Yıl dönümü

Yaa lale abla bayılıyorum sana. Öpüşüp koklaşmak tabi ki ama hediye vs ne bileyim bir yemek organizasyonu gibi. Biz daha yeni evliyiz 6 ay oldu da sanki benimki kutlamayacakmış gibi hissettim biraz kırıldım ama bilemiyorum günahını da alıyor olabilirim bugün yıl dönümümüz :rolleyes:
Sağ olasın canım kardeşim.

Belki bir sürpriz yapacaktır,bekle bakalım.

Yapmazsa da sen kutla,alıştır her özel günü kutla. Alışır inşallah.

Yemek olayı zor bizde. Minicik bebek var. Ama sevdiğim tatlıyı,dondurmayı getirir bana yeter. Doğum günümde,evlilik yıl dönümünde şatafatlı hediye beklerim,yalan değil.

Allahım sonsuz mutluluklar nasip etsin inşallah kardeşim.

Merhaba kızlar,
Asla dert değil ama size danışmak istediğim bir konu var. Evlendikten sonra sevgililik yıl dönümü kutlanmalı mı sizce? Yoksa sadece evlilik yıl dönümü mü kutlanmalı? Tabi ki kişilerin tercihine bağlı ama danışmak istedim, teşekkürler:KK37:
Bence kutlanmasi gereken ozel gunler sirali tam liste

Dogum gunleri
Anneler gunu
Babalar gunu
Evlilik yildonumu

Bizim de düğün ve nikah ayrı, nikahı kutlayacağız ama bence sevgililik için en azından bir çiçek çikolata alınmalı diye düşünüyorum bakalım alacak mı :rolleyes:
Bencede kutlamalı 🥰 Yani bir cicek bir yemek organizasyonu tamamdır. Her özel güne illa hediye olması şart değil bence.
Bide ben özel günlerde evde özenli yemek yapmayı da çok severim her zamsn illa dışarda olmalı gibi düşüncem yok. Önemli olan o günü diğer günlerden daha mutlu daha sarılmalı geçirmek ❤️ yoksa özellikle hediye ve dışarda yemek şart değil diye düşünüyorum.

Başlarda kutlardık yani ben beklerdim genelde ama sonra amannnn dedim saldım.:) size bağlı canınız nasıl istiyorsa

Bize her özel gün dışarı çıkıp eğlenip içme fırsatı olduğu için kutluyoruz. Çünkü niye kutlamayalım 😂

Sağ olasın canım kardeşim.

Belki bir sürpriz yapacaktır,bekle bakalım.

Yapmazsa da sen kutla,alıştır her özel günü kutla. Alışır inşallah.

Yemek olayı zor bizde. Minicik bebek var. Ama sevdiğim tatlıyı,dondurmayı getirir bana yeter. Doğum günümde,evlilik yıl dönümünde şatafatlı hediye beklerim,yalan değil.

Allahım sonsuz mutluluklar nasip etsin inşallah kardeşim.
Amin çok teşekkür ederimm:KK36:

Biz ilk kez instagram üzerinden konuşmaya başlamıştık eşimin mesajı ile. "Merhaba, rahatsızlık vermiyorum umarım, aynı dersi alıyoruz sizinle..." gibi bir mesaj atmıştı. 7 senedir aynı gün aynı saatte yeniden o mesajı atar instagramdan, her seferinde de heyecanla beklerim hatırlayıp atacak mı diye :) Benim için gayet yeterli :)

Biz ilk kez instagram üzerinden konuşmaya başlamıştık eşimin mesajı ile. "Merhaba, rahatsızlık vermiyorum umarım, aynı dersi alıyoruz sizinle..." gibi bir mesaj atmıştı. 7 senedir aynı gün aynı saatte yeniden o mesajı atar instagramdan, her seferinde de heyecanla beklerim hatırlayıp atacak mı diye :) Benim için gayet yeterli :)
Yaaaa çook güzel bayıldım valla harikasınız maşallah :KK36:

