Yillardir dalga geciyorlar!!!

Hayır bu insanlar okumaya mı gidiyor yoksa podyum yarışına mı...
Orası okul okul!
Bıraksalar ya senin kaşını gözünü derslerine kullansalar o akıllarını.
Akıl var mı ondan da.emin değilim ya neyse.
Sen nasıl istiyorsan öyle olursun.
İster bakımlı olursun ister kaşını aldırırsın istemezsen hiçbirşey yapmazsın.
Onlara ne bu durumdan kime ne?
Ger artık öyle bir devirde yaşıyoruz ki ilkokul çocukları kıyafet beğenmiyor..
Ortaokulda kaşlar incecik alınıyor saçlar boyanıyor sürmeler rimeller çekiliyor.
Göstermelik bir podyuma çıkılıyor sanki..
Sanki okula değil de paris moda haftasına felan gidiliyor..
Komik ama ne komik...
Konu sahibi her üniversite okuyanı çok bilgili felan sanma.
Nice üniversite mezunları var tam takır kuru bakır.
Okumuş cahillerden bunlar da..
Cahilliklerine ver..

onun kolayı var artık sahte resim ekledi mi bulunuyo valla netten anında :KK34:
bencede bi foto eklesin öbür türlü ne biz yardımcı olabiliriz ne de arkadaş bu işin içinden çıkabilir..
açıkçası bu işin altından farklı bişi çıkacakmış gibi geliyor bana :KK31:
Avrupa'da olsa inanın inanırım, çünkü lisede bile gözümün önünde cok olurdu.
Bu yüzden okullarda cok uyarılır, bilgilendiriliriz.
Ama kos kocaman Üniversiteside'de olmazsi benide şaşırttı.
Konu sayibin ne diyeceklerini cok merak ediyorum şimdi. Ama dunyanın her yerinde olan bu aptal davranış neden Türkiye'de olamayacak, bir şey olsunki..
neyse ben biraz sizi izleyeceğim:))

Son düzenleyen: Moderatör:
Orası okul okul!
Ortaokulda kaşlar incecik alınıyor saçlar boyanıyor sürmeler rimeller çekiliyor.
Komik ama ne komik...
Cahilliklerine ver..

aynen katılıyorum sana canım hep özentinin sonuçları bunlar
eskiden bişilerin anlamı önemi vardı hem ööle herkes de gidemezdi üniv.e
ayrıyeten gidildi mi de takım elbiseler janti kıyafetler tertemiz jilet gibi gidilirdi
şimdi ööle mi şimdi herkes okuyor herkes bişilerin sahibi ama aslında herşeyden yoksun
bilemiyorum dediğin gibi el kadar çocuk bile kombinden bahseder oldu
çok sanallaştık ve çok yitirdik hayatta bazı şeyleri
açıkçası ben konu sahibi arkadaşın pek fiziki şeylerle alay konusu olduğunu düşünmüyorum
gerçi alay konusu mu o da belli değil
küçük ayrıntılar var yurtdışı vs belki dedim bunlarla ilgili bişilerdir ama
sanmıyorum ya çok fazla ve gereksiz bi kuruntu
ya da gerçekten ahmak bi gençlik ortadaki :KK31:

Orası okul okul!
Komik ama ne komik...

Cahilliklerine ver..
hehe babımı hatırlatın ya:))
ablam gil tartışırken, aynı böyle bir şey derdi:):KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
Avrupa'da olsa inanın inanırım, çünkü lisede bile gözümün önünde cok olurdu.
Bu yüzden okullarda cok uyarılır, bilgilendiriliriz.
Ama kos kocaman Üniversiteside'de olmazsi benide şaşırttı.
Konu sayibin ne diyeceklerini cok merak ediyorum şimdi. Ama dunyanın her yerinde olan bu aptal davranış neden Türkiye'de olamayacak, bir şey olsunki..
neyse ben biraz sizi izleyeceğim:))

