Yine mi...

hepiniz kendinize yakışır tavrlarla yorum yapmışsınız. Pea beddua döner dolaşır sahibinini bulur. kızııım köpeğin duası kabul olsaydı gökten senın gibilere kemik yagardı. ahdi canım hadiii. Allah mutlulugum kıskanlanlara mutluluk yuzun göstermesin yarabbım. (amin ):nazar:

Kötü içerik butonunu hakettin.

hepiniz kendinize yakışır tavrlarla yorum yapmışsınız. Pea beddua döner dolaşır sahibinini bulur. kızııım köpeğin duası kabul olsaydı gökten senın gibilere kemik yagardı. ahdi canım hadiii. Allah mutlulugum kıskanlanlara mutluluk yuzun göstermesin yarabbım. (amin ):nazar:

senin ne mutluluğunu kıskanıcam ya:KK9::KK9::KK9:canım bu arada yerinde olsam üremezdim,zaten zeka geni olarak şanslı değilsin,bir de üstüne üstlük halanın oğluyla nişanlıyımışsın,akraba evliliği faktörünü de katıyorum ki...vah ki ne vah o çocuklara:KK9::KK9::KK9::KK9:

ama doğru ya sen üremelisin,sonuçta kendini yüksek topuk giymiş bir vajina olarak görüyosun sadece...mazallah kısır derler naparsın sonra kızıııaaaam,kocan gider eldeeeaaannn!

sen benım gururumun haysiyetımın bekcisimisin be kadın!!!!:.....
- kızım burda boşan boooşan diye bagıran kdınalrın hepsi kocalarından bi acı görmüşler.. Biraz mantıklı ol ozman bukadar biliyorsa baştan bi ** yediğinde boşasaymış şimdi çoktan boynuzlar 100 geçmiş. Çözümmü arıyor. size allah akıl versin. diyorum

iki arkadaşa karşı üslunuba bak ya,ne kadar berbat!! boşan diye bağıranlardan biri de benim ama eşimden hiçbir acı görmedim.kendinle karıştırma bizi.ya gerçekten bı kadar kötü ve terbiyesiz bi üslup görmedim ben,sinirim oynadı! Allah asıl sana akıl versin!!!!! böyle konuşan birinden ironi beklemek bizim hatamız zaten,o yorumdan daha beterini yapmaması mucize sayılır!

kedi35 in yorumlarini pek dikkate almamak gerek,evlilik icin yasinain dolmasini nisamlin dedigi kisinin yaninda bekliyor...

kari koca hayati gibi yasiyor cinsel olarak erkekleri baglanyacagina inaniyor

Allahım ne insanlar var yarabbim.
Bedduaya bak ya, Allah akıl fikir versin.
Seni kim tanıyorda mutluluğunu kıskansın.

yuh yuh yuh diye diye okduudm. çokmu boş bıraktın kocanı belki cinsellikten sorunları oldugu için dışarı gitti... Belkide sorun sende tamam adam yapıyor ama sen hiç düşündünmü ben hata yaptımmı acaba ihmal ettimmi kendimi saldımmı ..
erkekler öylr birşeyki.. ama seninki baştan oynaşmaya başlamış bii tarafı.. boşanmayın niye boşancan.. boşan dahda sal gitsin. size bakmak zoruda boşanma çook sogundun belkı ama ytekrar kazanmaya çalılş kocanı.. baktın yapamıycan BOŞANMA ama Çok yzde verme baksın size evladınız var.. boşanpta napcan.. sen kadnlıgını koy ortaya biraz toparlanmaya çalışın.........

Bre Bre Bre... Yoruma bak be, her yanından hata akıyor..

