Yine mi...

tesekkur ederım arkadasım destegın ıcın.canını yakmak ıstemem sorularımla ama babasız buyumenın hangı dezavantajları ıle karsılastın?ya da karsılastınmı dıyım..

Bu tip sorular canımı yakmayacak kadar az hissediyorum babasız büyümenin eksikliğini. Hatta eski Türk filmlerinde 'babasız büyüyen çocuk' konusunu bu kadar dramatize etmelerine anlam verememişimdir hiç. :KK1: Belki de annem tek başına bana yettiğinden böyleyimdir, bilemem.. Konusu geçtiğinde annemle babamın ayrı olduğunu söylemekten gocunmayan bir çocuktum, çünkü farkındaydım; onsuz da yapabiliyorduk.

Annem bana hem anne hem baba olabildiği için bu durumun dezavantajlarıyla karşılaşmadım pek.

Ta ki 17 yaşıma gelip babamla tanışana kadar...
Çok sevip, bağlanıp bir anda babam tarafından terk edilince afalladım ve işte şimdi hissediyorum eksikliğini. Burada da problem babasız büyümem değil aslında, onu tanıyıp bir anda onsuz kalmam. Şu an hiç görüşmüyoruz, görüşsek 'annem babam ayrı, babamla görüşüyorum' diye düşünüp yine bir eksiklik hissetmem.

Kesinlikle babasız büyümenin güzel bir şey olduğundan bahsetmiyorum tabi. Ama bazen öyle durumlar oluyor ki onsuz yaşamayı, onunla yaşamaya tercih etmek zorunda bırakılabiliyoruz.

Bu arada linkini eklediğim konuda sanki beğenilmek(pohpohlanmak :KK9:) ister gibi kendi mesajıma yönlendirmişim. :KK1: Bu şekilde anlamayın sakın arkadaşlar, direk kendi mesajlarımı arattığım için o çıktı karşıma, linke tıklayınca da o mesaja yönleniyorsunuz.

Bu tip sorular canımı yakmayacak kadar az hissediyorum babasız büyümenin eksikliğini. Hatta eski Türk filmlerinde 'babasız büyüyen çocuk' konusunu bu kadar dramatize etmelerine anlam verememişimdir hiç. :KK1: Belki de annem tek başına bana yettiğinden böyleyimdir, bilemem.. Konusu geçtiğinde annemle babamın ayrı olduğunu söylemekten gocunmayan bir çocuktum, çünkü farkındaydım; onsuz da yapabiliyorduk.

Annem bana hem anne hem baba olabildiği için bu durumun dezavantajlarıyla karşılaşmadım pek.

Ta ki 17 yaşıma gelip babamla tanışana kadar...
Çok sevip, bağlanıp bir anda babam tarafından terk edilince afalladım ve işte şimdi hissediyorum eksikliğini. Burada da problem babasız büyümem değil aslında, onu tanıyıp bir anda onsuz kalmam. Şu an hiç görüşmüyoruz, görüşsek 'annem babam ayrı, babamla görüşüyorum' diye düşünüp yine bir eksiklik hissetmem.

Kesinlikle babasız büyümenin güzel bir şey olduğundan bahsetmiyorum tabi. Ama bazen öyle durumlar oluyor ki onsuz yaşamayı, onunla yaşamaya tercih etmek zorunda bırakılabiliyoruz.

Bız 5 gundur annemdeyız kızımla ve esım daha bı kere kızım ne yapıyor ıyımı demedı.ben gıttıkten sonra hemen kendı evımıze cıkmıs. ıcım pır pır edıyor evede kdın atarsa dıye.facebookta canak okey oynayıp duruyo, gırdıgı +18 odaları duvarından kaldırma zahmetınde bıle bulunmamıs. Kuzenlerımle sureklı telefon halınde,haftasonu gelmeyı duunuormus.

ben şimdi senin eşinle ilgili bir kaç yorum yazarım ama bu sefer, banlanmayı bırak, musallat taşı bile paklamaz beni
o kadar sinirlendim, o kadar daraldım ki anlatamam, kalbim sıkıştı, tansyonum çıktı, sırtımda soğuk terler hissediyorum, yanaklarım kızardı, ateş gibi yanıyor

Son düzenleme:
ayy adama bak ya hem bu sebep yüzünden karısından kızından ayrı düşüyor,hemde halen o sayfalarda cirit atıyor.yok yok bu ıslah olmaz bacım.sen doğru olanı yapmışsın.

ben şimdi senin eşinle ilgili bir kaç yorum yazarım ama bu sefer, banlanmayı bırak, musallat taşı bile paklamaz beni
o kadar sinirlendim, o kadar daraldım ki anlatamam, kalbim sıkıştı, tansyonum çıktı, sırtımda soğuk terler hissediyorum, yanaklarım kızardı, ateş gibi yanıyor

aman Arkadasım ıcınde kalsın banlanacak sozlerın :) bır arkadas oyle gıttı zaten. ben artık o yasadıklarını hıc yasamıyorum hıssızlestım artık

aman Arkadasım ıcınde kalsın banlanacak sozlerın :) bır arkadas oyle gıttı zaten. ben artık o yasadıklarını hıc yasamıyorum hıssızlestım artık

zor tutuyorum kendimi inan bana
çokkk ama çokkkkkkkk zorlanıyorum
s......tir etttt
defolsun gitsinnnn
cehenneme kadar yolu var!

