yerleşme kanaması

Acil....
kızlar 21 ekimde adet oldum ve 33 gün sürüyor buna göre yumurtlama gününden sonra eşimle ilişkiye girdik 2 er gün arayla ve dün akşam tekrar girdiğimizde azcık bi kanama geldi pempemsi 33 güne göre bugünlerde adet olmam gerek ilk başta acaba adetmi oluyorum diye düşündüm sonrada içime kurt düştü yerleşme kanaması olabilir mi diye kasım başından beride folik ve coraspirin alıyorum ilk gebeliğimde kalp atışları gelmemişti kan dolaşımı olmamıştı :KK43: kasımlarımda hafif sızlama var ve yaklaşık 1 1,5 haftadır göğüsleirm acıyor gecen seferki gebeliğimde de göğüslerim acımıştım onda yerleşme kanaması gelmemeişti yada geldi ben farketmedim.....yardımcı olurmusunuz

Yerleşme kanamasi olabilircnm benimde ilk hamileligimde adetten uç gün önce lekeler gelmiştikan testi yaptirdik poziti cikti

adetime 4 gün kala açık pembe renginden 2 damla kadar kanama oldu..kimisinde kahverengide oluyormuş..

bu yerleşme kanaması döllenmeden 9gün sonra ; adetten 4 gün önce oluyormuş bilginize.

Benimde ilişkiden tam bir hafta sonra olmuştu çok az bir kanama şeklindeydi korktum adetime vardı daha çocukta düşününce netten araştırdım yerleşme kanaması olabilirmiş birkaç gün sonra kan tahlili ve sonuç pozitif :emir_bebek:

Merhabalar kızlar öncelikle çocuk isteyen tüm. Hanımlara ben de dahil en yakın zamanda minik yumuk yumuk bebişler diliyorum. Arkadaşlar adetime 4 gün kala kahverengimsi ve pembemsi lekelenmelerim oldu. Benim normalde adetim 4-5 gün gecikirdi ama bu sefer ilk defa erken böyle lekelenmelerim oldu. İşin ilginç yanı hiç adet belirtim yok mesela göğüslerimde hiç ağrı veya şişmem yok. Sadece belim ve ara ara şiddetli baş ağrılarım oluyor. Kasıklarım ise çok hoş bir sızı var sanki içinde misket yuvarlanıyor ama idrar testi yaptım negatif çıktı. Bugün de kan verdim sonuç yarın öğleden sonra çıkacakmış. 5 gün oldu bir geliyor leke bir gelmiyor. Sadece 3 kere çamaşırımı kirletti o da çok az. Bulekeler sadece peçeteyle geliyor ve biri iki kere kılcal damar gibi birşey geldi. Çok heveslendim ama korkuyorum ya olmazsa diye. Çok karamsarım. Sizde de böyle oldu mu hiç? Böyle ölü dahamile olduğunu öğrenen oldu mu?

$gt.png

Merhaba, hamilelik geçirmiş ve yerleşme kanamasını yaşamış bayanlar. Yukarıdaki resimde olduğu gibi gereken herşeyi sırasıyla yaptım. 27 Kasım ile 3 aralık arasın ve daha sonraları eşimle birliktelik yaşadık. 11 Aralık pembe bir kanamam oldu biraz sulu idi. Ertesi gün bu kanama kahverengi kırmızı karışık bir peçeteye silinecek şekilde geldi. Diğer günlerde bu siyah çikolata gibi kanamalar devam etti. Merak edip 14 aralık idrar testi yaptım, negatif çıktı. kahverengi akıntım çamaşırımı kirletmesin diye bez koydum, fakat bezimi hiç kirletmiyordu, sadece peçeteye silinince geliyor. 17 aralık ile 18 aralık gene test yaptım gene tek çizgi net şekilde çıkıyor. başka hiçbirşey yok. Bu takii 22 aralık yani bugüne kadar sürdü. Bugün kesildi. Normalde hastalığım böyle olmaz. bu zamana kadarda yerleşme kanaması olurmu? Birde ara ara hastalanacakmışız gibi rahmim ağrıyor. Acama 28 aralığa kadar beklemelimiyim. Yoksa gene idrar testimi yapayım. Gene negatif çıkar diyede bakasım yok..