Bir çok kadın yuvası dağılmasın çocuğu babasız büyümesin diye kendini aldatan adamı affediyor ve olanları sindiriyor.
Ben de babasız büyüdüm, elbette ki sıkıntıları var. Ama sizin durumunuza bakınca düşünüyorum da; inanın babasız büyümek böyle bir babanın evladı olarak onunla aynı çatı altında yaşamaktan bin kat iyidir... (ki aynısını kendi babam için de söylüyorum)

Böyle bir durumda boşanmaktan korkmayın lütfen. Eğer barışma gibi bir niyetiniz varsa ve hiç bir şey olmamış gibi devam ederseniz tekrar bir şekilde patlak verir ve olan size ve olayların farkına varmaya başlayan çocuğunuza olur. Bu adamın tekrar yanlış yapacağı ortadayken kendi hayatınızdan, psikolojinizden, sağlığınızdan,onurunuzdan, gururunuzdan boşu boşuna fedakarlık etmeyin lütfen...

Kedi35 nickli arkadaşın yazdıkları hiç şaşırtmadı beni. Zira kendisi esmer insanları köle olarak görebilecek bir zihniyete sahip...
'Kadın'ı da erkeğini memnun etmek için doğmuş bir seks makinesi, cinsel obje olarak görmesi gayet normal... :KK14:

http://www.kadinlarkulubu.com/bastan-yaratin/527835-beyaz-tenli-olmak-kotumu-20.html#post24813824

Her defasında daha bir acıyorum kendisine..... Bir kadın anca bu kadar değerini düşürür....:KK14:

jınglebells, senın adına üzülsem mı sevınsem mı bılemedım
ıyıkı o adamın gerçek yüzünü gördün..
lütfen burda yazılan bazı yorumları dıkkate alma, boşanmanı tavsıye edıyorum
bı kez olsa hadı belkı neyse dıyebılcem ama, bu sefer çok ılerı gıtmış, vıdeo felan :KK50::KK50:

Bir çok kadın yuvası dağılmasın çocuğu babasız büyümesin diye kendini aldatan adamı affediyor ve olanları sindiriyor.
Ben de babasız büyüdüm, elbette ki sıkıntıları var. Ama sizin durumunuza bakınca düşünüyorum da; inanın babasız büyümek böyle bir babanın evladı olarak onunla aynı çatı altında yaşamaktan bin kat iyidir... (ki aynısını kendi babam için de söylüyorum)

Böyle bir durumda boşanmaktan korkmayın lütfen. Eğer barışma gibi bir niyetiniz varsa ve hiç bir şey olmamış gibi devam ederseniz tekrar bir şekilde patlak verir ve olan size ve olayların farkına varmaya başlayan çocuğunuza olur. Bu adamın tekrar yanlış yapacağı ortadayken kendi hayatınızdan, psikolojinizden, sağlığınızdan,onurunuzdan, gururunuzdan boşu boşuna fedakarlık etmeyin lütfen...

tesekkur ederım arkadasım destegın ıcın.canını yakmak ıstemem sorularımla ama babasız buyumenın hangı dezavantajları ıle karsılastın?ya da karsılastınmı dıyım..

tesekkur ederım arkadasım destegın ıcın.canını yakmak ıstemem sorularımla ama babasız buyumenın hangı dezavantajları ıle karsılastın?ya da karsılastınmı dıyım..

canım ya:KK43:kendinden önce bebeğini düşünüyosun...sana laf edenler utansın...üzülme sen...Allah ayırdeder haklı haksızı.

Bu aksam esım benı arıyor (!)
telefonum kapalıydı annemlerı aramıs annemler de teyzesıne gıttı kalmaya demısler ordan teyzemı aradı,
Mavşin yemlerını bulamıyomus nerdeymıs!
Ben de bır anlık galeyanla ordadır burdadır dedım sonra senın ne ısı var o evde benım gıtmemı mı bekledın dedım
o da evet dedı. ben geldıgımde ınsallah orda olmazsın dedım bılmıyorum dedı :S
Kafayı yedırtcek bu adam bana goren derkı hıcbısı yapmamıs

bu kedicikmidir pisicikmidir nedir,deli ayol bu.
neyse takma sen densiz konuşanları
sen doğru bir karar verdin.