jinglebells; boşanmaya kararlısın bunu okuduğuma çok sevindim. Zaten bu durumda kim olsa aynısını yapardı.
Sakın evi terketme, eşini yolla evden. Boşanma durumunda, evi terkeden haksız sayılıyormuş.
Eşin bilgisayardan telefondan neyi silerse silsin; sokak aralarındaki telefoncular bile silinen dosyaları buluyorlar.
Zaten o yüzden kimseye böyle mahrem video çekmeyi önermiyorlar...Telefon tamircileri, mahrem fotoğrafları internete
falan koyuyorlarmış, haber olarak okumuştum.
Aynı şekilde bilgisayardaki dosyalar, facebook mesajları falan da dava sırasında talep edilebilir.
Eşin boşanmaya yanaşmasa ve sen de davayı kazanamasan bile, belli bir süre ayrı yaşayan çiftler bu süre sonunda yasal olarak
boşanırlar. Er ya da geç kurtulacaksın bu adamdan. Moralini bozma, umarım her işin rast gider bundan sonra...

Hukukçular daha iyi bilir, artık aldatıldığını ve şiddet gördüğünü ispatlamak zorunda değil kadınlar.
Bu konuda bazı değişiklikler yapılmış.
..

Hep birileri araya girmiş affettirmiş eşinizi size. Sizde oluruna bırakmışsınız sanırım.
Hep çocuk bahane edilmiş. Olan sizin hayatınıza oluyor.

Umarım en kısa zamanda kurtulursunuz o adamdan !

O kadar üzülerek okudum ki yaşadıklarını...Bence Allah'ın şanslı kulusun ki hep göstermiş sana o adamın yaptıklarını.Sen elinden geleni yapmışsın, yuvayı sen yuva yapmışssın o adamı her defasında affederek. Senin arkana baktığında pişman olacağın hiçbir şey yok.Allah sana güç versin de o adamdan bir an önce kurtul.

O kadar üzülerek okudum ki yaşadıklarını...Bence Allah'ın şanslı kulusun ki hep göstermiş sana o adamın yaptıklarını.Sen elinden geleni yapmışsın, yuvayı sen yuva yapmışssın o adamı her defasında affederek. Senin arkana baktığında pişman olacağın hiçbir şey yok.Allah sana güç versin de o adamdan bir an önce kurtul.

teyzem de aynı seyı soyluyor,bu adamın yaptıklarını Allah mutlaka gosterıyor sana,mutlaka bı yerden goruyorsun ogrenıyorsun dıyorlar.Cıdden bı adam nasıl bu kadar yakalanır bılmıyorum.Herseyın hayırlısı. :nazar:

Dun en son buraya yazdıktan sonra esım geldı.Kuzenımle gorusmus gelıcem dıye konusmus.

Geldı.Şaşırdım halıyle,hıcbırsey yokmus gıbı davrandım ama o kafasını bıle kaldırmadı ıcerde oldugu surece.

kızm uyandı aldı parka goturdu.Gece de kalmaya gelmedı kuzenlerımle arkadaslarına gıtmısler.genelde zaten kuzenlerımle takılır buraya geldıgınde.

Sabah gelmısler ben uyuyordum uyandıgımda kızımla oynuyorlardı.Kahvaltı sonrası kızımı alıp parka gıttıler.

Son düzenleme:
pislik herif yaa bu adamın soyadını taşımak öyle mi?
Bu ne arsız bir adam ne yüzsüz herif yaa ayy okurken karşıma getirseler koysalar da gebertsem diye düşündüm:KK14:
Bu heriften baba da olmaz ben olsam şans verir gibi yapardım nasıl olsa yine aldatır yakalarım delilleri alır bi temiz boşarım
kızımdan da mümkün olduğunca uzak tutarım.. Allah bu yaşadıklarını unutturacak kadar mutlu bir hayat yaşamayı nasip etsin bundan sonra inşallah ya çok üzüldüm:KK50:

Bir avukatla görüşmenizi tavsiye ederim.Çünkü ne kadar inkar edecek olsa da aldatma var ortada kaç kere.Ancak siz hepsinde affedip normal yaşantınıza döndüğünüz için,ispat etmekte zorlanabilirsiniz.Bundan sonra gene yumuşayıp,beraber yaşamayı göze alabiliyor musunuz?
Umarım en kısa zamanda bu durumdan kurtulursunuz.

teyzem de aynı seyı soyluyor,bu adamın yaptıklarını Allah mutlaka gosterıyor sana,mutlaka bı yerden goruyorsun ogrenıyorsun dıyorlar.Cıdden bı adam nasıl bu kadar yakalanır bılmıyorum.Herseyın hayırlısı. :nazar:

Allah muhakkak yardım ediyor ama kocanında pervasızlığını lütfen unutma.kendini sürekli tekrarlayan bir adam.senin bunları yakalaman gayet normal.

bence adam umarsız,ne yaparsam yapayım yanımda nasılsa diyrdur.eminim bu defa şaşırmıştır:KK34:

Hakkınızda hayırlısını dilerim.
Yaşadıklarınız ve özellikle gördükleriniz hiç kolay atlatılacak cinsten olaylar değiller.
Rabbim kimseye yaşatmasın.

X