Yol yakınken bitirsem mi

Bana çok bağlanmış gibi değilde ayak yapıyo gibi geldi.

Eski konunu biliyorum açık konuşayım senin bazı düşünceleri ve hareketlerini tuhaf buluyorum ama 1 haftalık ilişkide yok seni öteki türlü hiç düşünmedim,yok seni şöyle seviyorum,böyle ölüyorum diyen adama dikkat et.

Daha 1 hafta olmuş ne sevgisi bu bu kadar? Neden seninle hiç cinsellik düşünmedim diyor? Destur ilişki yeni başlamış zaten bir zahmet düşünmesin yani. He düşünedebilir ama bunu belirtmesi tuhaf. Bence senin güvenini kazanmak için ayak yapıyor. Gerçekten ilişki kafasında olan ve seven erkeklerin ilişkide cinselliği dile getirmeye gerek duymadığını düşünüyorum. Akışına bırakıp,zamanı gelince olursa olur diye düşünürler. En azından ben şimdiye kadar hep böyle örneklerle karşılaştım. Bence dikkatli ol.
Buluştuk yakınlaştı benimle. Dedim böyle böyle cümleler kurmuştun şu an öyle düşünmüyorum dedi

Evet yakınlaşınca düşünmeye başlamış 😂
Ee biz bunları yazdık 😏

İnsan sevdiği insanla cinsellik düşünebilir sevdiğini arzulamak kadar doğal bir şey yok ama bu çakallar akıllarınca seni o kadar seviyorum ki dokunmaya bile kıyamıyorum,ölüyorum bitiyorum sana diye karşılarındaki insanı kandırmaya çalışıyolar. O yüzden böylelerinden her daim uzak durmak lazım.

Zaten içinede sinmemişti ayrıl gitsin.

X