yerleşme kanaması çok acil

ben yeni üye oldum bendedeiki gündür kahverengi ve pembeye benzer akıntı var.regl günüme de 5 gün var iki gün önce meraktan test yaptım ama negatif çıktı.sizce akıntılar yerleşme kanaması olabilirmi.

Kızlar aranıza yeni katıldım.eşimle 2 aydır korunmamız ilişkye giriyoruz.enson 7 haziranda adet oldum ve 12 sinde bittim.19 unda ilişkiye girdik.bugün ayın 29 u ve bende , kasıklarda şişlik hatta yürürken dolgunluğunu hissediyorum ayrıca miğde bulantısı halsizlik uykudan uyanamama hali yaşıyorum.ve dünde kahverengi leke geldi peçeteye çok az.bugünde pembemsi kahverengi akıntı gibi kanama oldu cok az.idrar testi sabah yaptım 2.çizgi renksiz çıktı akşam bir test daha alıp yaptım yani azöncede yarım sayılamaz çizgi çıktı ve 2.çizgi tarafı kırmızı etrafı.benim durumumu yaşayan varmı aranızda? Acaba yerleşme kanamasımı yasadığım.hamilemiyim sizce? .. Cevap verin kızlar lütfenn

Kızlar aranıza yeni katıldım.eşimle 2 aydır korunmamız ilişkye giriyoruz.enson 7 haziranda adet oldum ve 12 sinde bittim.19 unda ilişkiye girdik.bugün ayın 29 u ve bende , kasıklarda şişlik hatta yürürken dolgunluğunu hissediyorum ayrıca miğde bulantısı halsizlik uykudan uyanamama hali yaşıyorum.ve dünde kahverengi leke geldi peçeteye çok az.bugünde pembemsi kahverengi akıntı gibi kanama oldu cok az.idrar testi sabah yaptım 2.çizgi renksiz çıktı akşam bir test daha alıp yaptım yani azöncede yarım sayılamaz çizgi çıktı ve 2.çizgi tarafı kırmızı etrafı.benim durumumu yaşayan varmı aranızda? Acaba yerleşme kanamasımı yasadığım.hamilemiyim sizce? .. Cevap verin kızlar lütfenn

evet canım hamileliğin başlarında ikinci çizgi çok az belirgin oluyor denendi bebimde aynı öyleydi daha çok küçük olduğu için
bence kendine dikkat et ve birkaç saat sonra hemen kan testi yaptır daha net belli oluyor

canım şöyle tahmin ediyorum sanırım senin yumurtan çatladı bazen öyle akıntıyla berbaer hafif pembe geliyor....bendende bi kaç defa geldi....ve yumurtladığımı söylediler.
yerleşme kanaması olması için adet zamanın gelmesi lazım veya adetine 4-5gün kala ....
sen yinede dikkat et ....
hayırlısı
Tutunma kanaması; Gebeliğinizin ilk dönemlerinde çok az miktarda lekelenme veya kanama saptayabilirsiniz. Bu, döllenmeden yaklaşık 10-14 gün sonraya denk gelir. Yerleşme veya tutunma kanaması şeklinde de ifade edilir. Döllenen yumurtanın rahiminize tutunması sırasında oluşur. Normal adet kanamanıza göre daha erken, damla damla ve daha açık renkte görülür. Uzun da sürmez. Bazı kadınlar bu hafif kanamayı adet kanaması olarak düşünüp hamile olduklarının farkına bile varmazlar.

merhaba kızlar.. 26-27 haziranda adet olmam gerekiyodu 25 inde ilişkiye girdik ve kahverengi bi lekelenme oldu ilişkiden sonra.. ve hala adet olamadım sizce sebebi ne olabilir? cevaplarınızı bekliyorum..

canım şöyle tahmin ediyorum sanırım senin yumurtan çatladı bazen öyle akıntıyla berbaer hafif pembe geliyor....bendende bi kaç defa geldi....ve yumurtladığımı söylediler.
Yerleşme kanaması olması için adet zamanın gelmesi lazım veya adetine 4-5gün kala ....
Sen yinede dikkat et ....
Hayırlısı
tutunma kanaması; gebeliğinizin ilk dönemlerinde çok az miktarda lekelenme veya kanama saptayabilirsiniz. Bu, döllenmeden yaklaşık 10-14 gün sonraya denk gelir. Yerleşme veya tutunma kanaması şeklinde de ifade edilir. Döllenen yumurtanın rahiminize tutunması sırasında oluşur. Normal adet kanamanıza göre daha erken, damla damla ve daha açık renkte görülür. Uzun da sürmez. Bazı kadınlar bu hafif kanamayı adet kanaması olarak düşünüp hamile olduklarının farkına bile varmazlar.

