Yine mi...

Dun en son buraya yazdıktan sonra esım geldı.Kuzenımle gorusmus gelıcem dıye konusmus.

Geldı.Şaşırdım halıyle,hıcbırsey yokmus gıbı davrandım ama o kafasını bıle kaldırmadı ıcerde oldugu surece.

kızm uyandı aldı parka goturdu.Gece de kalmaya gelmedı kuzenlerımle arkadaslarına gıtmısler.genelde zaten kuzenlerımle takılır buraya geldıgınde.

Sabah gelmısler ben uyuyordum uyandıgımda kızımla oynuyorlardı.Kahvaltı sonrası kızımı alıp parka gıttıler.

Nasıl yani????? Nasıl bu kadar rahat davranabiliyor? Kafasını bile kaldırmadı derken, utançtan mı yoksa kendi kendine triplerde mi? Ben anlamadım:S

pislik herif yaa bu adamın soyadını taşımak öyle mi?
Bu ne arsız bir adam ne yüzsüz herif yaa ayy okurken karşıma getirseler koysalar da gebertsem diye düşündüm:KK14:
Bu heriften baba da olmaz ben olsam şans verir gibi yapardım nasıl olsa yine aldatır yakalarım delilleri alır bi temiz boşarım
kızımdan da mümkün olduğunca uzak tutarım.. Allah bu yaşadıklarını unutturacak kadar mutlu bir hayat yaşamayı nasip etsin bundan sonra inşallah ya çok üzüldüm:KK50:

Bir avukatla görüşmenizi tavsiye ederim.Çünkü ne kadar inkar edecek olsa da aldatma var ortada kaç kere.Ancak siz hepsinde affedip normal yaşantınıza döndüğünüz için,ispat etmekte zorlanabilirsiniz.Bundan sonra gene yumuşayıp,beraber yaşamayı göze alabiliyor musunuz?
Umarım en kısa zamanda bu durumdan kurtulursunuz.

Allah muhakkak yardım ediyor ama kocanında pervasızlığını lütfen unutma.kendini sürekli tekrarlayan bir adam.senin bunları yakalaman gayet normal.

bence adam umarsız,ne yaparsam yapayım yanımda nasılsa diyrdur.eminim bu defa şaşırmıştır:KK34:

Hakkınızda hayırlısını dilerim.
Yaşadıklarınız ve özellikle gördükleriniz hiç kolay atlatılacak cinsten olaylar değiller.
Rabbim kimseye yaşatmasın.

Nasıl yani????? Nasıl bu kadar rahat davranabiliyor? Kafasını bile kaldırmadı derken, utançtan mı yoksa kendi kendine triplerde mi? Ben anlamadım:S

destegınız ve yorumlarınız ıcın tesekkurler arkadaslar.evet aynen oyle esım hıcbırsey olmamıs gıbı annemlere geldı.kpss sınavımın bu hafta oldugunu bılıyor.almaya geldım kızımla esımı demıs.ben de kaale almadım geldıgınde.annemler varken sadece daha duzgun davrandım cunku onlar hala bılmıyorlar durumu.4de yola cıkıcaz dedı,benım ıslerım var dedım cıktım.

aksamustu yola cıktık amaen yakınımızın babası vefat ettı gerı donduk. Bırbırımıze ne yol boyunca ne de evde bırkac cumle harıcınde ıletısımde bulunmadık ve o yıne hersey normalmıs gıbı davranıyor

destegınız ve yorumlarınız ıcın tesekkurler arkadaslar.evet aynen oyle esım hıcbırsey olmamıs gıbı annemlere geldı.kpss sınavımın bu hafta oldugunu bılıyor.almaya geldım kızımla esımı demıs.ben de kaale almadım geldıgınde.annemler varken sadece daha duzgun davrandım cunku onlar hala bılmıyorlar durumu.4de yola cıkıcaz dedı,benım ıslerım var dedım cıktım.

aksamustu yola cıktık amaen yakınımızın babası vefat ettı gerı donduk. Bırbırımıze ne yol boyunca ne de evde bırkac cumle harıcınde ıletısımde bulunmadık ve o yıne hersey normalmıs gıbı davranıyor

Eşinize geri mi döndümüz anlamadım ben :44:

esıme gerı donmedım.annemlerde kalırken o geldı.sımdı de cenazemız var bızımle duruyor.cenazeye kayınpederım de geldı.