I don't understand :KK1:
bende izlemede kalıcam bu saatten sonra :KK1:
bazen olabilyo bu tip şeyler ama anlam veremiyosan bi noktadan sonra görmezsin gider yada etraftakilerde unutur olay neyse..bilmiyorum ben çıkamadım bu işin içinden sanırım çok detayda verilmedi fikir yürütemiyorum işin tuhaf tarafı konu sahibi de tahmin yürütemiyo neyle ilgili bööle bişeye maruz kaldığını e hadi foto bişi eklesin diyoruz birazcık düzenleme yaparak o da yok :KK50:

tek söyleyebileceğim farklı olduğun için olabilir.
ama açıkçası arapların bile sana çirkin demesine anlam veremedim.
kendileri gayet kıllı olurlar mesela ama ortamdaki kızlar çok dikkat çekici ve genlerden gelen güzellikleri de varsa seni garipsemiş olabilirler.
atıyorum iskandinav bir ülkede alınmamış gür kaşlar tiksinti verici olabilir.
ben senin yerinde olsam, herşeyimi baştan geçirirdim. kilom varsa verirdim, düzgün bir kot ve badi, yüz cilt bakımı sivilcelerden kurtulmak, kaş-bıyık ve diğer epilasyonları yaptırır, güzel bir makyaj göz kalemi ruj allık ve fondoten ile, bir de saçlarımın aralarına bikaç ton açık renk ile balyaj attırır, topuklularımı giyer kendime güvenli bir şekilde aralarına karışırdım.
hem bundan sonra bile olumsuz yorum geliceğini sanmam, hatta olumlu tepkiler alırsan moralin düzelir
ama hala olumsuz yorumlar devam ediyorsa gerçekten o insanlarda problem vardır.

Güzelik önemli degil arkadas olmak icin aslinda, ama sanirim sag degisti..
O yüzden sende ortama ayak uyduracaksin veya bunlari takmayacaksin.
Seni okurken Feriha dizisi aklima geldi, sanriim hayat gercekden öyle???
Kim iyi ve pahali giyiniyorsa o IN ve güzel oluyor ???
Sen bence kaslarini aldir, kendini yenile , bakalim ozaman degisiklik olacakmi ?

Ama malesef bizim millet cogunluk ne derse oraya kayarlar, iki kisi sevse seni digerleride yaklasir.... yazik aslinda ezik olan onlar ama iste hepsi ayni oldugu icin fark eden yok...

Benim bir arkadasimin kasları çok kalın ve birlesikti herkes dalga geciyordu babasi aldirmasina izin vermiyordu ama en sonunda kızı nasıl bir psikolojiye soktugunu görünce izin verdi kız iyice bi guzellesti kendine özgüveni geldi. Ama şunu söyleyeyim Peygamber efendimiz kaş aldiranlara lanet okumus. Yalan olmasın öyle okumuştum. Evlenince eşin izin verirse günah olmazmış ama.

Arkadaslar ben 19 yasimdayim.Genelde guzel oldugum söylenemez ama ayri ayri mesela badem gözlerimin guzel oldugunu ve ya ince kivircik hatlara sahip fizigimin ve ya uzun kalin saclarimin guzel oldugunu söylerler. Herkes guzel modern giyindigim söyler.Universetedeki arkadaslarimdan giyimim fln farklenmez.Bunlarin hepsi gercek anlamda söylenmis sözler.Ama Yillardir bir sorunum var lisede universetede koskoca cocuklar olmuslar benimle dalga geciyorlar.Lisede okudugum zaman benimle dalga gecer konusmazlardi biri benimle arkadas olmak konusmak istedigi zaman onunlada dalga gecer uzaklastirirdilar.Lisede okudugum zaman ilk önceler pek kafama takmazdim ama 1 yil sonra sabrim tasdi nerdeyse hergun lisede birileriyle benimle böyle davrandiklari icin kavga eder dayanamazdim aglardim.Bazense gitmez evde kalirdim.Sonra kendimi toparladim kimseyi aldirmadim derslerimi calistim universeteye girdim.Insan aldirmamaya calisiyor ama yinede merak ediyorum neden böyle davrandiklarini?Lisede ve universetede bir kac arkadasa sordum biri bana "cirkinsin" diye digeri "seni seksi bulmuyorlar cirkinlikle alakasi yok" , bir baskasi "özguvenin yok" o yuzden dedi.Cirkinsin diyorlar ama yanlarinda giden kizlarin hepsi guzel degil hatta benden cok daha cirkinleri var sisman yöndemsiz 10 ton makyajla yuzlerini kapamaya calisan kizlari göruyorum cok sasiriyorum onlarda olan bdnde olmayan ne var ki?Kötu seslenmesin ama artim var eskigim yok.Arkamdan "Su kiz"diyorlar sonra "aaa cok guzelmis" yada "cikmak istedigin kiz bu degil miydi ya" ve ya "okulun en guzel kizi geliyor"diyip guluyorlar.Bugun bir kac sinif arkadaslarimla takilan cocuk geldi yanimiza bir kizin erkek atkadasindan bahsediyorlardi sonra cocuk arapca(cok az ama anliyorum)"bu kizinda erkek arkadasi varmi"dedi oda "evet vardi ama ayrildilar" cocuk soke oldu "Hayir hayir olamaz inanmiyorum ben onunla asla cikmazdim"dedi.Kizda 10 ve ya 50 bin verseydiler cikmazmiydin dedi oda hayir asla dedi.Beni parayla bile kiyasliyor ben satilik esya flnmiyim.Cok korkunc.O kadar mi igrencim yani?Acaba sorun kaslarim mi?Ben baska sabep bulamiyorumda.Universetede herkes kaslarini aliyor bir tek ben almadim.Hatta bir.kac ay önce duydum tanidik bir kiz annesine anne kaslarimi almam lazim yoksa herkes benimle dalga geciyor demis.