benim adet tarihim 7 hazirandı.yani 1 hafta öncesinden gelen kanama adetse eğer bana bu imkansız gibi geliyor..daha önce geç adet olduğum oluyordu ama erken hiç olmamıştım..dün normal adet kanaması gibi oldu ama yinede azdı ve rengi kahverengiydi..yerleşme kanaması nasıl oluyor?nasıl ayırt edilebilir? Birde yerleşme kanamasında kasıklarda ağrı, ince ince sızı oluyormu?:26:kan testi yaptırmak istiyorum ama olumsuz sonuç olcak diye :KK43:krkuyorum..bukadar belirti bende hamilelik hissimi uyandırdı :)herşeyin hayırlısı ..

Kızlar acayip heycanlıyım şu anda ve kulaklarımın yandığını hissediyorum lütfen yorum yazın. şimdi baştan sona anlatıyorum bi yanlışlık olmasın diye .
ayın 30unda regl oldum bu gun 14.günüm. yani reglimden sonra bu gune kadar eşimle ikikere birlikte olduk:eek:
biraz önce tuvalete gittim , acaba yumurtlama olmuşmu diye vaginal sıvının kıvamına bakmak üzere parmağımı daldırdım. çıkan sıvının akışkanlığına bakıp yumurtladığımı anlıyordum normalde. ama parmağıma gelen akıntı resmen pespembeydi. sizce olabilirmi. yerleşme kanaması dedikleri bumu. dha erken tutturmuş olabilrmiyiz lütfen bir yorum yazın. ancak hafta sonu kan testi yaptırabilirim kızlar yaaa.sizlerde nasıl oldu?

yerleşme kanaması adetini beklediğin olur, bir iki damla gelir sen adet olacaksın zannersin beklersin devamı gelmez.
adet kanı gibidir.koyu renklidir.bir iki damla gelir o kadar.

ben iki hamileliğimde de yaşadım.

Arkadaşlarrr en son haziranın 7 sinde adet oldum demiştim size haziranın 12 siymiş.yani ben tam 10 gün sonra kanama yaşadım ve sadece 3. Günü yoğun oldu birazcık ama oda adet gibi yoğun değil diğer zamanlar hep leke geldi toplam 5 gün sürdü.test aldım 3 kez yaptım bugünde yaptım yarım çıktı yine silik bir şekilde ve sık sık idrara çıkmaya başladım.hamilelik belirtilerini hergecengün daha cok yasıyorum..bakalım biraz sonra doktora gidicem kan testi yaptırmanın zamanı geldi artık şüphe içindeyim sürekli.rahatlıyım artık ya.. Ilaç bile içemiyorum hamileysem diye.zaten gören soruyor hamilemisin diye karnımda belirginleşti ne hikmetse..hayırlısı herşeyin kızlar dua edin bana inşallah vardır ..hemen yazıcam gelir gelmez püldünüz hepiniz..:)

slm kızlar.29 günde bir regl oluyorum.ovulasyon testini yaptığımda 16.gün çift çizgi çıktı.yani 24-36 saat içinde yumurtlamam olacaktı.bizde bu yüzden 16.17.18. günler birlikte olduk.ancak dün yani 18 gün ilişkiden sonra wc ye gittiğimde peçetede akıntımla birlikte kırmızı minik bir kan pıhtısı ve biraz pembe kan vardı.şimdi bu ne demek oluyor?hamile kalmış olabilir miyim?

slm bayanlar sesimi duyan olur inşallahh. ben normalde bu ay yani şubatın 2 sinde regli olmam gerekiyordu . Adettimin 3. günü gidip aşılama için gereken tahlillerimi yaptırıcaktım. her zaman düzenli olan reglim bu sefer bi türlü tam olarak gelemedi. yani sadece wc ye gittiğimde peçeteye gelecek şekilde 1 damla kahverengiye dönük bişey. 4 gün oldu artık evde testte yaptım bişey çıkmadı sizce ne yapmalıyım ne olur biri bana akıl versin.