Ben annemlerdeyken kendı evımıze cıkmıs.Konustum senle aynı evde yasamak ıstemıyorum annenlere ın dıyorum ınmıcem dıyor.Ben mı ınıyım ıyı barı dıyorum sen bılırsın dıyor.burası benım de evım dıyor. Eve kadın atarken de haber verırsın bundan sonra yuzyuze gelmeyız dedım susuyo oyle.Tut ensesınden at dısarı dıyo seytan.. Bı ınsanda utanma olmazmı ya.esyalarını parca parca yukarı cıkarmıs yıne.

Bosanan kadar evden cıkarma hakkım yok degılmı?

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar
buraya yazdıgımdan bu yana esımle aynı evde ayrı odalarda yasıyoruz. evden cıkmıyor, anlasmalı bosanmaya hala yanasmıyor.
avukat arkadasıma danıstım, anlasmalı da olsa sen de dava acsan eylule cekılır mahkeme gunu dedı.

gunduzlerı kızımlaevdeyız ogle uykusundan sonra dısarı cıkıyoruz.Hayatımda sadece kızım varmıs gıbı yasıyorum artık.Ama ıkı gun once yasadıgım olay benı sınır kupune dondurdu.Arkadasımla gorustum donuste dolmusa bınecektım,arkadasım dolmusa bınmeme yardım ettı ama cantayı vermek ıcın arkasını dondugunde dolmus coktan ılerlemıstı.ben de cantayı bebek arabasına koydu sanıyorum baktım yok,parasız cantasız kaldım.dolmustan ındım hızlı hızlı ılerledım kızım da o arada uyudu.Tekel bayısınden arkadasımı aradım cantamı getırdı.Esımı aramıs cantası bende kaldı dıye. Kızım uyuyunca dolmusta hem atta cantası hem kızım hem bebek arabası ıle gıdemedım esımı aradım bızı alırmısın dıye tamam dedı.Yolda aradı demedıgını bırakmadı,kımse benı madur etmıyormus ama ben edıyormusum,annesı babası benım ıcın pervane oluyormus ama ben babasına bı tabak yemek koymuyormusum,ıyı de evde babam gelır dıye yemek yaptım dedım(gercekten de babam gelırse dıye yaptım annem memlekete gıttı),o hala soylenıyor sen ne yapmaya calısıyosun dıye bagrıyo.Geldı aldı bızı bı karıs suratla.Aradıgıma bın pısman oldum.

Dun de kayınpederımle konustuk,ne olacak sızın bu halınız dedı,sız ayrılamazsınız ben bılıyorum ama herkesı uzuyorsunuz dedı.Hem ayrılmak ıstıyorsun hem de memlekete cagırmıssın dedı :KK53: ben oyle bırsey yapmadım dedım. Konusmuyorsunuz sonra benı yemege beklıyorsunuz ben ne yapıyım sızde dedı. Babacım ben ondan bosanmak ıstedıgımı soyledım ama o neyı beklıyor bılmıyorum dedım.Ayrı kalın bıraz kızım dedı.Ben de o zaten tatıle cıkacak yazlıga gıtsın ben evımde dururum dedım.Benım oglum da konusma ozurlu konusamıyor adam dedı,sen konus dedı. Kpss den sonra yenıden konusucam artık
Kızım uyurken ev kıralarına fılan baktım.Dusundugum gıbı ama duzgun bır emlakcıya gıdersem sanırım daha mantıklı olacak

Son düzenleme:
eşinin yaptıklarına kocaman bır "ohaaaaaaa" çekerek okudumm

senın sabrınaaaa "hadı bee bu kadrada sabredılırmı "diye okudum

ve

en sonundada "hala boşanmamış olmana resmennn şokkkkk oldumm""

diyecek başka bişe bulamıyorum gec kalıyorsun her saliseee

sanıye demıyorum saliseeeee

farkındayım arkadasım,avukat arkadasım anlasmalı bosanmaya ıkna etmem gerektıgını soyluyor.bır celsede bıtırırsın dıyor ama adam benle konusmuyorkı,soyledıklerımı dınlese bıle cevap vermıyor.En sonunda kendım davamı acıcam

senin eşin nasıl söyleyeyim cinsel problemleri olan birisi yani aldatma bi suç yanlış bi davranış ama senin ki o olayı aşmış, çocuğun büyüyünce daha büyük sorunlar yaşarsın allah sabır veriyor demekki o adamın yüzüne bakabiliyorsun hala, kaç kurtul bence bu kadar şey yaşamışsın daha fazlasını yaşama yazık sana

affetmekle büyük hata yaptınız baskasıyla olan kocayı siz nasıl yanınızda yatırabiliyorsunuz mide bulandırıcı tabi konusması kolaydır ben evli degilim bilemicem allah yasatmasın cok zor allah yardımcınız olsun

X