Gögüslerimde de hiç hassasiyet yok, anlatılanları okuyorum çoğu kişilerde gögüslerinde hassiyet yaşıyor. Bilgisi olan ne olur cevap yazarsa sevinirim. 3 aydır çocuk için harekete geçtik, bir an önce hamile olmak istiyorum.

Eki Görüntüle 904740

Merhaba, hamilelik geçirmiş ve yerleşme kanamasını yaşamış bayanlar. Yukarıdaki resimde olduğu gibi gereken herşeyi sırasıyla yaptım. 27 Kasım ile 3 aralık arasın ve daha sonraları eşimle birliktelik yaşadık. 11 Aralık pembe bir kanamam oldu biraz sulu idi. Ertesi gün bu kanama kahverengi kırmızı karışık bir peçeteye silinecek şekilde geldi. Diğer günlerde bu siyah çikolata gibi kanamalar devam etti. Merak edip 14 aralık idrar testi yaptım, negatif çıktı. kahverengi akıntım çamaşırımı kirletmesin diye bez koydum, fakat bezimi hiç kirletmiyordu, sadece peçeteye silinince geliyor. 17 aralık ile 18 aralık gene test yaptım gene tek çizgi net şekilde çıkıyor. başka hiçbirşey yok. Bu takii 22 aralık yani bugüne kadar sürdü. Bugün kesildi. Normalde hastalığım böyle olmaz. bu zamana kadarda yerleşme kanaması olurmu? Birde ara ara hastalanacakmışız gibi rahmim ağrıyor. Acama 28 aralığa kadar beklemelimiyim. Yoksa gene idrar testimi yapayım. Gene negatif çıkar diyede bakasım yok..

Gögüslerimde de hiç hassasiyet yok, anlatılanları okuyorum çoğu kişilerde gögüslerinde hassiyet yaşıyor. Bilgisi olan ne olur cevap yazarsa sevinirim. 3 aydır çocuk için harekete geçtik, bir an önce hamile olmak istiyorum.

Biri cevap veremez mi?

Bende 3 gebeligimde de yerleşme kanı gördüm benim ki adet tarihin de oluyor kahve rengi 3 gün sürüyor zaten çok az geliyor gogus agrisi günün geçince oluyor dikkat et belki hamile olabilirsin benim ilk gebeligimde yerleşme kanın dan bir hafta sonra çıktı testte hep negatif ti ama bir hafta sonra yaptım çıktı ama 3 de düşükle sonuçlandi.

Bende 3 gebeligimde de yerleşme kanı gördüm benim ki adet tarihin de oluyor kahve rengi 3 gün sürüyor zaten çok az geliyor gogus agrisi günün geçince oluyor dikkat et belki hamile olabilirsin benim ilk gebeligimde yerleşme kanın dan bir hafta sonra çıktı testte hep negatif ti ama bir hafta sonra yaptım çıktı ama 3 de düşükle sonuçlandi.

Geçmiş olsun canım, üzüldüm. İnşallah hamileyimdir. Kimseyede yokluğunu yaşatmasın.

Arkadaslar, normalde yarin regl olmam gerekiyor ama simdi kahve bir lekelenme oldugunu gordum. Diger yazilarda ovulasyon testi ile gebelik testi olabilecegini okumustum, dun yine ovulasyon testi yaptim iki cizgi dd koyu kirmizi cikti. Boyle birsey mumkun mi? Regl olmadan 1 gun once yumurtlama imkansiz herhalde. Bu durumda su ortaya cikiyor ya ovulasyon testleri gercegi yansitmiyor ya da bu yerlesme lekesi :))

Arkadaslar, normalde yarin regl olmam gerekiyor ama simdi kahve bir lekelenme oldugunu gordum. Diger yazilarda ovulasyon testi ile gebelik testi olabilecegini okumustum, dun yine ovulasyon testi yaptim iki cizgi dd koyu kirmizi cikti. Boyle birsey mumkun mi? Regl olmadan 1 gun once yumurtlama imkansiz herhalde. Bu durumda su ortaya cikiyor ya ovulasyon testleri gercegi yansitmiyor ya da bu yerlesme lekesi :))

ovi .testi eğer pko yada hormonel bir sorunun yoksa ve adete yakın koyu bir çizgi varsa hamilelik olabiliyor.benim öyle olmuştu ve aynı durumu yaşayan çok arkadaş var.ovi. testi bölümünü oku bak göreceksin.inşallah hamilesindir:)