Bu aksam esım benı arıyor (!)
telefonum kapalıydı annemlerı aramıs annemler de teyzesıne gıttı kalmaya demısler ordan teyzemı aradı,
Mavşin yemlerını bulamıyomus nerdeymıs!
Ben de bır anlık galeyanla ordadır burdadır dedım sonra senın ne ısı var o evde benım gıtmemı mı bekledın dedım
o da evet dedı. ben geldıgımde ınsallah orda olmazsın dedım bılmıyorum dedı :S
Kafayı yedırtcek bu adam bana goren derkı hıcbısı yapmamıs

canım yırtılmış bir kere o perde,çatlamış ar damarı...ona göre eminim "bunda büyütecek ne var,onlar kaşındı ben de bir anlık şeytana uydum" dur...sen abartıyosundur ona göre...başka bir kadının yanından gelip senin yanında uyumak da normaldir...perde yırtılınca işte...oluyo böyle...

kuşun yemlerini mi düşünüyomuş ah kıyamam hayvanları da severmiş!!!pislik adam...(alınıyosan üzgünüm ama içime çok battı durum)
sen çok doğru bir yoldasın,bir yuva kolay kurulmuyo kolay da yıkılmaması lazım ama senin yuvan temelinden yıkılmış zaten...
Allah yardımcın olsun...

sen ne kafayı yiycen ya o "ıssız adam" sendromuna yakalanan pis kocan yesin kafayı...köşebaşlarında sürünsün bakalım,senin mutlu hayatına uzaktan baksın bakalım pişman olmak neymiş görsün bi...üzme sen kendini.

arkadaşım umarım en yakın zamanda eşinden ayrılabilirsin... biliyorum yuva zor kuruluyor ama sizin evliliğinizde bir yuva kalmamış bence... sadece yemek yepılan temizlik ihtiyaçları karşılanan bir yer gibi... sanada yazık değilmi eşin hayatını yaşamaya devam edeerken , sen evde ona himet etmeye devam edip duracaksın.. seninde bir hayatın var ve bizler bir kez yaşıyoruz bu hayatı... değerini bil kendinin... sana değer vermeyen adamın ynında da bir dakika durma artık... biraz cesaret sadece inan onsuz hayatın çok daha iyi olacaktır....

canım yırtılmış bir kere o perde,çatlamış ar damarı...ona göre eminim "bunda büyütecek ne var,onlar kaşındı ben de bir anlık şeytana uydum" dur...sen abartıyosundur ona göre...başka bir kadının yanından gelip senin yanında uyumak da normaldir...perde yırtılınca işte...oluyo böyle...

kuşun yemlerini mi düşünüyomuş ah kıyamam hayvanları da severmiş!!!pislik adam...(alınıyosan üzgünüm ama içime çok battı durum)
sen çok doğru bir yoldasın,bir yuva kolay kurulmuyo kolay da yıkılmaması lazım ama senin yuvan temelinden yıkılmış zaten...
Allah yardımcın olsun...

sen ne kafayı yiycen ya o "ıssız adam" sendromuna yakalanan pis kocan yesin kafayı...köşebaşlarında sürünsün bakalım,senin mutlu hayatına uzaktan baksın bakalım pişman olmak neymiş görsün bi...üzme sen kendini.

ne alınıcam arkadasım,ben kı boynuzlanmıs bırı olarak ( ha bu arada 100u gecmıstı bı de unutmayalım) :)) bu arada kedıcık35 hortlamıs dıger lınkte.

Son düzenleme:
konunu takip ediyorum canım ... boşanma konusunda fikrim değişmedi.. yazdıklarından senin güçlü ve çok sabırlı bir kadın olduğunu çıkarıyorum... bu arada dersanede öğretmenlik yapacağını yazmışsın.. kpss ye hazırlanıyor musun bilmiyorum ama inşaallah atanırsın .. Rabbim yardımcın olsun...

X