Yerleşme kanamasi mı??

Adetiniz ne zaman ☺
Adetimi tam takip edemedim çünkü bu ay ovulasyonda 14 marttan itibaren hep.tc aynı yada t bur tık silik gördüm. 18 martta ovulasyonu t c aynı koyulukta gördüm ama ben 18 marti baz alıyorm 31 marti baz alıyorum adet günü icin

Kızlar lekelenmem çok azaldı bitti gibi hatta evde ovulasyon testimi yaptım bu şekilde hatta resimde açık bile çıkmış t çizgisi c çizgisiyle aynı gibi sizce gebelik olabilir mi ki
1000016854.jpg

Kızlar bende sizinle aynı durumdayım sanırım. 17 mart döllenme 22 Mart transfer oldu (tüp bebek) bugün biraz pembemsi akıntı geldi peçeteye. Yerleşme akıntısı mı acaba sizlerin ki ne durumda. Ben dün öğlen idrar testi yapmıştım 2. Çizgi silikte olsa çıkmıştı. Kan vermedim daha 1 Nisan da gidicem. Bu pembemsi akıntı korkutmalı mı, yoksa normal mi. 😔😳🤔

Kızlar bende sizinle aynı durumdayım sanırım. 17 mart döllenme 22 Mart transfer oldu (tüp bebek) bugün biraz pembemsi akıntı geldi peçeteye. Yerleşme akıntısı mı acaba sizlerin ki ne durumda. Ben dün öğlen idrar testi yapmıştım 2. Çizgi silikte olsa çıkmıştı. Kan vermedim daha 1 Nisan da gidicem. Bu pembemsi akıntı korkutmalı mı, yoksa normal mi. 😔😳🤔
Ben de hala akıntı yok ama normalmiş zaten ☺️

Benim akinti yeni kesildi 3 4 gun geldi ama çamaşırima bulaşmadi hiç çok açık pembeydi

X