Yol yakınken bitirsem mi

İşte dün bu cümleyi kurdu. Sonra seni çok kırdım dedi gönlünü alıcam o niyetle demedim dedi. Ama sanırım konuşucam bitiricem çünkü devam edemiyorum ben de o hissiyat yok. Buluşmak istiyor sürekli mesela ben bahaneler üretiyorum gitmemek için
Ayrıl boşver daha fazla umut vermeye gerek yok.

Yok bu sefer terk eder. Öyle bir eder ki şaşar kalırsın. Oğlanın parası yok çünkü. Öbürünün arabası varmış. Ondan unutamamış. Saflığıma yanayım, gerçekten takıntı yaptı sanıyordum. Haklı tabi, nerden bulacak bi daha arabalı öğrenci adam? Millet çalışıp didinip alamıyo şimdi. Babasının parası var belli ki adamın, öğrenci oğlunun altına araba çekmiş.

Para=cok ask katip biz bilmiyoruz bu isleri.

İşte bunu demesindeki anlam önemli hangi amaçla dedi

Hangi amacla diyecek tamamen en temiz ve saf duygulariyla soylemis cocuk. Ayrica 1 haftada seni nasil sevdigimi biliyorsun demis, 1 haftada seni annesine anlatmis. Siz kesin 4.haftada evlenirsiniz demedi deme.

Hangi amacla diyecek tamamen en temiz ve saf duygulariyla soylemis cocuk. Ayrica 1 haftada seni nasil sevdigimi biliyorsun demis, 1 haftada seni annesine anlatmis. Siz kesin 4.haftada evlenirsiniz demedi deme.
Ben söylediklerine güvenmedim zaten bitirmek istiyorum

Bana çok bağlanmış gibi değilde ayak yapıyo gibi geldi.

Eski konunu biliyorum açık konuşayım senin bazı düşünceleri ve hareketlerini tuhaf buluyorum ama 1 haftalık ilişkide yok seni öteki türlü hiç düşünmedim,yok seni şöyle seviyorum,böyle ölüyorum diyen adama dikkat et.

Daha 1 hafta olmuş ne sevgisi bu bu kadar? Neden seninle hiç cinsellik düşünmedim diyor? Destur ilişki yeni başlamış zaten bir zahmet düşünmesin yani. He düşünedebilir ama bunu belirtmesi tuhaf. Bence senin güvenini kazanmak için ayak yapıyor. Gerçekten ilişki kafasında olan ve seven erkeklerin ilişkide cinselliği dile getirmeye gerek duymadığını düşünüyorum. Akışına bırakıp,zamanı gelince olursa olur diye düşünürler. En azından ben şimdiye kadar hep böyle örneklerle karşılaştım. Bence dikkatli ol.
6BD94B02-2F1F-4EB6-863B-13C0C4724FAC.jpeg
Bide sürekli para muhabbeti

Yok bu sefer terk eder. Öyle bir eder ki şaşar kalırsın. Oğlanın parası yok çünkü. Öbürünün arabası varmış. Ondan unutamamış. Saflığıma yanayım, gerçekten takıntı yaptı sanıyordum. Haklı tabi, nerden bulacak bi daha arabalı öğrenci adam? Millet çalışıp didinip alamıyo şimdi. Babasının parası var belli ki adamın, öğrenci oğlunun altına araba çekmiş.
Edicem ya bu ne hep fakir edebiyatı
9944FEE5-04DA-48DB-A12D-A2035B48BC90.jpeg

Sen araba istiyorsun ya adam seni guzel dalgaya almis sen hala fakir edebiyati diyorsun. E tabi yokluk da zor bir dali tutmadan digerini de birakamiyorsun. Yok sinavlari var bilmem ne. Birak bu ayaklari merve biz yemeyiz.
Aynen araba istediğimi de söyledim ona ya

Aynen araba istediğimi de söyledim ona ya
İstemene gerek yok. Anlamıyor mu sanıyorsun? Burda içini döküp, sen şöyle şöyle deyince yaa ne alaka diye çıkışan üyeler gibi. Yeterince akıllı biriyse kurduğun cümlelerin alt metnini görüyordur zaten.

X