güzellikle çirkinlikle ilgisi yok bu dediklerinin. bence böyle davranmalarının tek bi sebebi olabilir ya tarzında yada hal ve hareketlerinde bir tuhaflık var senin.tarzını merak ediyorum açıkcası acaba anlamadan çok rüküş yada ucube gibimi :KK53: giyiniyorsun. umarım beni yanlış anlamazsın .çünkü saydığın özelliklere göre oldukça güzel olmalısın kaldıki budurum güzellikle çirkinlikle ilgisi de yok.resim yüklesende öyle yorum yapsak keşke:KK34:

Hem gözlerine fiziğine okadar iltifat alıyorsun, hemde bana herkes çirkin diyor diyorsun...
Birde çok az arapça anlıyorum demişsin, ama bütün konuştuklarını şıp diye anlamışsın...
vallah hiçbişey anlamadım :44:Üniversite değil mi o yaa Üniversete yazıp durmuşsun.
Ben en çok bunlara takıldım kusura bakma
:44:

bakimlilikatan ziyade hal ve hareketlerden dolayi olabilir..
Zira çok makjazli ve her daim ojeli kadinlarda dalga konusu olabiliyorlar.. Bknz: Esra ve Ceyda kardesler

Son düzenleme:
Benim bir arkadasimin kasları çok kalın ve birlesikti herkes dalga geciyordu babasi aldirmasina izin vermiyordu ama en sonunda kızı nasıl bir psikolojiye soktugunu görünce izin verdi kız iyice bi guzellesti kendine özgüveni geldi. Ama şunu söyleyeyim Peygamber efendimiz kaş aldiranlara lanet okumus. Yalan olmasın öyle okumuştum. Evlenince eşin izin verirse günah olmazmış ama.

O ne demek ya? Peygamberimiz lanet okumussa birine, o zaman kim olursa olsun bu laneti kaldiramaz..
koca peygamberden üstün mü yani? burda bi tuhaflik var..
öyleymis böyleymis kulaktan kulaga sözlerle olmaz bu isler, iyice arastirip oyle konusmak lazim:KK19:

Resim eklemezsini mantıksız çünkü ben olsaydım, yalancıda olsaydım, Internetden bur kız bulur istediğin gibi yüzünü kapatır eklerdim:KK17:
Olsun görüntü olur böyle hayalim de bile canlandıramıyorum , yalan bile olsa ki sanmıyorum hem merakımız gider hem yardımcı oluruz belki :)

Son düzenleme:
Olsun görüntü olur böyle hayalim de bile canlandıramıyorum , yalan bile olsa ki sanmıyorum hem merakımız gider hem yardımcı oluruz belki :)
Ola bilirsek ne mutlu, ama hayatı boyunca dalga geçmişler burdada sanki uğradı gibi...
Neyse siz bu işi çözmüştünüz. Ben nasıl olsa herşeyde hemen inanıyorum :KK5:

kendine özgüveni olan insanlarla kimse dalga geçemez ...biraz hassasın galiba......çok kısasın çok mu uzunsun çok mu kıllısın albino musun yoksa çok mu pasaklısın.........peki senin kendinde beğenmediğin yerlerin neler......bunları değiştirmek için ne yapıyorsun
mesela ben kıldan tüyden hiç hoşlanmam başkalarının bana tüylü olduğumu söylemesi de beni gerçekten üzerdi........paramı kazandığım an ilk işim tüm vücut iğneli epilasyon yaptırmak oldu........burnumdan da hoşlanmazdım gittim onu da yaptırdım

sana söylediğim şeyler çok elzem değil......daha çok beğenilmedim...daha başarılı da olmadım....eşim eski fotoğraflarımdaki farkı fazla anlamadı bile.......ama ne oldu ....kendimi çok daha iyi hissediyorum.

önce kendinde beğenmediğin yerleri anlatmakla başla

X