Son düzenleme:
ovi .testi eğer pko yada hormonel bir sorunun yoksa ve adete yakın koyu bir çizgi varsa hamilelik olabiliyor.benim öyle olmuştu ve aynı durumu yaşayan çok arkadaş var.ovi. testi bölümünü oku bak göreceksin.inşallah hamilesindir:)

test öyle çıkınca ezberledim resmen o bölümü :)) ama maalesef bildiğin regl :KK43: bir daha ki aya kısmet napalım, denemeye devam :)

kızzlar sanrım herkezde farklı oluyo bız kızım ıcın calışmalara başladıgımız ılk ay adet zamanım geldıgınde bıldıgın aadet oldum hemde cocuk bezı takarcasına
bı dahakı ay geldı ben adet olmadım bı sure sonra test yaptık cıfft cızgı neyse cok gecmeden dr a gıtık enfazla 6 haftalık dıye tahmın ederken 11+6 cıktı tabı cok şaşırdık okadar kanama neydı
Mrblar lıtfen cvbınıza ihtiyacım var.bugun adetim 1 gun gecikti.hamilelik belirtilerim var su gibi akıntım var suan damla damla cok cok az kan geliyor acile gittik kan vedık daha cıkmadı bu yerlşme kanaması mıdır

merhaba arkadaşlar ben 1yıl 2 aylık evliyim eşimle bebiş istiyoruz ben 16 kasımda adet gördüm adetim 9 gün gecikti test yaptım tek çizgi çıktı bu arada çok fena karın ağrısı bel ağrısı ara ara mide bulantısı ve baş dönmem vardı 29 aralıkta çok açık olarak kanamam var yarın için randevum var bu yerleşme kanaması olabilir mi ? karından ultrasonla mı bakarlar kan testi yaptırmam mı lazım offf kafam çok karışık moralim çok bozuk :KK43:

mrb arkadaşlar öncelikle Allah tüm bebek sahibi olmak isteyen tüm kardeslerime bebek nasib etsin💗💗

dünden beri kahverengi lekelerim var arkadaslar bügünde bacaklarımda sıslama mı desem agrımı desem yürüdügümde fark edilecek agrım vardı, yerleşme kanaması mı degilmi anlamadım daha dogrusu ılk dega hamile olacagım icin hic bi bilgim yok ..Adetime 6 gün var bu lekedekan degil kahve rengi katı ilk defa oldu bende normalde adetten sonra yada önce olurdum bu kahverengi lekeden yardımcı olursanı cok mutlu olurum hayırlı geceler🙍

mrb arkadaşlar öncelikle Allah tüm bebek sahibi olmak isteyen tüm kardeslerime bebek nasib etsin💗💗

dünden beri kahverengi lekelerim var arkadaslar bügünde bacaklarımda sıslama mı desem agrımı desem yürüdügümde fark edilecek agrım vardı, yerleşme kanaması mı degilmi anlamadım daha dogrusu ılk dega hamile olacagım icin hic bi bilgim yok ..Adetime 6 gün var bu lekedekan degil kahve rengi katı ilk defa oldu bende normalde adetten sonra yada önce olurdum bu kahverengi lekeden yardımcı olursanı cok mutlu olurum hayırlı geceler🙍

Bugun de ben ayni seyi yasadim, senin ki neymis peki ogrenebildin mi? Yerlesme kanamasimi yoksa adet mi?

Bu yerlerşme kanaması ne zaman başlar ne kadar sürer nasıl oolur bununla ilgili bilgisi olanalr yaşamış arkadaşalrın cevabını bekliyorum yardım edinnnnnnn

En son regl tarihim 11/08di, 21-23/08 arası bir tarihte hamile kaldım. benim yerleşme kanamam 3-4-5/09da 3 gün hafif lekeler halinde oldu. 09/09da test yaptım hamile çıktım :KK34:

X