slm bayanlar sesimi duyan olur inşallahh. ben normalde bu ay yani şubatın 2 sinde regli olmam gerekiyordu . Adettimin 3. günü gidip aşılama için gereken tahlillerimi yaptırıcaktım. her zaman düzenli olan reglim bu sefer bi türlü tam olarak gelemedi. yani sadece wc ye gittiğimde peçeteye gelecek şekilde 1 damla kahverengiye dönük bişey. 4 gün oldu artık evde testte yaptım bişey çıkmadı sizce ne yapmalıyım ne olur biri bana akıl versin.

aşılama daha yaptırmadın degil mi bu yerleşme kanaması mı die mi merak ediosun

evet canım aşılamam bu ay tahlillerden sonra olacaktı ama tahlilleri regli olamadığım için yaptıramadım .bilmiyorum ki yerleşmemidir değilmidir.kafam çok karışık

evet canım aşılamam bu ay tahlillerden sonra olacaktı ama tahlilleri regli olamadığım için yaptıramadım .bilmiyorum ki yerleşmemidir değilmidir.kafam çok karışık

seni üzmek istemem ama kendi fikirlerimi söyleyim eğer hamile kalsan yani yerleşme kanaması adet gününde olmuyo daha önce oluyo ve öncesinde eğer dikkatli isen döllenme olduğunda yumurtalığında batma hissedyorsun sanırım senin adetin biraz stresten etkilendi böyle oldu üzgünüm ama kısmet kesin birşey diyemem ama bence deil piskolojik olarak adetin kesik kesik geldi bi kaç güne kadar normal adete döner ama inş. dönmez

işin hgaribi normalde regli olmiyim die du aderdim hep . bu ayda biran önce olayımda tahlilleri yaptırayım dedim gelmedi işte .vardır inşallah bundada bi hayır

merhaba arkadaslar ya ınsallah sesımı duyan bırı olur ben ayın 22sınde 2.asılamamı yaptırdım yarın test yaptırıcektım ama kanamam var bastan cok geldı sımdı azaldı asılamadan sonra agrılarım oldu ılk asılamada hıc bısey hissetmemıstım acaba tutttumu bu sefer arada yumurtalıklarda batma hissi oldu kasınıyo gıbı adette kan azalmıyodu daha cok cogalıyordu ama bugün sabahtan buyana azaltı lutfen bılgısı olan varsa yazsın nette okudum asılama sonrası belırtıler sunlarmıs 1-Sarı renkte yada değişik renklerde akıntı
2- Karın ve kasık bölgelerinde adet olacakmış gibi ağrılar
3- Bel ve sırt ağrıları ve bunun yanı sıra sinirlilik hali
4- Göğüslerde şişme acıma yada batma gibi bir belirti olmuyor
5- Mide Bulantısı
6- İştahın açılması bende ıstah acılması harıc hepsı var bır gun oncede kendım test yaptım 2.cızgı sılık cıktı ama bugün kanamamda var yıce kafam karıstı bana yardımcı olabılırmısınız :KK43:(

benim bir çocuğum var rabbim herkese tataırsın

kardeşim haziranda 2 yıl olcak evleneli 1 düşüğü oldu bebeiş istiyolar
korunmuyolar adetine 10 gün kala açık pembe iç çamaşırını batıracak kadar kanaması olmuş bu tututnma kanaması olabilirmi adet döneminden sonramı önce mi olur bu kanama acaba
nolur bilgisi olan başından geçen cevap verebilirmi

Son düzenleme:
Merhaba kızlar
regli beklerken bugün açık pembe bir akıntı gördüm çamaşırımda,amaa devamı gelmedi,reglime daha 4-5 gün vardı çünkü geç oluyorum genelde ve de regl ağrısına benzer bir ağrım yok şu an.Öyle olunca aklıma yerleşme kanaması geldi.Var mıdır böyle bir şey yaşayan kızlar?Yerleşme kanaması nasıl bir şey?

arkadaşlar merhaba,ben aranıza yeni katıldım ve yardıma ihtiyacım var.

ben 20 martta adet gördüm ve nişanlımla 7 nisanda birlikte olduk ve içime boşaldı.hemen arkasından,ilk yarım saat içinde diyebilirim,norlevoyu içtim.normalde 17 nisanda adet olmam gerekiyordu ama cumartesi akşamı oldum,hala da devam ediyor ama normalden az gelen bir kanama var,acaba yerleşme kanaması olabilir mi? yani hapı da içtim ama hamile kalmış olabilir miyim? yerleşme kanaması nasıldır? adet kanaması gibi birkaç gün aralıksız devam eder mi,yoksa gün içinde bir-iki damla falan mı gelir?

X