Anneden kalan travmaları aşmak

Evlat ayrımı konusuna hiç girmeyeyim 🥲 Öneriniz için teşekkürler. Değerlendireceğim ama ücretiz olunca işin hakkını vererek yapmazlar gibi düşünüyorum hep. Size yardımı olduysa öyle değil demek ki?

Ben ücretli ücretsiz pek çok psikolog, psikiyatr desteği aldım.
Kesinlikle ücretle ilgili bir durum olmadığını tecrübelerimden sonra karşımıza çıkan kişinin mesleğine ve insana olan saygısı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum.

Etrafta annelerinin el üzerinde tuttuğu kızlarını görünce ben niye haketmiyorum sorusunu nasil aştınız hani özel olacak ama bu kızlar altından mi
Öyle annelerin anneleri çocuklarını ne sevgi dolu büyütmüş ki çocuklarına davranışlarina yansıyor derim.Altindan olan çocuklar değil canım kişinin geçmişi ya da yüreği, merhameti.Bir şeyler eksikse benim tamamlayamacağımi öğrendim ben.Kendini yıpratma olay senlik benlik değil.Affetme ok ama beklentiye de girme

Öyle annelerin anneleri çocuklarını ne sevgi dolu büyütmüş ki çocuklarına davranışlarina yansıyor derim.Altindan olan çocuklar değil canım kişinin geçmişi ya da yüreği, merhameti.Bir şeyler eksikse benim tamamlayamacağımi öğrendim ben.Kendini yıpratma olay senlik benlik değil.Affetme ok ama beklentiye de girme
Teşekkürler sagolun

X