wc de peçete ile sildikçe kahverengi ve azıcık bi leke oluyo peçetede de ... birkaç aydır korunmuyorduk acaba tuttumu sizce kızlar....sizce bu neyin habercisi olabılır...acaba yerleşme kanamasımı ...umutlanmak istemiyorum ama cevaplarınız içimi rahatlatır..cevaplarınız için şimdiden tesekkurler

suan sonuc nedır peki

Meraba kizlarr adetime 1 gün var ve bir kaç gün arayla kahverengimsi pembeye yakin leke var acaba hamilemiyimdir :18: ve kasigimda bugün agri oldu ve hemen geçti Merak ettim $imdiii :44: bakalim yarin regl olursam sevinicemmm :KK62:

X