Merhaba kızlar,
Asla dert değil ama size danışmak istediğim bir konu var. Evlendikten sonra sevgililik yıl dönümü kutlanmalı mı sizce? Yoksa sadece evlilik yıl dönümü mü kutlanmalı? Tabi ki kişilerin tercihine bağlı ama danışmak istedim, teşekkürler:KK37:
İnan çok gereksiz aktiviteler 🙃

Sevgililik kutlamiyoruz
Pek net de hatirlamiyorum hangi gun diye 🤓
Ama kutlamak istesem sabahtan esime mesaj atip "sen simdi bana cikma teklifi mi ediyorsun eheheh o zaman aksam X yerde bulusup bunu kutlamaliyiz😁😁😁" tarzi bi mesaj atardim 😅

Merhaba kızlar,
Evlendikten sonra sevgili yıldönümü niye kutlansin ayol bosverin. Bir dünya gün var zaten amannn( Şahsi fikrimdir),😂

Merhaba kızlar,
Biz sadece evlilik kutluyoruz , bide doğum gunleri falan

Evli değilim hatta sevgilim bile yok djdjdjd ama gene de bana saçma gelirdi sevgililik yıldönümü. Belki bir mesaj bir güzel söz ya da bi öpücük olur ama özel olarak hazırlanmazdım😌

Yok yaaaa. Bence kutlanmaz. biz 10 senedir birlikteyiz, 7 senedir evliyiz. 1 temmuzda sevgili olmuştuk. sevgiliyken gideri vardı da evlendikten sonra bence pek önemi kalmıyor. Biz de o gün geldiğinde “vay beee 7 yıl olmuş, ne çabuk geçti, iyi Ki tanıştıK, evlendik“ filan gibi cümlelerle anıyoruz sadece. Onun haricinde çiçekli böcekli bir kutlama olmuyor. Ha bir de o tarih kabotaj bayramı, artık dalgasına Kabotaj Bayram’ın kutlu olsun filan diyoruz 😂 bi yerden sonra espriye dönüyor.

Valla içinizden geliyorsa olur tabi neden olmasın ... bir zaman sonra seni gördüğüm güne de sana da lanet olsun herif moduna geçiliyor zaten öyle tanışma gününü falan kutlamak kalmıyor dhdgf

Yok yaaaa. Bence kutlanmaz. biz 10 senedir birlikteyiz, 7 senedir evliyiz. 1 temmuzda sevgili olmuştuk. sevgiliyken gideri vardı da evlendikten sonra bence pek önemi kalmıyor. Biz de o gün geldiğinde “vay beee 7 yıl olmuş, ne çabuk geçti, iyi Ki tanıştıK, evlendik“ filan gibi cümlelerle anıyoruz sadece. Onun haricinde çiçekli böcekli bir kutlama olmuyor. Ha bir de o tarih kabotaj bayramı, artık dalgasına Kabotaj Bayram’ın kutlu olsun filan diyoruz 😂 bi yerden sonra espriye dönüyor.
Hahahahha yaa ne tatlısınız😂😂 bizim daha yeni olduğu için herhalde böyle bir beklentiye girdim

Bugün takı almak için bir mağazaya girdim, ışıl ışıl. Ben kolye seçerken baktım mumlarla bir pasta getirdiler. Mağazalar günüymüş bugün, ömrümde duymadım böyle bir gün olduğunu ama bu benim ayıbımdır 😂 Mağaza sahibi kadın ve personeli kadınlar kutlama yaptılar. Hayatımda bundan daha orijinal bir kutlama bahanesi görmedim. Ben de fotoğraflarını çektim, bana da pasta ikram ettiler.
İnsanların kutlama yapmak için her fırsatı değerlendirmesi çok güzel ya 🥰
Pasta da efsaneydi. Sağ olsunlar.

X